sph vs tlb

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

statistici dintotdeauna

Side 1:
Tribes: SpH SpH* SpH1 SPH*2
Players:

Side 2:
Tribes: TLB-A TLB
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 12,773
Tabăra 2: 8,423
Diferență: 4,350

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 389
Tabăra 2: 515
Diferență: 126

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 89,257,886
Tabăra 2: 68,942,375
Diferență: 20,315,511

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,814,459
Tabăra 2: 5,239,797
Diferență: 1,425,338

image.php


statistici de luna trecuta
Side 1:
Tribes: SpH SpH* SpH1 SPH*2
Players:

Side 2:
Tribes: TLB-A TLB
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,631
Tabăra 2: 3,193
Diferență: 2,438

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 352
Tabăra 2: 259
Diferență: 93

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 46,863,278
Tabăra 2: 30,945,201
Diferență: 15,918,077

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,479,190
Tabăra 2: 2,731,986
Diferență: 747,204

image.php

de saptamana trecuta
Side 1:
Tribes: SpH SpH* SpH1 SPH*2
Players:

Side 2:
Tribes: TLB-A TLB
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,703
Tabăra 2: 953
Diferență: 750

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127
Tabăra 2: 62
Diferență: 65

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,741,761
Tabăra 2: 9,689,652
Diferență: 4,052,109

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,254,871
Tabăra 2: 697,231
Diferență: 557,640

image.php



In final va dorim un paste fericit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4195

felicitari sph


sunteti buni recunoastem
au mai nobilat si niste playeri care le-au cedat satele pt ca erau amici cu ei
dar na per ansamblu sunt buni oamenii
insa in curind nucleul dur al tlb va iesi la granitza cu ei in punctele slabe pe care ni le recunoastem si pe care le stiu si ei
eu le urez sa ia cit mai multe sate ca sa poata face fata cu succes la un razboi de uzura care am impresia ca va fi de lunga durata
 

DeletedUser

este adevarat la granita au cativa playerii buni odata ce trecem de ei eu zic ca ar fi mai bine sa luati sate de barbarii in k5 si sa va organizati de acum .
sago iti mai dau dreptate si la fraza ca ai impresia ca va fi de lunga durata acest razboi .dar nu au cum sa ne faca ...
 

DeletedUser

mult succes ambelor tabere si cel mai unit si organizat trib sa castige, razboiul vad ca dureaza de ceva timp cu un usor avantaj din partea TLB si cu SPH recuperand puternic diferenta asa ca rezultatul este inca departe de a fi intrevazut.
 

DeletedUser16062

tu mai bine taci , cand s-au apropiat membri din tlb de tine te-ai lasat de joc expertule probabil nu aveai timp sa te joci cu papusile .
dupa cum vad eu deocamdata noi conducem asa ca shhhh

esti tare amuzant...am stat cu membri tlb langa mine o luna...nu mi-au luat nici un sat...abia dupa aceea m-am lasat, si abia dupaia au inceput si ei sa-mi ia sate...
 

DeletedUser

Dap .. cum zicea **** care .. felicitari .. (SpH - cred) .. dar la care dintre ele ??? am s-au adunat si aici o gramada ... de academii ... nu conteaza ...

sago23
felicitari sph


sunteti buni recunoastem
au mai nobilat si niste playeri care le-au cedat satele pt ca erau amici cu ei
dar na per ansamblu sunt buni oamenii
insa in curind nucleul dur al tlb va iesi la granitza cu ei in punctele slabe pe care ni le recunoastem si pe care le stiu si ei
eu le urez sa ia cit mai multe sate ca sa poata face fata cu succes la un razboi de uzura care am impresia ca va fi de lunga durata

Harta inca se aseaza .. nici pe departe sa se fi facut cartile ...

Cat despre ionutman14 .. as sugera sa te mai limitezi la discutii .. ca din cauza ta au suferit vreo 5 academii ale XXXL ...

Bye bye ..
Sarbatori fericite ...
 

DeletedUser

mias fii dorit sa nu se afle pe forumul extern despre aceasta problema......
nu cred ca ar interesa pe cineva acest conflict.......
plus incercati sa nu va mai dati mari si tari pe forum ca oricine poate fii trimis la margine
......
timpul rezolva totul
 

DeletedUser

lasa-i frate ca prin vocea lui hell si a lui gaby asta reiese ca ei sunt mult prea rotunzi!prea se cred ei zeii triburilor! tlb in sus tlb in jos! sincer , apreciez parerea lui sago, nu apreciez parerea lui gabynos ! dar cine sunt eu sa imi dau cu parerea? multi nu ma stiti si nici nu ma ve-ti stii..pt ca nu conteaza asta!
sau conteaza?
ideea e ca ati fost buni la inceput pe fondul unei lipse de imobilizare din partea noastra!
nu imi place nici mie ideea cu o mie de academii,de obicei daca nu stii sa le tii in frau pot sa iti faca mai mult rau decat bine, insa noi nu suntem un trib oarecare suntem serafimii!
 

DeletedUser

lasa-i frate ca prin vocea lui hell si a lui gaby asta reiese ca ei sunt mult prea rotunzi!prea se cred ei zeii triburilor! tlb in sus tlb in jos! sincer , apreciez parerea lui sago, nu apreciez parerea lui gabynos ! dar cine sunt eu sa imi dau cu parerea? multi nu ma stiti si nici nu ma ve-ti stii..pt ca nu conteaza asta!
sau conteaza?
ideea e ca ati fost buni la inceput pe fondul unei lipse de imobilizare din partea noastra!
nu imi place nici mie ideea cu o mie de academii,de obicei daca nu stii sa le tii in frau pot sa iti faca mai mult rau decat bine, insa noi nu suntem un trib oarecare suntem serafimii!

in primul rand cred ca am dreptul pe extern sa imi dau cu parerea ,nu prea vad unde scrie ca nu ai voie .
in al 2-lea rand chiar nu ma intreseaza ca nu apreciezi tu parerea mea , ma doare in cot nici acolo sa sti.
Conteaza ca suntem peste voi ?! sau nu conteaza asta ? Deocamdata pana nu aveti macar un scor egal cu al nostru va rog sa faceti liniste :eek:
s-au chinuit 3 jucatori de la voi sa imi ia un sat cu zidul la 0 si nu au putut =)) si acel sat este aproape de inima voastra =)) incet incet o sa eliberati si k35
 

DeletedUser

mias fii dorit sa nu se afle pe forumul extern despre aceasta problema......
nu cred ca ar interesa pe cineva acest conflict.......
plus incercati sa nu va mai dati mari si tari pe forum ca oricine poate fii trimis la margine
......
timpul rezolva totul

voi nu puteti sa imi luati un sat dar sa ma trimiteti la margine ..
 

DeletedUser16062

ON TOPIC: XXXL avea 5 academii ca asa a crezut marele giordany de cuviinta...iar SPH pot sa le organizeze pe ale lor mult mai bine ca giordany pe cele ale xxxl-ului
OFF TOPIC: gabynios esti doar un copil...nu ai mai mult de 16 ani...incearca mai intai sa te maturizezi, ca altfel te faci de ras cand postezi pe extern
 

DeletedUser

ON TOPIC: XXXL avea 5 academii ca asa a crezut marele giordany de cuviinta...iar SPH pot sa le organizeze pe ale lor mult mai bine ca giordany pe cele ale xxxl-ului
OFF TOPIC: gabynios esti doar un copil...nu ai mai mult de 16 ani...incearca mai intai sa te maturizezi, ca altfel te faci de ras cand postezi pe extern

omg poi recunosc eu am 5 ani :I dar prima data uita-te la tine fratele meu ai 14 ani si apoi vorbeste de alti app ala nu e on topic este off topic pentru ca aici este vorba de tlb vs sph nu stiu ce cauti tu in aceasta tema ?
 

DeletedUser

mai nu fiti rai ca sunt pastele...HRISTOS A INVIAT!!!


...cat despre razboi fie ca cel mai bun sa castige...adica TLB;)
 

DeletedUser14376

topic fara sens....

gaby...lasa-i sa se agite singuri nu mai posta nimic si ai sa vezi ca nu mai au ce comenta
 

DeletedUser

SpH momentan e pe val deoarece au prins multi inactivi pe granita si nu prea suntem genu sa ii tinem sitter, deci innobilari plus razboi normal egal pierderi.
Asta nu ne deranjeaza momentan, deoarece si ei realizeaza ca nu e terminat nimic si in functie de cine o sa se mobilizeze mai eficient o sa traga balanta de castig.
Si ionutman in legatura cu tine ca am vazut ca nu ai inteles, razboiul (sa zicem razboi) cu ai tai, a fost din cauza ta ca ai inceput sa dai mesaje pe privat de genu cine e mai destept.
Momentan a castigat cui ai trimis, deci te-as ruga pe viitor sa nu mai provoci conducerea diferitelor triburi si sa iti vezi de contul tau.
 

DeletedUser

SpH momentan e pe val deoarece au prins multi inactivi pe granita si nu prea suntem genu sa ii tinem sitter, deci innobilari plus razboi normal egal pierderi.
Asta nu ne deranjeaza momentan, deoarece si ei realizeaza ca nu e terminat nimic si in functie de cine o sa se mobilizeze mai eficient o sa traga balanta de castig.
Si ionutman in legatura cu tine ca am vazut ca nu ai inteles, razboiul (sa zicem razboi) cu ai tai, a fost din cauza ta ca ai inceput sa dai mesaje pe privat de genu cine e mai destept.
Momentan a castigat cui ai trimis, deci te-as ruga pe viitor sa nu mai provoci conducerea diferitelor triburi si sa iti vezi de contul tau.


inactivi pe granita plus faptul ca mai toti erau prieteni si camarazi de pe vremea fostului GEN si s-au gandit sa le lase satele colegilor din SpH desi faceau parte din TLB...bravo lor, dar na mai trebuie sa creasca si ei cumva sa se dea si ei mari cu nr de sate desi majoritatea sunt luate moca;)...ex Robertstefan:D
 

DeletedUser

Greseala noastra cu recrutarile, da asta e, exact ca in viata reala, totul iese la iveala, consider ca SpH nu e un trib bun din ce rapoarte si atacuri pe TLB am vazut, e normal un moment de tatonare si asta fac ei momentan , uite-l pe ala e gol dati pe el:))
Nu e bai o sa ne batem si de "adevaratelea" in curand, stati sa terminam de innobilat:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus