lumea1 mai traieste?

DeletedUser2032

da,ai dreptate cu balauru,un jucator de top, un tld-ist de exceptie si nu in ultimul rand un om de caracter-intr-adevar actiunea aceea a fost frumos lucrata si destul de dureroasa pt noi
si eu stiu ca era bogdan...dar nu-mi vine exact id-ul acum in minte desi il stiu cat d cat pe om,am vorbit de cateva ori cu el si pana la urma tot in ~TLD~ a venit si el:)

bogdangabriel32 , good job si carmas erau din 300 in zona aia k43 si k44 :D unde a fost atacul ala impreuna cu GD :D
 

DeletedUser

tati, stiu ca exit era din beta... tu unde crezi ca am fost in beta?:))

sego, eu i-am cautat pe l1 cand au inceput si nu i-am gasit... ma rog:-?? era trib bun
 

DeletedUser

tati, stiu ca exit era din beta... tu unde crezi ca am fost in beta?:))

sego, eu i-am cautat pe l1 cand au inceput si nu i-am gasit... ma rog:-?? era trib bun

nu zic 100% ca au jucat si pe L1 dar din cate stiu ...asa imi aduc aminte
oricum nu cred ca a durat mai mult de 2 sapt tribul.....asa ca nu am de unde stii cum au fost
 

DeletedUser

Au fost si dupa beta Exit...la ei in trib a aparut faimoasa ,,Cana de zahar''!:D Parca ceva de genul ,,Exsheet'' s-a numit topicul in care a fost postata pe forum actiunea!

eu asa stiu ca au fost la inceput si TMP.pe l1
aa si mii de scuze am uitat de WL

Bunicel trib WL...au fost inamicii tribului Regii...pina cind au hotarit sa fuzioneze cu TLD...daca imi aduc aminte bine!Satul reginei lor,Brunhilda...pe care pusesem ochii...a fost luat pina la urma de Flamer,parca!:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Au fost si dupa beta Exit...la ei in trib a aparut faimoasa ,,Cana de zahar''!:D Parca ceva de genul ,,Exsheet'' s-a numit topicul in care a fost postata pe forum actiunea!



Bunicel trib WL...au fost inamicii tribului Regii...pina cind au hotarit sa fuzioneze cu TLD...daca imi aduc aminte bine!Satul reginei lor,Brunhilda...pe care pusesem ochii...a fost luat pina la urma de Flamer,parca!:)

defapt era ExShit... si da au fost si dupa beta...

si da, WL a fuzionat cu TLD pe undeva prin iunie-iulie
 

DeletedUser6837

cateva sute de sate la o singura actiune? exagerezi sau a ajuns la tine o mare gogomanie!

nu am auzit pana acum pe .ro ca la o singura actiune sa se ia de la inamic peste 100 de sate. cand am sa vad asa ceva ... inseamna ca serverul .ro a crescut in calitate.

aici te inseli...actiunea triburilor T.D.K. si Die. asupra liderului SWAT(ALIAT)...atunci a pierdut la fiecare trib in jur de 100 sate
ps:nu am jucat pe beta sau l1 am inceput pe l3 dar ma intereseaza istoria triburile.ro
 

DeletedUser

aici te inseli...actiunea triburilor T.D.K. si Die. asupra liderului SWAT(ALIAT)...atunci a pierdut la fiecare trib in jur de 100 sate
ps:nu am jucat pe beta sau l1 am inceput pe l3 dar ma intereseaza istoria triburile.ro


prietene crede-ma ca e o istorie foarte "frumoasa" si.....foarte interesanta ;)
 

DeletedUser6837

tocmai de aia m-am bucurat cand am gasit asa ceva aici si am citit cu atentie
 

DeletedUser

mda....si nu stiu de ce dar mie se pare mie sau au fost sterse niste posturi pe aici ??

pe aici pe unde?:) ultima oara erau ... toate topicurile lui hades legate de exit... si asa mai departe ca stiu ca le-am citit eu din nostalgie... acum vreo luna



LE: m-am uitat... erau vreo 50 de pagini :| ce pana mea?:| cred ca mai exista ... putem intreba de ele



LE2 : Sunt in arhiva :) tot ce era la L1 P&P e acolo:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe aici pe unde?:) ultima oara erau ... toate topicurile lui hades legate de exit... si asa mai departe ca stiu ca le-am citit eu din nostalgie... acum vreo luna



LE: m-am uitat... erau vreo 50 de pagini :| ce pana mea?:| cred ca mai exista ... putem intreba de ele



LE2 : Sunt in arhiva :) tot ce era la L1 P&P e acolo:D



nu nu ma referam in acest topic.....mai erau niste posturi care cred ca au fost sterse....stiu foarte bine ca azi dimineata cand am venit de la cantare pe la 6:30 ti-am dat reply la un post si acuma nu il mai aflu :(



si in letagura cu ceea ce ai zis tu.....te-as ruga sa vorbesti cu,carmi sa imi faca si mie o copie dupa tote topicurile de pe L1.....poate ma mai tine minte ... totusi am facut si eu parte din Staff-ul tehnic
 

DeletedUser

toate topicurile de pe l1 sunt in arhiva, darling :p

pana mea... sigur ai si apasat pe butonul de reply? ( si daca ai facut parte din staff... intreab-o tu.. )
 

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Reveniti la subiect va rog!!!
 

DeletedUser2032

da :) imi aduc aminte :) de familia aia :)era si 300 pe acolo :p si apoi sa spart... parca TLD si-a facut familie cu HLD
 

DeletedUser

da :) imi aduc aminte :) de familia aia :)era si 300 pe acolo :p si apoi sa spart... parca TLD si-a facut familie cu HLD

initial erau t-war:p nu hld:D ca dupa ce au facut familie au devenit hooligan lords of death parca.... ne spune danylove mai bine daca apare pe aici :p
 
Sus