RIP vs CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vad ca s-a facut curatenie generala pe aici :)
Cum nu sti cine este baghera2005 alias "Pinochio" ??? :D Te-ai ars !!! :D:D:D Precis o sa descoperim acum din postarile lui ca esti un neica nimeni in joc si ca un "mare jucator" ca el, banat de catre admini pentru ca incalca regulile jocului impreuna cu fostii SH din circ, nu are ce discuta cu tine :D:D:D
 

DeletedUser13059

mai baieti. am si eu o intrebare daca nu va suparati. am auzit de multi de p'aci. dar cine e baghera??? sincer...io nu stau toata ziulica sa citesc forumul asta. dar cand imi mai aduc aminte mai intru. si vad ca acest baghera le stie chiaaaar pe toate. raul si ingerasa, incepe sa imi placa despre voi >:D<

doar am colaborat al trimiterea lui baghera in vacanta la Haway !!!!!
 

DeletedUser16073

sa ma anuntati si pe mine cand are chef baghera de cearta pe forum. chiar as vrea sa il prind live :))

@baghera: get a life. a nu se traduce "ia-ti viata", antideontologule :))

sa trecem peste asta. doresc numai "succesuri" RIP-ului in razboiul cu CIRCUL. la fel si restului hartii in actualul, apropiatul sau inevitabilul razboi cu circul. vaiubesc. va pup. aveti grija de voi si dati in circari:D
 

DeletedUser8343

Dupa vacanta din haway poate sa il mai vedem pe aici :rolleyes:..sau prin joc..ca peste tot incalca unii domne regulile astea! ce sa ii faci? se relaxeaza putin ...momente de respiro sau de tensiune oare?

Da baghera man isi revine el stati voi linistiti sa vedeti ce "deontologi" face!! :eek:

Dar noi astia ...oare cum reusim domne sa avem statistica aia in favoarea noastra cand suntem asa varza in opinia marelui jucator baghera??
 

DeletedUser



Dar noi astia ...oare cum reusim domne sa avem statistica aia in favoarea noastra cand suntem asa varza in opinia marelui jucator baghera?? [/COLOR]

Uite ca baghera are dreptate, asa zice si statistica.
Nu-ti asuma meritele altora.
Side 1:
Tribes: RoD
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: 11/03/2009 00:00:00la01/04/2009 00:25:05

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,707
Tabăra 2: 1,869
Diferență: 838

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 99
Diferență: 80

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,017,536
Tabăra 2: 16,147,757
Diferență: 8,130,221

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 179,259
Tabăra 2: 859,820
Diferență: 680,561

image.php
 

DeletedUser16073

prin simplul fapt ca imi zici ca nu sunt cu nimik mai presus decat baghera deja inseamna ca ma urasti...iarta-ma.
ce consecinte? era un quote ;)
si by the way...m-am saturat de injuriile aduse de baghera catre admini sau catre alti jucatori. ar trebui sa isi vada de treaba lui. ca nu l-o nascut cine l-o nascut cu 2 perechi de 00
over. i rest my case. papa
 

DeletedUser8343

Domnule 3de3 ... RIP & ROD & R1p sunt cam unul si acelasi trib pentru ca la urma urmei suntem academii si impreuna cu tribul mama se poarta acest razboi (in caz ca nu ai observat si denumirea topicului)...iar statistica de fapt arata cam asa :

Side 1:
Tribes: RIP R1P RoD
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 60,402
Tabăra 2: 25,073
Diferență: 35,329

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 316
Tabăra 2: 335
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 278,474,274
Tabăra 2: 180,490,378
Diferență: 97,983,896

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,123,200
Tabăra 2: 2,891,529
Diferență: 231,671

image.php
 

DeletedUser

Bine draga, fie cum zici tu, insa eu tot nu vad cum statisticile sunt in favoarea voastra......
Domnule 3de3 ... RIP & ROD & R1p sunt cam unul si acelasi trib pentru ca la urma urmei suntem academii si impreuna cu tribul mama se poarta acest razboi (in caz ca nu ai observat si denumirea topicului)...iar statistica de fapt arata cam asa :

Side 1:
Tribes: RIP R1P RoD
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 60,402
Tabăra 2: 25,073
Diferență: 35,329

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 316
Tabăra 2: 335
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 278,474,274
Tabăra 2: 180,490,378
Diferență: 97,983,896

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,123,200
Tabăra 2: 2,891,529
Diferență: 231,671

image.php
 

DeletedUser22952

singura problema pe care o intaminam din cauza familiei RIP sunt banarile abuzive. faptul ca pierd un sat in fata dusmanului e ceva normal. faptul ca pierd un sat in fata adminilor ma face sa ma gandesc...... ca traiesc in Romania...
 

DeletedUser

Ce sat ti-au furat tie admini? daca acuzi vin-o si cu o dovada :) sunt curios si eu.Pana atunci mai innobileaza intern ca asa e frumos jocul :) k sa am de unde lua sate :))
 

DeletedUser22952

nu mi-au furat unul. mi-au furat 7. iar din cate stiu eu.. tu nu ai reusit vreodata sa-mi iei un sat. poate ma inseala memoria.. dar tu cu siguranta ai imaginatia bogata si probabil visezi ca mi-ai luat sau ca-mi vei lua din sate vreodata.

LE:pentru cultura ta generala.. citez din ce spun adminii:
"Atunci cand s-a discutat despre noile reguli ce au fost introduse, s-a spus clar ca cel care cucereste sate de la un jucator aflat in sitting nu are nicio vina si nu va fi pedepsit in niciun fel.Conturile care incalca regulamentul sunt cel sittuit si cel al jucatorului care este sitter."
pe problema asta am pierdut 7 sate in fata adminilor. nicidecum in fata ta sau a celor din YKZ sau a celor din RIP. tot pe problema asta suntem hartuiti non-stop cu banari abuzive. mai bine stai in banca ta pentru ca oricum nu esti bine pregatit.


6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu nu am spus k ti-am luat tie i-am luat lui madlol cel care a avut contul cine stie la cine a ajuns contul acum :) Daca ar fii jucat tot jucatorul "original" ar fii stiut :) ca ti-am luat un sat dupa care si-a rupt el 90 sate in el sa-l recupereze urmand ca eu sa-l mut din zona luandu-i 8-12 sate itzi las si o statistica desi nu e reala arata ca TI-AM LUAT SATE :) Modestule auzi la el nu a pierdut sate mare jucator :))
Side 1:
Tribes:
Players: elite

Side 2:
Tribes:
Players: MadLoL

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 507
Tabăra 2: 583
Diferență: 76

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,217,697
Tabăra 2: 5,858,297
Diferență: 640,600

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67,113
Tabăra 2: 32,673
Diferență: 34,440

image.php


in schimb ii spargi pe circari cu innobilarile... ai fugit de pe front si acum te dai zmeu :D
Side 1:
Tribes:
Players: MadLoL

Side 2:
Tribes: CIRC ALlghT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 583
Tabăra 2: 48,062
Diferență: 47,479

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 295
Tabăra 2: 105
Diferență: 190

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,858,297
Tabăra 2: 274,504,594
Diferență: 268,646,297

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,137,640
Tabăra 2: 1,115,373
Diferență: 2,022,267

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22952

eu am jucat de la inceput pe contul asta. tot eu sunt si acum, numai ca am avut o perioada de vreo cateva luni in care nu am putut juca. satele alea 6 nu le-ai luat de la mine mah. au fost ale lui dark777, ai fost pe faza cand mi le-a cedat mie.. si in secunda doi ai trimis un nobil si le-ai luat tu. pentru asta te numesti mare si tare?
iar faptul ca am fugit dupa front.. probabil nu vrei decat sa bati campii aiurea. intreaba-ti colegii cate atacuri ajung de la mine pe ei maine dimineata. si cate au ajuns si acum 2 sapt. uita-te un pic in clasament si apoi deschide ciocu

LE:referitor la inobilarile interne.. asta fac toti jucatorii mari. niciunul nu are 500+ sate pentru ca le-a cucerit de la dusman. le are in urma cuceririlor interne. repet.. eu nu am pierdut niciun sat in fata ta sau a altui jucator din tribul vostru... alea care le-ai luat au fost pomeni.. nicidecum in urma razboiului.
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=)) fratilor voi sunteti in acelasi trib :)) madlol tu de pe ce planeta ai aterizat si ai luat contul ala? :) cand a fost ykz in k57? si ne-ai mutat tu si circ de acolo? :)) atunci ykz ce a innobilat de avem mai multe sate luate decat voi? desi sa recunoastem tribul e mult mai mic ca numar de jucatori :) mare jucator te-ai gasit si tu :) Oare tu esti madlol marele jucator care dupa ce a pierdut un sat cu trupele in deplasare a trimis 90 curatari care au ajuns noaptea in mare parte,pe un sat unde erau 200k 1 1 1? Auzi la el satele lui dark :) TAOTAO cine se roaga de conducerea circ sa fie atacat sa mai rad de priceperea voastra? oare Eu Hai tu maret jucator din si mai marele trib circ supara-te si ataca-ma :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22952

adevarul este mai elite.. cã ca tine nimeni nu mai este in jocul asta.
 

DeletedUser1136

TAOTAO tu ti-ai dus razboiul tau.. eu l-am dus pe-al meu. asa ca nu imi spune mie ciocu mic. cand am inceput razboiul cu YKZ erau intrati in K57. acum mai au un singur sat in K57 iar noi am intrat mult in K47. asta in niciun caz datorita faptului ca esti tu in top 5 peste tot.


crezi ca au rost aceste discutii?? mai bine arata ce poti pe harta...aici azzido:p
 

DeletedUser1136

io zic sa va atacati intre voi. sa aveti mai multe cuceriri ;)

matizu tu ce ai facut in acest joc? realizari 0 :D mai bine veziti de oile tale :d

Side 1:
Tribes: NIPPON YKZ
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Matizu

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 29,588
Tabăra 2: 565
Diferență: 29,023

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 345
Diferență: 285

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 156,927,193
Tabăra 2: 4,752,192
Diferență: 152,175,001

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375,461
Tabăra 2: 3,140,839
Diferență: 2,765,378

image.php



Tu cu cine te bati ma? Cu colegii tai?:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

haideti mai fratilor terminati cu chestiile astea de copii de gradinita...scrieti-va pe privat..ca din ce am citit pana acum doar injurii, lucruri obscene, mizerii..este doar un joc...atata tot ..jucati-l de placere ....sau credeti ca sunteti mai barbati daca va injurati...http://forum.triburile.ro/images/smilies/confused.gif
ast este valabil pentru toti....nu conteaza tribul..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus