WRATH versus -TFN-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce sa zici si tu... frica asta... :)

mai bine incep de la margine, decat sa fiu cu ei :)

Hehehe...n-o sa fii singur :eek: De azi dimineata ma ataca 5 jucatori Wrath in continuu :)) Voi posta si rezultatele atacurilor aici...ceva mai tarziu :D
Off...pacat ca nu avem statistica cu inamici invinsi :(

Later edit: Atacurile de pana acum pe satul meu.

Numãr: 0 0 860 76 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 860 76 0 0 0 0 0

Numãr: 0 0 800 100 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 800 100 0 0 0 0 0

Numãr: 0 0 1000 0 300 150 0 0 0
Pierderi: 0 0 1000 0 300 150 0 0 0

Numãr: 0 0 753 100 295 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 753 100 295 0 0 0 0

Numãr: 211 0 582 0 48 0 0 0 0
Pierderi: 211 0 582 0 48 0 0 0 0

Numãr: 0 0 198 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 98 0 0 0 0 0 0

Nah, ca au reusit la un moment dat sa treaca prin defensiva mea...more reports to come soon :p
Daca va intereseaza autorii acestor naucitoare atacuri, PM in joc ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Copilasii TFN fiti ma seriosi totusi, asemenea razboaie se duc mai tarziu, pentru inceput, ca si trib mic (ca membri) cresteti din n00bi ca tot popuru, dupa cand sunteti cu xx sate mancati din triburile celalalte, va vad cativa cu 'renume' asa cum scrie in profilul vostru dar ganditi inainte, skill au unii, dar din cate se pare ca acest tupeu cu nesimtita nu va arata si partea cu creier a capului.

Intelegeti mecanismul jocului inainte, asa cum ataca unii cu lancile sau lanseaza razboaie cand sunt numai lanci asa sunteti si voi, va avantati intr-un razboi inca de la inceput de lume cand nu sunteti cu N sate fata de ceilalti de pe K. Trebuie sa va invete altii ? Macar pentru lumile urmatoare sa stiti... Capu' la cutie pana va cresc tentacule.

Sincer intru foarte rar pe forumul asta datorita discutiilor de 2 lei (bani noi) de pe aici, cu personaje de 2 lei (bani noi) si de fiecare data cand postam ceva peste nivelul cultural al majoritatii in care ceream o doza rationala de respect eram luat in deradere de subcultura si curajul celor 'leet'. Fiti 'leet' oameni inainte, nu mai fiti asa de :D ca ajungeti :eek: :mad: .

Asa macar WRATH va stie cu pretentiile astea si se poate infrupta din voi de pe acum cand nu se stie daca va puteti descurca, spor WRATH ! Deasemeni toate triburile de pe acel K ar trebui sa aiba grija cu asemenea specimene ca mai presus de mentalitatea full war sunt full nesimtire.

Hai bafta ...
De prin WRATH ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Copilasii TFN fiti ma seriosi totusi, asemenea razboaie se duc mai tarziu, pentru inceput, ca si trib mic (ca membri) cresteti din n00bi ca tot popuru, dupa cand sunteti cu xx sate mancati din triburile celalalte, va vad cativa cu 'renume' asa cum scrie in profilul vostru dar ganditi inainte, skill au unii, dar din cate se pare ca acest tupeu cu nesimtita nu va arata si partea cu creier a capului.

Intelegeti mecanismul jocului inainte, asa cum ataca unii cu lancile sau lanseaza razboaie cand sunt numai lanci asa sunteti si voi, va avantati intr-un razboi inca de la inceput de lume cand nu sunteti cu N sate fata de ceilalti de pe K.

Sincer intru foarte rar pe forumul asta datorita discutiilor de 2 lei (bani noi) de pe aici, cu personaje de 2 lei (bani noi) si de fiecare data cand postam ceva peste nivelul cultural al majoritatii in care ceream o doza rationala de respect eram luat in deradere de subcultura si curajul celor 'leet'. Fiti 'leet' oameni inainte, nu mai fiti asa de :D ca ajungeti :eek: :mad: .

Asa macar WRATH va stie cu pretentiile astea si se poate infrupta din voi de pe acum cand nu se stie daca va puteti descurca, spor WRATH ! Deasemeni toate triburile de pe acel K ar trebui sa aiba grija cu asemenea specimene ca mai presus de mentalitatea full war sunt full nesimtire.

Hai bafta ...
De prin WRATH ...

Draga Spaiker,
Noi am facut exact ce ai sugerat tu aici...ne-am facut de lucru cu cativa noobuleti, care intamplator erau in Wrath. Daca voi ati decis ca TFN merita sa fie trecut la dusmani, ne-ati trimis sute de atacuri, ne-ati amenintat in mod repetat prin mesaje, ce era sa facem... sa fugim in alte triburi? Sa promitem ca nu mai facem si sa cerem pace? V-am trecut si noi la dusmani si v-am anuntat pe extern.
Treaba voastra cum alegeti sa interpretati asta...daca vi se pare dovada de nesimtire, am doar un lucru sa va spun: whatever!:D It's just a f**** game, il jucam cum de place...voi jucati-l cum puteti:rolleyes:
 

DeletedUser

dear SpAiKeR,


un inceput de lume e o sansa extraordinara de a curata harta de scursori inutile , cum le aflii ataci stanga dreapta si vezi ce sa intampla , tu mare jucator de pe .net (desii nam auzit prea multe de tine no ofence) stiu ca ai incercat ceva impreuna cu aztecul (mare om;)) pe aici nu vad sati fi reusit ceva , un lucru ce trebuia sa il inveti poate cel mai important din toate e ca mamutii pica cand lucrurile incep sa se aseze , chiar daca in cateva zile ma trezesc fara sate nu am de ce sa imi para rau doar pentru simplu fapt ca o mana de jucatori au tinut piept unui trib de 700+ , asta e tot ce conteaza ;)

wish you where here

un jucator fara renume hihi si un n00b desavarsit--> aristokrat 24/11/2007

loool


later edit: nienna nu zici nimic:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Update atacuri:

Numãr: 0 650 150 0 180 194 0 0 1
Pierderi: 0 650 150 0 180 194 0 0 1

Numãr: 0 0 1103 0 302 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 1103 0 302 0 0 0 1

Oricum, a iesit si o chestie buna din asta, unul dintre atacatori a trimis un mesaj chiar foarte simpatic dupa ce si-a pierdut nobilul. :)
E o placere sa joci impotriva unor adversari care inteleg diferenta intre a juca un joc si a trai in jocul respectiv. Tot respectul pentru acestia!

Ok...care urmeaza? Cine mai doreste, cine mai pofteste sat dragut in K45...contactati-ma. :rolleyes:

Later edit: am zis, aristokrat :p
 

DeletedUser

We'll live and see...

Una e sa joci pentru trib una e sa joci pentru sate... Pentru sate e usor, sa cladesti ceva e greu, sa unesti si sa incerci sa faci sa lucreze ca un tot unitar un grup de oameni diferiti din toate punctele de vedere.

Nejucand L1 sa fac XXX sate si prieteni acolo am incercat in felul acesta, cred ca mult mai greu si roditor, am intalnit si vorbit rf cu sute de persoane din jocul asta si crede-ma ca ma consider mai implinit decat multi 'leet' din zona.

Acum ca zarurile au fost aruncate in cele 3 lumi WRATH vom vedea ce surpriza va rezerv tuturor in L4.

We'll live and see...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

We'll live and see...
.....
We'll live and see...

Ce pot sa mai adaug...i guess we'll live and see. :)
Totusi, faptul ca am legat atatea prietenii pe L1 ar trebui sa-ti spuna ceva despre noi, ca oameni, si s-o lasi mai moale cu 'leet', ca n-am venit pe LC cu satele de pe L1. Am venit cu un set de principii si cu dorinta de a face o treaba ok, cum stim noi mai bine...
Va veni si vremea cand vom trage linie si vom calcula cam ce au avut de castigat Wrath sau TFN din acest razboi...insa hai sa nu ne grabim cu pronosticurile. The game is still on! Enjoy!
 

DeletedUser

Nu pot sa fiu decat ironic.

Se pare ca ati uitat sa postati raporturile cu atacurile care va distrugeau defensiva. Cert este ca e mult mai greu sa distrugi 15 jucatori uniti decat 1500 de jucatori neorganizati(vezi NOA).

Insa, daca tot ziceti ca suntem incepatori...va invit in locul meu. Sa vedem daca voi faceti o treaba mai buna. Ironiile voastre sunt egale cu 0. Meritul nostru este ca voi sunteti sub asediu, in ciuda faptului ca inca mai avem goluri in organizare.

Sunteti cumva in tribul RO pe TW? Doar din curiozitate...

Succes in eliminarea noastra!
 

DeletedUser6

Nu pot sa fiu decat ironic.

Se pare ca ati uitat sa postati raporturile cu atacurile care va distrugeau defensiva. Cert este ca e mult mai greu sa distrugi 15 jucatori uniti decat 1500 de jucatori neorganizati(vezi NOA).

Insa, daca tot ziceti ca suntem incepatori...va invit in locul meu. Sa vedem daca voi faceti o treaba mai buna. Ironiile voastre sunt egale cu 0. Meritul nostru este ca voi sunteti sub asediu, in ciuda faptului ca inca mai avem goluri in organizare.

Sunteti cumva in tribul RO pe TW? Doar din curiozitate...

Succes in eliminarea noastra!

Doamne, nimeni nu poate organiza un trib mai mare de 100 de persoane asta s-a demonstrat de 1000 de ori pana acum. Ca toate triburile mamute o sa incepeti sa picati in 2 luni de la inceperea lumii iar triburile de elita care sunt unite si cu jucatori apropiati o sa domine... De ce nu invata lumea din greselile facute de altii in trecut si se tot chinuie sa adune 100000 de jucatori ca sa fie pentru 2 luni pe primul loc si apoi sa se faca de ras??
 

DeletedUser

Nu pot sa fiu decat ironic.

Se pare ca ati uitat sa postati raporturile cu atacurile care va distrugeau defensiva. Cert este ca e mult mai greu sa distrugi 15 jucatori uniti decat 1500 de jucatori neorganizati(vezi NOA).

Insa, daca tot ziceti ca suntem incepatori...va invit in locul meu. Sa vedem daca voi faceti o treaba mai buna. Ironiile voastre sunt egale cu 0. Meritul nostru este ca voi sunteti sub asediu, in ciuda faptului ca inca mai avem goluri in organizare.

Sunteti cumva in tribul RO pe TW? Doar din curiozitate...

Succes in eliminarea noastra!

si eu, si imi cer scuze :D
meritul lor este ca INCA sunt sub asediu. de organizat, nu va veti organiza in veci, but still... sa te LAUZI ca asediezi o mana de oameni, cand esti ditai tribul... get real :D

si ma opresc inainte sa ajung la RO pe TW, ca am promis ca sunt cuminte :)
 

DeletedUser

mai exista tribul RO pe TW? :)

ok, nu a zis nimeni ca va scoatem noi din joc si la fel, nimeni nu a zis ca tot wrath e alcatuit din noobi. insa, daca faci o medie, 650 de noobi + 50 de jucatori de valoare = noooooobi.

intelegi ce spun?
 

DeletedUser

primii 2000 logati in trib, primii 100 cu drepturi. apoi scapam de ultimii 700 din coada :D
 

DeletedUser

Hai, sa nu va plictisiti, postez si cateva rapoarte de pe un alt cont TFN la care sunt sitter, evident fara nume...daca doriti detalii, stiti procedura: PM in joc :)

Atacuri Wrath:
Numãr: 0 600 0 0 150 100 0 0 0
Pierderi: 0 600 0 0 150 100 0 0 0

Numãr: 0 0 800 500 0 0 80 30 0
Pierderi: 0 0 800 0 0 0 80 30 0

Numãr: 0 0 2121 0 400 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 2121 0 400 0 0 0 0


Numãr: 1474 229 1038 0 176 0 0 0 1
Pierderi: 1474 229 1038 0 176 0 0 0 1

Si inca o chestie interesanta:
1. Jucatorul Wrath ataca
Numãr: 36 0 1000 220 30 0 64 0 1
Pierderi: 8 0 233 0 7 0 15 0 0

2. Jucatorii TFN coordoneaza atacuri asupra acelui jucator pt minutul in care trupele acestuia se intorc in sat. Rezultatul:

Numãr: 0 0 103 0 22 0 5 0 0
Pierderi: 0 0 103 0 22 0 5 0 0
Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 19

Numãr: 0 0 5 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 5 0 0 0 0 0 0
Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 19 la nivelul 13

Numãr: 28 0 1543 220 40 0 52 0 2
Pierderi: 28 0 1543 220 40 0 52 0 2
 

DeletedUser2691

ce ati mai facut baieti...pe cine ati mai atacat...pe cine ati mai inobilat azi (in cadrul razboiului WRATH vs -TFN-)?
 

DeletedUser

ce ati mai facut baieti...pe cine ati mai atacat...pe cine ati mai inobilat azi (in cadrul razboiului WRATH vs -TFN-)?

Am postat ceva mai devreme alte mostre din confruntarile zilnice :)
Nu am spus ca e un razboi usor pentru noi, insa sunt sigura ca cei din Wrath l-au gasit mult mai dificil decat se asteptau :)
Cineva se plangea ca nu postam pierderile defensive suferite de noi...evident, au existat si de-acestea, nu stiu cum am fi putut distruge atata ofensiva fara sa suferim pierderi, la randul nostru.:rolleyes: Insa daca domnii din Wrath au vreun raport interesant, sunt invitati sa-l posteze, pentru a mentine interesul stimatei audiente.
Nici atacurile date de noi nu sunt postate, pentru ca nu pot da nume din motive de securitate si nu sunt deloc fun fara detalii:( Poate mai tarziu vom posta ceva atacuri mai vechi, eventual si mesajele de amenintare primite din Wrath...:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus