WRATH versus -TFN-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6

ooof baieti nu ma lasati sa am si eu o lume linistita...asta e hai la nobilat
 

DeletedUser6

nah, eu sunt omul cu coasa pentru noobi. Da vad ca inca nu s-au mobilizat nu am decat 2 atacuri pe mine:eek:
 

DeletedUser

Salutari, dragi prieteni!

Am observat acest thread si am citit mirat de actiunile marilor membri din TFN. Este evident pentru orice ochi ca Wrath nu avea timp, la acea vreme , de un trib neinsemnat dupa K45. Erau probleme mai mari de rezolvat, cum ar fi razboiul cu NOA. Insa, acesti asa zisi experti din TFN, au incercat marea cu sarea si au dorit sa cucereasca cateva sate din Wrath. Evident, intentia lor a fost intrevazuta, si dupa ce ne-am asigurat ca NOA nu or sa profite de micul nostru timp petrecut atacand TFN, am inceput ofensiva asupra acestor experti, mai presus decat orice trib.

Desigur , intentiile noastre nu au fost ghicite de TFN, care ar fi trebuit sa realizeze din experienta lor vasta ca sutele de atacuri asupra satelor lor au avut ca prim scop sa'i sperie pana cand puteam organiza o cascada de atacuri reale asupra lor. Ironic , ei au postat aici, crezand ca sunt peste noi. In timp ce eu postez, satele lor sunt sub atac constant din partea noastra, urmand ca in maximum o saptamana(resursele astea, tare greu cresc) sa fie innobilati, rand pe rand.

Nu am avut nici o intentie de a cuceri un trib neinsemnat de pe K45, dar datorita comportamentului neadecvat si a tupeului de care au dat dovada , am hotarat sa actionam. Pacat!

Se pare ca pana la urma v-ati inselat , dragi experti din TFN. Wrath este o super putere in aceasta lume, si va domina triburile care nu au pic de onoare si fac afirmatii in disperare de cauza.

Mult succes la capatul lumii!

Cu drag,
kokoboys02
Suprem Commander of the Wrath Empire
 

DeletedUser

Salutari, dragi prieteni!

Am observat acest thread si am citit mirat de actiunile marilor membri din TFN. Este evident pentru orice ochi ca Wrath nu avea timp, la acea vreme , de un trib neinsemnat dupa K45. Erau probleme mai mari de rezolvat, cum ar fi razboiul cu NOA. Insa, acesti asa zisi experti din TFN, au incercat marea cu sarea si au dorit sa cucereasca cateva sate din Wrath. Evident, intentia lor a fost intrevazuta, si dupa ce ne-am asigurat ca NOA nu or sa profite de micul nostru timp petrecut atacand TFN, am inceput ofensiva asupra acestor experti, mai presus decat orice trib.

Desigur , intentiile noastre nu au fost ghicite de TFN, care ar fi trebuit sa realizeze din experienta lor vasta ca sutele de atacuri asupra satelor lor au avut ca prim scop sa'i sperie pana cand puteam organiza o cascada de atacuri reale asupra lor. Ironic , ei au postat aici, crezand ca sunt peste noi. In timp ce eu postez, satele lor sunt sub atac constant din partea noastra, urmand ca in maximum o saptamana(resursele astea, tare greu cresc) sa fie innobilati, rand pe rand.

Nu am avut nici o intentie de a cuceri un trib neinsemnat de pe K45, dar datorita comportamentului neadecvat si a tupeului de care au dat dovada , am hotarat sa actionam. Pacat!

Se pare ca pana la urma v-ati inselat , dragi experti din TFN. Wrath este o super putere in aceasta lume, si va domina triburile care nu au pic de onoare si fac afirmatii in disperare de cauza.

Mult succes la capatul lumii!

Cu drag,
kokoboys02
Suprem Commander of the Wrath Empire

si acum...ce am inteles eu

Salutari, dragi prieteni!

Am observat acest thread bla bla bla TFN blablabla WRATH [...]
Mult succes la capatul lumii! *multumim la fel

"Suprem Commander of the Wrath Empire" =)) rofl dude setari->sterge contul:D:rolleyes: that will work

6098 kokoboys02 WRATH 1.995 1 1995
jeez:rolleyes:

*nota autorului:p:D
 

DeletedUser

Salutari, dragi prieteni!
......:D:D:D......

Cu drag,
kokoboys02
Suprem Commander of the Wrath Empire

Excuse me for one second.... Aahahahahahahahaha! =))

Ok. Acum sa devenim seriosi... Hai sa vedem care e situatia pe K45
1 WRATH 1,76 Mio. 532
8 *NOA* 118.487 47
11 -TFN- 77.002 20

Intr-adevar, dupa ce v-ati luptat pe viata si pe moarte cu vasta armata *NOA* de pe k45, v-ati trezit atacati miseleste de nesimtiti astia din TFN care s-au apucat sa innobileze sate Wrath.

Desigur, ati pus la cale un plan extrem de subtil pt a scapa de noi, atat de subtil incat nici pana acum TFN n-a realizat scopul celor cateva sute de fake-uri...toata ziua ne-am sfatuit: sa ne speriem, sa nu ne speriem?:rolleyes::rolleyes:
Nah, cat timp stimatii nostri dusmani asteapta o saptamana sa le creasca resursele (stim, cresc greu, foarte greu), noi vom incerca sa ii scutim de batai de cap pe unii dintre ei si sa-i trimitem pe pasuni mai verzi. :)
It's just a game, enjoy!

Cu si mai mult drag,
Nienna
Suprema Ferma a Maretului Imperiu TFN :p
 

DeletedUser

Ce hilar! :)

Am ras aproximativ jumatate de ora de inocenta voastra! :D
Am spus eu ca ne'am razboit cu vasta armata NOA dupa K45? Faci confuzii, printeso! :)

Cel mai bine lasam faptele sa vorbeasca. Atunci o sa vreau sa vad ce mai comentati.

Apropo, imi place la nebunie profilul lui aristokrat. E haios!
 

DeletedUser

Wrath este o super putere in aceasta lume, si va domina triburile care nu au pic de onoare si fac afirmatii in disperare de cauza.

Mult succes la capatul lumii!

Cu drag,
kokoboys02
Suprem Commander of the Wrath Empire

wrath s-a declarat super putere in cam toate lumile, deci nimic nou sub soare.
oricum, hilar sa va laudati cu cucerirea "tribului minuscul" TFN :D
cu atat mai mult cu cat o faceti inainte de vreme :rolleyes:
dar cu siguranta va fi o victorie imensa, de consemnat in istoria Triburilor... cred ca ar trebui postata si pe .net :D:D:D:D:rolleyes:

2 WRATH 383.631 2.671.561 728 3.670 841 3.177

46 -TFN- 75.264 75.264 16 4.704 20 3.763
 

DeletedUser

oricum, pana in momentul de fata scorul este 2-0 pentru noi. le-am luat 2 sate, ei niciunul :D

deci, wrath e pe drumul bun.
 

DeletedUser

Ce hilar! :)

Am ras aproximativ jumatate de ora de inocenta voastra! :D
Am spus eu ca ne'am razboit cu vasta armata NOA dupa K45? Faci confuzii, printeso! :)

Cel mai bine lasam faptele sa vorbeasca. Atunci o sa vreau sa vad ce mai comentati.

Apropo, imi place la nebunie profilul lui aristokrat. E haios!

heheh mam ajuns am fani
cool-smiley-030.gif
si inca ce fani "za suprim comandar"
laughing-smiley-018.gif


dude tu de ce vorbesti :confused: daca tu intruchipezi puterea WRATH...

triburile care nu au pic de onoare si fac afirmatii in disperare de cauza
kngt.gif
asta e tot ce am de zis in legatura cu afirmatia lui kokoboys02
 

DeletedUser

mult succes TFN.sper sa reusiti sa faceti ceva..
desi sunt o multime de noobi impotriva voastra si de inactivi nu cred ca le-ar fi chiar atat de greu sa va invinga(dar tare vreau sa vad ca ma insel:D)..totusi suntem la inceput de lume si deh..cam conteaza numarul:(

oricum bafta si sper sa vad o medie de puncte/jucatori mai mare ;)
 

DeletedUser

nu am inceput noi. am incercat sa le luam satele in liniste si pace, dar daca ei vor sa o facem cu strigaturi... asta e! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus