RIP vs CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1136

Deci dupa ultimile statistici din razboaiele pe care le poarte Circul cu DST si RIP, dintotdeauna, se vede ca Circul nu prea sta bine la capitolul ,,Organizare a campaniilor militare'' :)


Side 1:
Tribes: YKZ RIP DST NIPPON RoD GNR-V R1P
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 109,499
Tabăra 2: 24,775
Diferență: 84,724

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,330
Tabăra 2: 1,873
Diferență: 457

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 572,606,885
Tabăra 2: 177,882,885
Diferență: 394,724,000

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22,561,802
Tabăra 2: 17,986,237
Diferență: 4,575,565

image.php




tare as fi vrut sa vad un duel DST-CIRC doar cele doua triburi sau RIP -CIRC
la cate razboaie are circ sta destul de bine...:)
 

DeletedUser

cred cai cam infundada statistica de mai sus nu prea cred eu cam pierdut atatea sate :D
 

DeletedUser

Nici mie nu-mi vine a crede dar se pare ca aceasta este realitatea !!! :D:D:D
 

DeletedUser2147

tinand cont ca este un trib vs alte 3 triburi mari, plus ceva academii, nu vad de ce ar fi prea infundata, ba chiar arata destul de ok pentru noi, se putea si mai bine
 

DeletedUser4645

tinand cont ca este un trib vs alte 3 triburi mari, plus ceva academii, nu vad de ce ar fi prea infundata, ba chiar arata destul de ok pentru noi, se putea si mai bine

Alex, mi se pare mie sau doar DST e in avantaj fata de CIRC ? :) RIP si YKZ sunt la egalitate, chiar ne trag pe noi in jos :)

Side 1:
Tribes: DST
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,190
Tabăra 2: 693
Diferență: 497

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,347,413
Tabăra 2: 6,903,857
Diferență: 5,443,556

image.php
 

DeletedUser13059

alinutzu u ai darul sa a spune tampenii :| unde vezi sa ne traga RIP sau YKZ in jos ? :| ce avem noi cu ei sa ne traga in jos ... avem doar alianta nimicmai mult ... asa ca nu mai ** aiurea ... si din cate vad sunt si eu tot in avantaj deci linite
 

DeletedUser

Alex, mi se pare mie sau doar DST e in avantaj fata de CIRC ? :) RIP si YKZ sunt la egalitate, chiar ne trag pe noi in jos :)
......

Imi cer scuze ca va tragem in jos dar tin sa-ti reamintesc ca aceasta tema este RIP vs CIRC !!! Imi exprim inca o data parerea de rau pentru acest conflict nedorit de nimeni dar el se datoreaza: refugierii in CIRC a unor jucatori care au apartinut de SH si sunt indezirabili la acest moment pentru RIP si recunooasterii de catre CIRC in a noua zi dupa scripturi ca le-au acordat sprijin timp de doua luni prin "necunoasterea faptului ca erau refugiati" !!! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2147

alinutzu u ai darul sa a spune tampenii :| unde vezi sa ne traga RIP sau YKZ in jos ? :| ce avem noi cu ei sa ne traga in jos ... avem doar alianta nimicmai mult ... asa ca nu mai ** aiurea ... si din cate vad sunt si eu tot in avantaj deci linite

raul, daca nu iti dai seama ce spune, prefate ca nu vezi ce a scris. Alinutzu a spus ca va trag in jos din prisma statisticii facute per total CIRC vs cele 7 triburi, care este pusa mai sus ;)
 

DeletedUser13059

aaa ai apaut marele conducator din [king] ..... alea ce ai trimis pe mine le numesti u atacuri ? :| ..... pai cu asa ce nici sa nu mai te prind pe la mine ca faci mai tare de ras circu .......
 

DeletedUser3061

raul, daca nu iti dai seama ce spune, prefate ca nu vezi ce a scris. Alinutzu a spus ca va trag in jos din prisma statisticii facute per total CIRC vs cele 7 triburi, care este pusa mai sus ;)



mane cum sa isi dea seama daca pe domnul deontolog nu il ajuta ala de il poarta pe umerii....::)))) deja ceri prea mult de la un deontolog ca dansul....:D:D:D:D
 

DeletedUser8343

mane cum sa isi dea seama daca pe domnul deontolog nu il ajuta ala de il poarta pe umerii....::)))) deja ceri prea mult de la un deontolog ca dansul....:D:D:D:D

Cu riscul de a iesi putin pe offtopic..Nu exista cuvantul deontolog ...poate te referi la
deontologie = Doctrină privitoare la normele de conduită şi la obligaţiile etice ale unei profesiuni (mai ales a celei medicale)
1. Parte a eticii care studiază normele şi obligaţiile specifice unei activităţi profesionale. ♢ Deontologie medicală = totalitatea regulilor şi uzanţelor care reglementează relaţiile dintre medici sau dintre aceştia şi bolnavii lor; etică medicală. 2. Teorie despre datorie, despre originea, caracterul şi normele obligaţiei morale în general

..si ce vrei sa ne comunici folosind aceste cuvinte total aiurea? vrei cumva sa se simta ceilalti jigniti...sau sa creada ca folosesti atacuri la persoana? ori poate tu crezi ca un cuvant spus tam nisam e o jignire? :D:D

cat despre statistica...DST se bate de ceva mai multa vreme cu CIRC ..si vad ca face treaba buna! FELICITARI.
Noi incercam sa va ajungem din urma ...si sa "nu va mai tragem in jos cu statistica" :D:D:D
 

DeletedUser13059

baghera tocami a terminat la oxford ;) ..... va rog frumos el ii geniu printre prosti aici !!!! dc nu sa facut o lume speciala doar pt jucatori cu cap care nu gresesc niciodata si care le stiu pe toate ... cred ca ar trebui sa faca o asa lume si sa puna si numele lui doar ii un geniu ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059


cat despre statistica...DST se bate de ceva mai multa vreme cu CIRC ..si vad ca face treaba buna! FELICITARI.
Noi incercam sa va ajungem din urma ...si sa "nu va mai tragem in jos cu statistica" :D:D:D


nu trageti pe nimeni in jos stai flex .....doar ca unii ** aiurea ...
 

DeletedUser3061

Cu riscul de a iesi putin pe offtopic..Nu exista cuvantul deontolog ...poate te referi la
deontologie = Doctrină privitoare la normele de conduită şi la obligaţiile etice ale unei profesiuni (mai ales a celei medicale)
1. Parte a eticii care studiază normele şi obligaţiile specifice unei activităţi profesionale. ♢ Deontologie medicală = totalitatea regulilor şi uzanţelor care reglementează relaţiile dintre medici sau dintre aceştia şi bolnavii lor; etică medicală. 2. Teorie despre datorie, despre originea, caracterul şi normele obligaţiei morale în general

..si ce vrei sa ne comunici folosind aceste cuvinte total aiurea? vrei cumva sa se simta ceilalti jigniti...sau sa creada ca folosesti atacuri la persoana? ori poate tu crezi ca un cuvant spus tam nisam e o jignire? :D:D

cat despre statistica...DST se bate de ceva mai multa vreme cu CIRC ..si vad ca face treaba buna! FELICITARI.
Noi incercam sa va ajungem din urma ...si sa "nu va mai tragem in jos cu statistica" :D:D:D



tu esti cea mai cea dintre toate.... tu meritii premiul de "deontologul luni martie".... ca de te bagi ca musa in .....:D:D

raul... tine-te bine ca am sa vin langa tine .... atunci sa iti vad eu tie aerele alea de mare atacator care esti tu .... aaaa pardon cred ca te confund cu altcineva ca vad ca nu ai decat
106 raul82io 4,22 Mio.

tu in loc sa vorbesti aiurea pe unde apuci mai bine ti-ai vedea de tribul tau.... domnule deontolog....asa ca nu o mai da din gard in gard si din colt in colt...ca nu prea merge...

iar cat despre tine ingeras-o vineri sa am sa iti dau cu dex-ul in cap.... asta asa ca sa nu mai vorbesti neintrebata


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2147

aaa ai apaut marele conducator din [king] ..... alea ce ai trimis pe mine le numesti u atacuri ? :| ..... pai cu asa ce nici sa nu mai te prind pe la mine ca faci mai tare de ras circu .......

pai daca nu sunt atacuri, ce dati voi cam ce sunt? :)) Hai, ca acum ma astept sa dati ceva atacuri pe mine, sa imi demonstrati ca dati atacuri bune.

Macar eu am reusit sa fac ceva pe harta asta, am fondat un trib, l-am tinut vreme de 1 an aproape, l-am urcat de pe locul 30 cat era la inceput, pana in top, am cucerit k66 cu el. Toate astea impreuna cu isostar, pe care nu stiu cati il cunosc, dar de la care am invatat sa joc triburile, de la el si qed1( salutari daca mai citesti forumul:) )

Tu cam ce ai realizat de cand joci triburile?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: RIP
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 275
Tabăra 2: 481
Diferență: 206

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 0
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,738,620
Tabăra 2: 4,128,616
Diferență: 2,389,996

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 373,344
Tabăra 2: 0
Diferență: 373,344

image.php
 

DeletedUser

tu esti cea mai cea dintre toate.... tu meritii premiul de "deontologul luni martie".... ca de te bagi ca musa in .....:D:D

raul... tine-te bine ca am sa vin langa tine .... atunci sa iti vad eu tie aerele alea de mare atacator care esti tu .... aaaa pardon cred ca te confund cu altcineva ca vad ca nu ai decat
106 raul82io 4,22 Mio.

tu in loc sa vorbesti aiurea pe unde apuci mai bine ti-ai vedea de tribul tau.... domnule deontolog....asa ca nu o mai da din gard in gard si din colt in colt...ca nu prea merge...

iar cat despre tine ingeras-o vineri sa am sa iti dau cu dex-ul in cap.... asta asa ca sa nu mai vorbesti neintrebata

Frumoasa administrare a moderatorilor, daca cautam ultimele 200 de posturi ale domnului baghera putem observa pe putin 30% din ele jigniri si atacuri la persoana, fie si ele mai subtile.
pe cand altii...ban permanent.
Of romania asta :)


6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

pai daca nu sunt atacuri, ce dati voi cam ce sunt? :)) Hai, ca acum ma astept sa dati ceva atacuri pe mine, sa imi demonstrati ca dati atacuri bune.

Macar eu am reusit sa fac ceva pe harta asta, am fondat un trib, l-am tinut vreme de 1 an aproape, l-am urcat de pe locul 30 cat era la inceput, pana in top, am cucerit k66 cu el. Toate astea impreuna cu isostar, pe care nu stiu cati il cunosc, dar de la care am invatat sa joc triburile, de la el si qed1( salutari daca mai citesti forumul:) )

Tu cam ce ai realizat de cand joci triburile?

imi arati dovezi ca ai fondat acel trib ?
im arati ca ai urcat pana **** unde cu el ?
doveste ca ai facut ceva din king sau ca acel trib a fost ceva ...


si eu am fondat ~TLD~
am urcat acel trib pe locu 1
am rezistat mult si bine acolo dar asta este acum ...
 

DeletedUser16073

mai baieti. am si eu o intrebare daca nu va suparati. am auzit de multi de p'aci. dar cine e baghera??? sincer...io nu stau toata ziulica sa citesc forumul asta. dar cand imi mai aduc aminte mai intru. si vad ca acest baghera le stie chiaaaar pe toate. raul si ingerasa, incepe sa imi placa despre voi >:D<
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus