lumea1 mai traieste?

DeletedUser5673

incorect spus.
luam ca exemplu recent tribul AKI, pana la razboiul 1 vs 1 cu HL au fost remarcati in vreun fel? erau trib de locul 6-10, nu m-a preocupat niciodata locul in clasament al unui trib. cifrele ce le vedem noi in statistici nu spun mai nimic despre un trib.
putem continua discutia asta la nesfarsit si daca vrei neaparat sa o continuam imi spui si o continuam pe privat, nu are rost sa o continuam aici

da in statisticile cu ae si nga
 

DeletedUser5151

da, de ARES sau ALGER ? parca asa se chema.. va mai aduceti aminte? primele triburi mamut de pe ro :)))))))))))))))))))
 

DeletedUser

de ALGER si de INDIA (parca)
imi aduc aminte ca unul din astea 2 triburi nu respectau NAP`urile cam des
 

DeletedUser

incorect spus.
luam ca exemplu recent tribul AKI, pana la razboiul 1 vs 1 cu HL au fost remarcati in vreun fel? erau trib de locul 6-10, nu m-a preocupat niciodata locul in clasament al unui trib. cifrele ce le vedem noi in statistici nu spun mai nimic despre un trib.
putem continua discutia asta la nesfarsit si daca vrei neaparat sa o continuam imi spui si o continuam pe privat, nu are rost sa o continuam aici

initial a fost 1 (AKI) vs 3 (SMART: SOF+HL+RIP) fara sa punem la socoteala academiile.
 

DeletedUser

Hai pictard ca deja exagerezi. Oricum voi a ti castigat respectul multora prin razboiul vostru cu HL. Reveniti la istorie.
 

DeletedUser

da, de ARES sau ALGER ? parca asa se chema.. va mai aduceti aminte? primele triburi mamut de pe ro :)))))))))))))))))))

au fost si ARES si Alger:D :)) si GD...:d mamutul meu preferat:D locul 1 muuult timp:D pana l-a dat tld-ul jos :D au mai fost regii.. niste semi-mamuti:D
 

DeletedUser

au fost si ARES si Alger:D :)) si GD...:d mamutul meu preferat:D locul 1 muuult timp:D pana l-a dat tld-ul jos :D au mai fost regii.. niste semi-mamuti:D

sincer din cate stiu eu ...... mai bine de jumate de an de la inceputul jocului locul 1 l-am ocupat noi....

iar in legatura cu AR3S da era un trib mamut facut pe graba unde am colaborat si eu....sincer de acel trib foarte putin ne-am ocupat de accea nu a avut asa de multe sanse


in legatura cu algernon ce pot sa zic.....un tovaras foarte bun ,de treaba si care se tine de cuvant
am avut foarte multe colabarari cu el si cu tribul ALG---ALGER
nici acum nu uit planurile pe care le faceam impreuna si nici acea convorbire telefonica.....ce-a mai lunga pe care am efectuat-o :))
 

DeletedUser

da, de ARES sau ALGER ? parca asa se chema.. va mai aduceti aminte? primele triburi mamut de pe ro :)))))))))))))))))))

prietene nu face confuzie te rog...AR3S --- da era un trib mamut
ALGER --- era un trib foarte puternic care urmarea totul din umbra...si foarte mic...jur de 300 de pers parca
 
Sus