Coalitia I R C "Imperiul Regilor Cruciati"

DeletedUser1969

nush de ce dar cand ma gandesc la IRC -suna ca o companie de telefoane : ))

RDS ,UPC , IRC:D
 

DeletedUser

Twiblack uite ca postez eu sa nu te plictisesti.
1.Parerea mea despre tine ramine aceiasi stii tu care
2.IRC suna frumos dar are strategi pe care ii intereseaza doar o zona acum stii care:)))
3.Pe parcurs se ridica altii si daca va fi unul ca mine vei fi terminat rapid cu toate ca cetatile tale in proportie de 85% sint doar aparare.
4.In viata nu te sucesti cum bate vintul cum faci tu si te lasi comandat de cine detine puterea.
5.Ai facut pact cu cine nu trebuia si acum tu esti un peste mic in marea albastra a familiei DIVIN mare prostie asta si nu scrie IRC pe ei. Daca ascultai spusele mele acum aveam marea albastra noi si ei pestii:)))
6.Acum vad ca sint si pescari in jurul marii alte triburi formate care trebuie sa iti dea de ghindit.
7.Din chite stiu plasticide are atacul si tu apararea:))),total eronat tu ai un loc care iti permite confortabil sa dormi linistit si plasticide ramine ce a fost de la inceput stii tu ce.
IATA CA AI NISTE SUBIECTE DE COMENTAT ACUM
Cine vrea sa afle mai multe detalii sau informatii sa nu ma caute tot de IRC apartin chiar daca ei ma reneaga si nu mai apara sau nu ma ajuta.
Nu ma pot muta din G P R pentru ca nu sint invatat sa sar din trib in trib am fost doar DIABLO la inceput si pentru asta evit doar luptele cu ei acum sint G P R dar cum vreau eu nu cum au vrut altii ,nu pot fi sluga doar conducator si asa ma veti sti pina nu o sa mai auziti de mine.
Stilul meu de joc e pervers rau asa ca scuze celor afectati de asta dar nu ma pot schimba, daca as face asta as fi normal nu as mai fi VIP sau excentric.
Chiar daca de pe locul 7 sint acum pe nici nu stiu chit:)))18000 parca feritiva de mine toti care nu sinteti in IRC ca nu se stie ce prostii mai fac:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai jucat pervers si ai pierdut! Daca stateai in banca ta acum erai bine-mersi in prima pagina a topului. Daca tu te-ai simtit bine sa distrugi munca unui om care ti-a acordat increderea, ai aflat ca pentru asta exista o plata.

Si nu, NU MAI ESTI IN I R C. Sa-ti intre bine in cap asta.
 

DeletedUser

foarte tare familia IRC tot respectul dar pe k54 nu au ce cauta
obisnuiesc sa scriu rar sau chiar deloc :D
asa ca sa nu imi sariti in cap :p

este teritoriu diablo acolo
dar vad ca deja ai patruns
pacat :D



lista de rang la vremea aceea :

Lista de rang a triburilor de pe continent 54
Rang Porecla Puncte Sate
1 VEX 2,62 Mio. 350
2 =A= 2,07 Mio. 277
3 RKW 1,92 Mio. 262
4 D-Elit 1,86 Mio. 256
5 DIABLO 1,14 Mio. 153
6 D*T 955.598 147
7 =CRUX= 788.594 92
8 WRATH 768.437 90
9 **IM** 537.535 60
10 DWCC 312.560 37
11 C.T. 297.810 49
12 VEX 2 296.927 52
13 C.T.2 289.543 49
14 Getica 237.278 42
15 HEROES 211.707 37
16 =TDO= 146.905 19

lista de rang acum (si nu este complet actualizata ... dimineata va arata un pic mai altfel):

1 VEX 3,60 Mio. 432
2 D-Elit 2,69 Mio. 320
3 RKW 2,31 Mio. 267
4 =A= 2,17 Mio. 269
5 =CRUX= 1,29 Mio. 141
6 DIABLO 1,15 Mio. 146
7 D*T 1,14 Mio. 156
8 **IM** 653.819 69
9 **LL** 571.425 68
10 DWCC 560.259 68
11 C.T. 347.889 50
12 CIRC 343.712 33
13 WRATH 253.805 30
14 C.T.2 238.897 42
15 NWO 204.923 25
16 BPS 151.928 18

2 sate din coalitia IRC la mine in posesie hai ca incet incet scot IRC de pe harta :p

in sfarsit azi incercari timide din partea IRC de a ma spiona
sa vedeti cum ma trimit la marginea harti :rolleyes:

LizardKing tu cu cine ti pana la urma?
sper ca nu cu ursu

baieti nu mai ziceti nimic?
hai ca aici am o ala personalitate
IRC cand ma trimite la margine?
ca maine am degand sa le mai iau un sat :p

este clar ce o sa iasa
se va termina cu IRC :D
Knightley asa este sunt prea amuzant pentru voi si prea BUN :D

iar referitor la replica catre sacalaka:

daca si asi intelege ce vrei sa spui =))
cand o sa ma ajungi in top in ce lume vrei tu atunci sa vb c mine
pan atunci ziceacineva la televizoe ``ciocu mic puterea este la noi`` =))

171 sacalaka =CRUX= 151.318 15 10088
tu unde te aflii acum?

acum ca sa fie mai clar ce-i cu toate quote-urile alea de mai sus...
incerc doar sa fac diferenta intre jucatorii care vorbesc mult pe forum si cei care in principal tac si se apara cand este cazul.
da ... ne-a luat mai mult timp decat anticipam, dar chiar vedeta nu esti si nu ai fost yoliviu incat sa te mutam mai sus in lista prioritatilor.

image.php


yoliviu:

Best Rank: 45 03.11.2007
Most Points: 186.236 04.11.2007
Most Villages: 19 03.11.2007

R.I.P. yoliviu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1969

foarte tare analiza dar!!!!este pacat ca nu la-ti invins pe advaratul yoliviu cand juca ....el a dat contu ....orcum buna treaba ....este pacat ca diabolo nu pre opune rezistenta la cucririle voastre :(





bafta
 

DeletedUser

foarte tare analiza dar!!!!este pacat ca nu la-ti invins pe advaratul yoliviu cand juca ....el a dat contu ....orcum buna treaba ....este pacat ca diabolo nu pre opune rezistenta la cucririle voastre :(





bafta

sincer, eram convis ca dupa postarea mea va aparea o postare care sa zica ca s-a lasat de joc, motivul pentru credeam asta nu e relevant pentru ca nu vreau sa se ajunga iar la replici si intepaturi aici.... dar ok, fie cum zici, dupa inflacararea omului din postarile citate de mine, luand in considerare numarul de sate cucerite ulterior (cedate ce e drept), faptul ca imi spui ca s-a lasat ... mie mi se pare si mai rau. de ce? unu la mana inseamna ca postarile de mai sus erau vorbe goale daca nu se tine de ceea ce spune mai mult de 2 saptamani si doi la mana ... bine ca a cucerit sate aliate care i-au fost cedate ca ele sa ajunga tot la noi.
cat despre postarea mea, a fost raspuns direct la postarile lui, cu ceva intarziere ce e drept, dar in momentul in care a facut el postarile acelea noi aveam alte planuri in curs. acum ... ca tu spui ca omul s-a lasat dupa ce a facut atatea afirmatii, ca s-a lasat dupa toata inflacararea de care dadea dovada la doar 1-2 saptamani, ca a lasat contul cuiva... astea sincer sunt total irelevante, daca e asa intradevar parerea mea despre el este din ce in ce mai proasta...
acuma spune-mi te rog si data in care s-a lasat, ca sa pot sa postez si ordinea cucereirilor/pierderilor de sate pana si din momentul in care s-a lasat, ca sa intelegi mai bine ce incerc sa zic :)
 

DeletedUser

bah dragos, tu stai toata ziua in casa? :p frumoasa analiza! :)

se pare ca toti suntem in crestere, cu mai mult sau mai putin. aici ma refer la UNITED si IRC.
 

DeletedUser

Twiblack uite ca postez eu sa nu te plictisesti.
1.Parerea mea despre tine ramine aceiasi stii tu care
2.IRC suna frumos dar are strategi pe care ii intereseaza doar o zona acum stii care:)))
3.Pe parcurs se ridica altii si daca va fi unul ca mine vei fi terminat rapid cu toate ca cetatile tale in proportie de 85% sint doar aparare.
4.In viata nu te sucesti cum bate vintul cum faci tu si te lasi comandat de cine detine puterea.
5.Ai facut pact cu cine nu trebuia si acum tu esti un peste mic in marea albastra a familiei DIVIN mare prostie asta si nu scrie IRC pe ei. Daca ascultai spusele mele acum aveam marea albastra noi si ei pestii:)))
6.Acum vad ca sint si pescari in jurul marii alte triburi formate care trebuie sa iti dea de ghindit.
7.Din chite stiu plasticide are atacul si tu apararea:))),total eronat tu ai un loc care iti permite confortabil sa dormi linistit si plasticide ramine ce a fost de la inceput stii tu ce.
IATA CA AI NISTE SUBIECTE DE COMENTAT ACUM
Cine vrea sa afle mai multe detalii sau informatii sa nu ma caute tot de IRC apartin chiar daca ei ma reneaga si nu mai apara sau nu ma ajuta.
Nu ma pot muta din G P R pentru ca nu sint invatat sa sar din trib in trib am fost doar DIABLO la inceput si pentru asta evit doar luptele cu ei acum sint G P R dar cum vreau eu nu cum au vrut altii ,nu pot fi sluga doar conducator si asa ma veti sti pina nu o sa mai auziti de mine.
Stilul meu de joc e pervers rau asa ca scuze celor afectati de asta dar nu ma pot schimba, daca as face asta as fi normal nu as mai fi VIP sau excentric.
Chiar daca de pe locul 7 sint acum pe nici nu stiu chit:)))18000 parca feritiva de mine toti care nu sinteti in IRC ca nu se stie ce prostii mai fac:)))


Am lucrat la G P R cateva luni sa fac forumul, si sa recrutam elite, la fel a facut aghiuta, craus, vetrisoaia, moneoz si u ti-am batut joc de munca noastra, am vrut sa te iert, insa te-ai incapatanat pt satul ala care era al meu, nu mi-e frica de nimeni, 85% aparare e de ajuns avand in vedere ca am peste 30 de sate, strategia ta cu 90% sate numa de atac a cazut, te bazai pe mine ca la greu sa iti trimit eu suport, insa ai facut mare greseala sa iti bati joc de munca mea si sa furi tribul meu de suflet, nu conta ca sunt departe de mine, nu am nevoie de ajutor, ma descurc singur si daca va fi sa pierd asta este e doar un joc, si-asa dupa ce ajungi la nivelul asta sincer te cam plictisesti de joc. Asa ca spor la noul tau sat, aaa si nu ma mai injura prin profile ca mereu o sa te raportez la admini, cred ca a 3-a oara nu o sa mai fie asa indulgenti. Spor la joc!
 

DeletedUser2602

mr valentine ...
eu cat de cat il stiu pe yoliviu ... el nu prea se da in spectacol pe forumul extern
asa ca tind sa cred ca nu era el.

doar parerea mea
 

DeletedUser

Doar ca noutate ce am aflat, familia Divin a rupt aliantele sau Pna-urile cu IRC.
 

DeletedUser2926

mr valentine ...
eu cat de cat il stiu pe yoliviu ... el nu prea se da in spectacol pe forumul extern
asa ca tind sa cred ca nu era el.

doar parerea mea


lasal sa vb este prea greu pentru el sa isi dea seama ca nu am fost eu ;)
 

DeletedUser

lasal sa vb este prea greu pentru el sa isi dea seama ca nu am fost eu ;)

acuma-s confuz.
mai nene ... ne cunoastem? stiu macar daca te cheama liviu? stiu eu de unde esti? cu ce te ocupi sau ce username-uri ai tu pe forumul ala? yoliviu, sir-liviu ... sau mai cate?

nu. nu stiu nimic de acest gen. stiu ceea ce a postat mai sus "yoliviu" si stiu ca acum e pe marginea hartii. ca sa risc sa par un pic mai vulgar ca deobicei, ma doare fix in partea dorsala nepatrusa de soare daca esti sau nu esti tu, din punctul meu de vedere yoliviu este cel care a postat si cel care si-a pierdut toate satele ... putin imi pasa cine are "copyright" pe nick-ul ala... imi place modul in care graiesti ... vrei sa imi cer scuze ca nu-ti stiu numarul de la pantofi si ca nu stiu cine era in spatele tastaturii? lol. putin imi pasa. pentru mine cineva numit yoliviu a facut afirmatii pe forum ca apoi sa se dovedeasca altfel. ca a pierdut satele ca le-a lasat cuiva ... well ... ia-te de cel caruia i-ai lasat numele si ti l-a facut de toata rusinica... la fel cum poate acuma cineva cu obrajorii inmbujorati posteaza pe forum de pe un username asemanator sa mai dilueze din cacao. eu de unde stiu ca postarea de pe sir-liviu nu e apa-n cacao ca sa nu fie asa de vizibil? din cate stie lumea intr-un joc pe internet e la fel de plauzibil ca tu sa postezi de pe alt username sa mai scazi din rusine cum este si versiunea ta. si in fond i la urma urmei nici nu este atat de important.

vorbim acum despre ce anume? despre jucatorul yoliviu care a postat pe forum si acum e la marginea hartii sau despre persoana care se afla in spatele tastaturii?
daca despre jucator, afla ca atunci cand incredintezi ciuva contul il incredintezi cu tot cu nume si cu tot cu dusmani. daca intradevar te-ai lasat inseamna ca ce s-a scris erau vorbe in vant. daca nu te-ai lasat atunci inseamna ca nu ai putut sa faci fata consecintelor.
daca vorbim despre persoana din spatele tastaturii... atunci consider ca deja deviem prea mult de la joc si poate ar trebuii sa cauti un forum mai potrivit pentru prezentarea ta persoanala.

acum referitor la ultima afirmatie a ta ca nu ai fost nici macar cel care a postat pe forumul extern ... atunci da-mi voie sa te intreb ce d-zeu cauti vorbind aici? postarea mea era referitoare la cel care a facut afirmatiile pe forumul extern. daca nu ai fost tu ... ce anume cauti aici?

acum reciteste te rog si spune-mi unde in toate postarile mele are vreo relevanta persoana din spatel tastaturii? toate postarile mele sunt raspunsuri directe la cea ce este evident aici pe forum si pe tw-tools, asa ca scuteste-ma cu scuzele ca te-ai lasat ... doar ca te-ai lasat nu inseamna decat ca ai stat cu spatele la in momentul executiei si nu cu fata.

precum spunea si in mai sus intr-o postare anterioara ... eram aproape convins ca discutia va ajunge la un "n-am fost eu" sau "eu m-am lasat" :)

ps: ca sa nu fie confuzii, nu sunt deloc iritat in postarea de mai sus ci doar direct. totodata expresia "a dilua-n cacao" se refera la acele actiuni lipsite demnitate prin care cineva incearca sa caute scuze pentru faptele sale.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1959

ce e drept yoliviu a cam cerut-o
Prea se lauda el ca are sate din IRC.Nu am nimic cu el...imi e aliat,da' lauda de sine...
Probabil ca juca strict ofensiv,altfel nu imi explic cum a cazut.Daca avea jumi juma defensiva,tot ramanea cu 3 sate,oricat de vast ar fi fost atacul
 

DeletedUser1788

A avut aparare destula, dar a fost abandonat de trib si prieteni pt ca odata ce a fost curatat de trupe si a trecut primul val de cuceriri nu ne`a mai dat dificultati
 

DeletedUser

ce e drept yoliviu a cam cerut-o
Prea se lauda el ca are sate din IRC.Nu am nimic cu el...imi e aliat,da' lauda de sine...
Probabil ca juca strict ofensiv,altfel nu imi explic cum a cazut.Daca avea jumi juma defensiva,tot ramanea cu 3 sate,oricat de vast ar fi fost atacul

cauta-l la inamici invinsi ca aparator... a avut ceva...
 

DeletedUser2926

MrValentine suparat esti ma nene(sa nu fi pe viata :p)
adevarat poate nu m-am exprimat bine a parut ca o scuza

vroiam doar sa spun ca cine ma cunostae si-a dat seama ca nu am fost eu
tu chiar crezi ca daca eram eu cadeam asa usor?
tu chiar crezi ca la pozitia mea pe harta ma apucam sa iau atatea sate din tib stiind ca nu le pot apara si devin mai vulnerabil?
crezi ca daca asi fi fost eu m-ar fi abandonat vreodata prieteni si tribul?

ce dumnezeu asta vroiam sa spun atat si nimic mai mult
spor la joc si la cucerit
daca ma vrei pe mine personal ma gasesti pe lumea 3 si lumea clasica
 
Sus