Coalitia I R C "Imperiul Regilor Cruciati"

DeletedUser

S-a infiintat Coalitia de Triburi " I R C " respectiv " Imperiul Regilor Cruciati " formata din familiile **IM** , =CRUX= , REGII ... toate triburile familiilor vor face parte din aceasta coalitie si vor actiona ca atare ...
 

DeletedUser

Familia **IM**

Triburile din componenta Familiei **IM** sunt :


**IM** Roman Empire 1
*IM* Roman Empire 2
BPS-IM Hoarda Paladinilor
 

DeletedUser1788

Familia =CRUX=

Triburile din componenta Familiei =CRUX= sunt :

=CRUX= Confederatia Cruciata
CRUX-G Gothic Crusaders
=TDO= The Dragon s Order
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49

Familia REGII

Triburile din componenta familiei REGII sunt:


REGII REGII
REGII1 REGII1
G P R Garda Pretoriana Regala
GPR Ak Garda Pretoriana Regala Academie
Troya Troya GPR
*MAYA* **MAYASHII**
MAYA*1 **Razboinicii Luminii 2**
MAYA*2 MAYASHII 2
MAYA*3 **MAYASHII 3**
 

DeletedUser

Reprezentat Coalitie

Coalitia I R C " Imperiul Regilor Cruciati " pentru orice problema conflictuala sau diplomatica luati legatura cu Zenga .
 

DeletedUser

familiile

toate familiile sunt formate din trib+academie+inca un trib...numai astia din Regii s-au gandit sa urmeze exemplul maretilor GD(care au format GD 1,2,3,4,5,6,7,8,9-ca asa zic ei ca domina lumea 2=))) si au format o familie cu toata harta...ca asa se face domne' sa nu ai probleme cu nimeni:))
 

DeletedUser

vorbe mari din partea unuia care se ascunde dupa alt nume pe forum decat cel din joc :rolleyes:
 

DeletedUser

nu ma ascund

nu ma ascund...dar am contul facut pe forum de pe vremea cand inca jucam lumea 1
 

DeletedUser

toate familiile sunt formate din trib+academie+inca un trib...numai astia din Regii s-au gandit sa urmeze exemplul maretilor GD(care au format GD 1,2,3,4,5,6,7,8,9-ca asa zic ei ca domina lumea 2=))) si au format o familie cu toata harta...ca asa se face domne' sa nu ai probleme cu nimeni:))

nu cred ca te-a intrebat nimeni despre parerea ta despre GD.
 

DeletedUser

bla bla bla

toate familiile sunt formate din trib+academie+inca un trib...numai astia din Regii s-au gandit sa urmeze exemplul maretilor GD(care au format GD 1,2,3,4,5,6,7,8,9-ca asa zic ei ca domina lumea 2=))) si au format o familie cu toata harta...ca asa se face domne' sa nu ai probleme cu nimeni:))

Familia REGII nu este acelasi lucru cu Tribul/Triburile REGII. Familia REGII este formata din cele 2 triburi REGII, din triburile MAYA, Troia si GPR. Triburile REGII sunt: REGII si REGII1. Sper ca ai inteles. Mai clar de atat nu se poate explica:rolleyes:.
 

DeletedUser

lasa-l frate, de cand i-am cerut nickul in joc nu mai posteaza Apocalipse nimic..
motivul nu stiu.. o fi avand ceva membrii din I R C langa el? nush..
nu pot zice decat: chicken! :confused:
 

DeletedUser

ooo daca e langa mine:>

oo daca ar fi langa mine....gata ar murii viu...oricum NWO are deja -un sat...:>:D
 
Sus