RIP vs CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22952

YKZ se baga in seama ca musca`n "miere"... nu despre ei e vorba in topicul asta. insa.. sincer ii inteleg. de cand ne-au atacat (mai mult se apara decat ataca) nu au facut mare lucru iar faptul ca posteaza si ei pe unde apuca le tradeaza frustrarile.
 

DeletedUser8678

blah, blah, blah

YKZ se baga in seama ca musca`n "miere"... nu despre ei e vorba in topicul asta. insa.. sincer ii inteleg. de cand ne-au atacat (mai mult se apara decat ataca) nu au facut mare lucru iar faptul ca posteaza si ei pe unde apuca le tradeaza frustrarile.

ca in titlu: blah, blah, blah

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu sunt slabi ci chiar "foarte buni" insa numai cand pot si "fenta" jocul in rest apa de ploaie si cum admini s-au cam prins de matrapazlacurile lor acum incep sa-si arate adevarata valoare !!! :D

"Fentam" jocul, va fentam si pe voi....



Side 1:
Tribes: R1P RIP RoD
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC ALlghT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,549
Tabăra 2: 1,044
Diferență: 505

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 50
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,913,691
Tabăra 2: 7,836,188
Diferență: 922,497

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 367,509
Tabăra 2: 525,288
Diferență: 157,779

image.php


V-au fentat si altii....:)

Side 1:
Tribes: R1P RIP
Players:

Side 2:
Tribes: DST C.D. Cda
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 44,718
Tabăra 2: 80,502
Diferență: 35,784

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 995
Tabăra 2: 2,937
Diferență: 1,942

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 236,427,221
Tabăra 2: 535,310,956
Diferență: 298,883,735

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,797,897
Tabăra 2: 25,663,550
Diferență: 16,865,653

image.php



Pai cand pierzi aproape 2000 de sate intr-un razboi, mai ai peretentii ? Nu cred ca sunteti indretatiti sa vorbiti despre valoarea altor triburi sau a altor jucatori. Mai intai demonstrati ceva in joc si abia pe urma pe forum, cred ca asa e cel mai bine.......
 

DeletedUser13059

statistici de 2 bani ... de mine incepe razboiul cu voi abia ca sa facut curat printre jucatorii cu probleme ;) asa ca am scapat de umpluturi ;)
 

DeletedUser

statistici de 2 bani ... de mine incepe razboiul cu voi abia ca sa facut curat printre jucatorii cu probleme ;) asa ca am scapat de umpluturi ;)

Si tu dc inca mai esti in trib? :)
Oricum topicul e ptr razboiul RIP-CIRC....asta asa ca fapt divers..
 

DeletedUser5288

"Fentam" jocul, va fentam si pe voi....


Fentati pe naiba, fentati statisticile, bagand academiile, ca atat ati putut si voi cuceri. De ce eviti sa pui si statistica cu RIP-ul? Nu prea convine, nu?

Da-i bine ca sunteti cocosi in fata academiilor...


Side 1:
Tribes: RIP
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 19,185
Tabăra 2: 25,444
Diferență: 6,259

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 227
Tabăra 2: 144
Diferență: 83

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 125,229,261
Tabăra 2: 184,098,368
Diferență: 58,869,107

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,305,374
Tabăra 2: 1,415,594
Diferență: 889,780

image.php
 

DeletedUser

Stai ca-ti mai pun eu o statistica ca sa radem si mai mult si sa va demonstram ca nu aveti valoare nici cat o academie :D:D:D

Side 1:
Tribes: R1P
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 50
Diferență: 23

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 751,569
Tabăra 2: 320,568
Diferență: 431,001

image.php


Concluzia este una: sunteti mult prea "buni" si ca sa va luam in prima noastra academie :D:D:D Pentru voi sunt locuri numai in cea in care se cerne bobul de neghina pentru ca este o academie inca in formare dar cred ca nici acolo n-ati face fata la cate sate ati reusit sa le luati cu toata "experienta" voastra in a "fenta" jocul !!! :D:D:D
In locul vostru mi-ar fi si rusine sa apar pe forum cu statistici in care sa includ o academie in formare dar se vede treaba ca va place sa va imbatati cu apa rece !!! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@treidei3
Lasa si tu oamenii sa se laude ca e un moment pe care nu il vor mai intalni in curand, ca si circ va reveni cat de curand in razboiul cu ei:).
 

DeletedUser

@treidei3
Lasa si tu oamenii sa se laude ca e un moment pe care nu il vor mai intalni in curand, ca si circ va reveni cat de curand in razboiul cu ei:).

Pentru circ: Hopa ca vi s-au trezit laudatorii !!! Au venit aliatii sa va sprijine cu aberatiile lor :D
Mai bine vezi cine incearca sa se laude si dupa acea deschide gura :rolleyes: Ai aparut din spuma Mari Mediterane si ai inceput sa vorbesti fara sa citesti :rolleyes: Holbeaza bine ochi si vezi de cate ori ne-am laudat noi in ultimul timp cu statistici pe forum si de cate ori au incercat aliatii vostri de "valoare nula" sa faca din negru, alb !!! Inclusiv ce-i mai sus este raspunsul la statistica lor mincinoasa :D:D:D Sa te lauzi ca ai luat sate de la niste incepatori nu mi se pare demn de un trib care emite pretentii !!! :D:D:D
 

DeletedUser

Pai voi nu va laudati pentru ca nu aveti cu ce.
Iar eu nu laud circul aici; doar ma minunez cum poate tribul RIP sa mai emita vreo pretentie cand e cel mai slab trib din top 10. Nici sprijin si nici atacuri nu trimit. Ma mir cum de ati trimis acuma.
 

DeletedUser2829

Da frate suntem atat de slabi incat de un an si poate chiar mai mult suntem in top 3. Hai poate acuma cand sunteti 8 triburi contra noastra, poate reusiti si voi cumva sa ne scoateti din top 3.
 

DeletedUser

Pentru circ: Hopa ca vi s-au trezit laudatorii !!! Au venit aliatii sa va sprijine cu aberatiile lor :D
Mai bine vezi cine incearca sa se laude si dupa acea deschide gura :rolleyes: Ai aparut din spuma Mari Mediterane si ai inceput sa vorbesti fara sa citesti :rolleyes: Holbeaza bine ochi si vezi de cate ori ne-am laudat noi in ultimul timp cu statistici pe forum si de cate ori au incercat aliatii vostri de "valoare nula" sa faca din negru, alb !!! Inclusiv ce-i mai sus este raspunsul la statistica lor mincinoasa :D:D:D Sa te lauzi ca ai luat sate de la niste incepatori nu mi se pare demn de un trib care emite pretentii !!! :D:D:D

Stii cum e vorba aia, mai bine demonstreaza tu ca esti bun decat sa incerci sa demonstrezi ca altul este prost.
Statistica am puso ca un raspuns al afirmatiilor tale, si ale colegilor tai care sunt lipsite de fair play.
Razboiul este razboi si stii prea bine in ce conditii se desfasoara, si daca voi in conditiile astea nu ati reusit decat atat, asta cred eu ca spune destul de multe despre voi ca organizare si strategie militara.
Daca voi va simtiti imapacati cu asta, eu nu pot decat sa va doresc numai bine incontinuare si spam placut, ca la asta va pricepeti cel mai bine.
 

DeletedUser

king of darm a spus:
Pai voi nu va laudati pentru ca nu aveti cu ce.
Iar eu nu laud circul aici; doar ma minunez cum poate tribul RIP sa mai emita vreo pretentie cand e cel mai slab trib din top 10. Nici sprijin si nici atacuri nu trimit. Ma mir cum de ati trimis acuma.

Cand iti alegi inamicii dintre aliatii cei mai apropiati, care se asteapta cel mai putin la o declaratie de razboi (si fara a oferi un motiv), cred si eu ca te poti tine "batos". Insa pe RIP ii intereseaza mai mult coloana vertebrala (a nu se confunda niciodata cu batosenia). Exista un topic CD vs NWO, cu posturi ale celor din NWO legate de acest aspect. Reciteste-le te rog pentru ca toate sunt adevarate.

treidei3 a spus:
Stii cum e vorba aia, mai bine demonstreaza tu ca esti bun decat sa incerci sa demonstrezi ca altul este prost.
Statistica am pus-o ca un raspuns al afirmatiilor tale, si ale colegilor tai care sunt lipsite de fair play.
Razboiul este razboi si stii prea bine in ce conditii se desfasoara, si daca voi in conditiile astea nu ati reusit decat atat, asta cred eu ca spune destul de multe despre voi ca organizare si strategie militara.
Daca voi va simtiti imapacati cu asta, eu nu pot decat sa va doresc numai bine incontinuare si spam placut, ca la asta va pricepeti cel mai bine.

In ultima saptamana scorul RIP - Circ este 26-2. Asta spune totul.
Circul se tine la granita cu RIP intr-un fir de par care se numeste mazare si pierde toate razboaiele pe care le are.
Insa in momentul in care se va lasa mazare totul se va prabusi in zona aceea precum un castel de carti.
Circul a ajuns pe pozitia a 3-a exclusiv datorita recrutarilor, insa in felul acesta a provocat 2 razboaie prin atitudinea lipsita de respect fata de cei care le erau aliati (RIP si DST).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22479

da ma dar daca te gandesti bne iti zic de mii de ori.O parte din SH a venit in CIRC una in SOF contra SOF de ce nu ati declarat razboi?:))
 

DeletedUser6351

ma rest, nu le mai spune adevarul in fata ...nu e frumos :( puteai si tu sa-i minti un pic, sa le mai creasca moralul :(
 

DeletedUser

da ma dar daca te gandesti bne iti zic de mii de ori.O parte din SH a venit in CIRC una in SOF contra SOF de ce nu ati declarat razboi?:))

corect si asta..dar uiti o chestie: declaratia de razboi a RIP a fost provocata!Ei nu v-au luat d la aliatzi si v-au pus la inamici peste noapte( ca alte triburi cu numele din 2 litere ) :) Stii macar pe ce durata s-a intins razboiul SH - RIP ?...Va plangeti ca aveti razboaie, cand RIP a luat atitudine si a deschis situatia de conflict aveati tot atatea razboaie,dar voi ati subestimat pe toata lumea..cum se zice: soarta frate!
Si da stiu..urmatorul post o sa fie in genul "Dar tu cine esti de vorbesti..de unde ai aparut". Te scutesc de un efort si-ti rasp d p acum k sunt un nimeni celebru :)
 

DeletedUser

ia sa vedem de ce is in stare circarii astia cu gura mare...sa vedem cum se comporta in razboi...:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus