sph vs tlb

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bubblero, ce sa le ceri? ca toti sunt niste fitzosi, daca le spui adevarul ii doare, dc toate rebuturile vin la voi? oare voi sunteti ca un cos de reciclare,ii primiti in tirb doar pt a avea ce inobila, hai sa incercam un lucru, primii 10 membrii de la voi din trib sa atace primii 10 membrii ai sph-ului, si invers, sa vedem cine va castiga, eu ca sa am parte de razboiul cu voi am venit dupa k25, ca si prietenul meu bubblero, si noi avem mai multe realizari decat are top 10 din tlb
 

DeletedUser

cred ca trebuie sa intelegeti un lucru dragilor

nu va permit sa ma jigniti si de cite ori o luati pe aratura o sa va raspund cu aceasi moneda


eu sunt taliban
si vine el sa ma faca jalnic din senin ,pt ca asa a invatat el la scoala???

eu nu am 12 clase ?/
eu is lipsit de bun simt??/ dar voi nu ginditi cind scrieti???
vreti respect??? aratati respect

sami iertati off-topicu dar sago ... dupa titlul pe care il porti si anume acela de taliban numi vine sa cred ca te iei la cearta cu fitecine ... daramite sai mai si jignesti.... aratatile pe harta.... cat despre satele ce leau luat pana acum... nu cred cai nevoie de scuze... sate se pierd tot ce conteaza e sa castigati razboiu :)
 

DeletedUser

te si cred!cum sa aiba sens cand nue un topic in care sa fiti prea slaviti? ai zis ca vorbim dupa paste...hai sa vorbim..pe triburile..s-au te-ai plictisit si tu?:)))

ce gura are adrian asta :)) dar de ce nu ne spui si noua ce nume ai pe triburile ?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: gabynios

Side 2:
Tribes: SpH
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 6,533
Diferență: 6,456

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 631,560
Tabăra 2: 51,567,058
Diferență: 50,935,498

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84,836
Tabăra 2: 11,912
Diferență: 72,924

image.php




Ma mentin ... nu ai Ce sa zici
 

DeletedUser

am facut jalnici anumite perosane din tribul talibani,si cei de la tine din trib se stiu care sunt aceea, daca tot faci o statistica a satelor luate individual, hai te rog sa faci o statistica intre mine si tribul tlb, sa vezi atunci o diferenta uriasa, si daca ai vazut raportul cand vam facut jalnici tiai dat seama cam ce persoane au fost vizate, si cred ca nu este chiar asa de greu sa iti dai seama ca jalnici sunt cei care au dusmanii lipiti de ei, si nici macar nu ataca, eu mam referit la persoanele dupa k44-45 si daca te uiti la marele jucator efes pilsener cati inamici are te doare capu, acum intelegi pe cine am facut jalnic? sau jalnici? acum, te rog sa te gandesti mai bine daca intri si tu in grupa asta de jalnici, si kaliopi stie bine ca am ** si eu cea si iam spus care e situatia, sunteti jucatori buni dar nu mai mergeti cu nasul pe sus. incercati sa fiti mai realisti, ca acum poti sa fii in fata dar maine te poti trezi la coada, asta e prima mea lume dar am avut multe de invatat, daca vrei sa stii eu am fost in razboi cu sph de la inceputul lumiii si am rezisttat, si sunt in tribul asta datorita prietenilor mei, si poate asta nu sitit voi ce inseamna prieteni, apropo nu mai jigniti crazy team ca fac si eu parte si , asta inseamna ca jicniti si persoana mea
 

DeletedUser

man cum am zis este prima mea lume, si da sunt noob, cu ce te incalzeste acum?
 

DeletedUser

si daca tot tema asta a fost deschisa pt a vedea statistica , atunci de statistica vom avea parte
 

DeletedUser

ma pus pe mine sau mi-a sugerat mie pt ca eu am deschis aceasta tema pe acest subiect de statistici si discutii asupra statisticilor

e usor sa iti dai seama asta...dupa cum a explicat si blanarui el nu a facut referire strict la o persoana pe cand tu gabi asta faci..eu nu sunt sclavul nimanui...daca pe tine cand te roaga un prieten ceva inseamna ca esti sclavul lui atunci dute tare..da ai grija ce si cum vorbesti atat iti zic...

Side 1:
Tribes:
Players: blanarui

Side 2:
Tribes: TLB TLB-A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 223
Tabăra 2: 8,685
Diferență: 8,462

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 5
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,006,649
Tabăra 2: 71,535,706
Diferență: 69,529,057

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303,729
Tabăra 2: 48,455
Diferență: 255,274

image.php

ce sa ii faci mai blanitza ..unii sunt noobi la facut statistici altii sunt noobi la toatte capitolele:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TLB
Players:

Side 2:
Tribes: SpH
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,536
Tabăra 2: 6,533
Diferență: 1,003

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 426
Tabăra 2: 307
Diferență: 119

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 63,235,861
Tabăra 2: 51,567,058
Diferență: 11,668,803

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,327,889
Tabăra 2: 2,990,887
Diferență: 1,337,002

image.php




Hmmmm mi se pare mie sau conducem ?!
 

DeletedUser

ma pus pe mine sau mi-a sugerat mie pt ca eu am deschis aceasta tema pe acest subiect de statistici si discutii asupra statisticilor

e usor sa iti dai seama asta...dupa cum a explicat si blanarui el nu a facut referire strict la o persoana pe cand tu gabi asta faci..eu nu sunt sclavul nimanui...daca e tine cand te roaga un prieten ceva inseamna ca esti sclavul lui atunci dute tare..da ai grija ce si cum vorbesti atat iti zic...

Side 1:
Tribes:
Players: blanarui

Side 2:
Tribes: TLB TLB-A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 223
Tabăra 2: 8,685
Diferență: 8,462

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 5
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,006,649
Tabăra 2: 71,535,706
Diferență: 69,529,057

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303,729
Tabăra 2: 48,455
Diferență: 255,274

image.php

tremur sa sti . Eu am doar 9 sate la granita cu voi , blanarui are mai multe din cate vad eu :) stati sa mai cuceresc cateva sate si mai vorbim dupa
 

DeletedUser

de fapt am 35 de sate lipite de voi, mai bine zis intre voi, si nu am primit decat 4 spionaje astazi si ala a ramas fara spioni ca lam atacat si iam rupt spionii, faza cum tiam zis , sunt juctaori buni la voi in trib dar sunt si multi pomanagii,asa cum este in toate triburile
 

DeletedUser

acelasi lucru l-as putea spune si eu la statistica ta!dupa cum am zis si la inceputul acestui topic!la inceput eram buti,eram deranjati de problemele interne,insa lucrurile s0au clarificat, noi am devenit mai experimentati si in ultimul timp s-a vazut asta!Pacat pt marile valori din tribul tlb ca ii permit unui copil sa vorbeasca in numele lor!:):(
le strici imaginea nenea gabi:)
iti urez o seara buna! si daca mai e cineva din jucatorii experimentati din tlb si cu merite practice si vrea sa purtam o discutie in termeni respectuosi il astept aici!:D
 

DeletedUser

de fapt am 35 de sate lipite de voi, mai bine zis intre voi, si nu am primit decat 4 spionaje astazi si ala a ramas fara spioni ca lam atacat si iam rupt spionii, faza cum tiam zis , sunt juctaori buni la voi in trib dar sunt si multi pomanagii,asa cum este in toate triburile

poi si eu ce ziceam :) ca eu am doar 9 sate la granita tu 35 aproape de noi deci este o diferenta ...
 

DeletedUser

acelasi lucru l-as putea spune si eu la statistica ta!dupa cum am zis si la inceputul acestui topic!la inceput eram buti,eram deranjati de problemele interne,insa lucrurile s0au clarificat, noi am devenit mai experimentati si in ultimul timp s-a vazut asta!Pacat pt marile valori din tribul tlb ca ii permit unui copil sa vorbeasca in numele lor!:):(
le strici imaginea nenea gabi:)
iti urez o seara buna! si daca mai e cineva din jucatorii experimentati din tlb si cu merite practice si vrea sa purtam o discutie in termeni respectuosi il astept aici!:D

tu mai bine taci iti este frica sa iti spui numele de pe triburile.
te crezi foarte zeu ,dar tu esti un nimic care vrea sa ne atraga atentia :)
Deocamdata noi conducem deci asa ca gura mica si joc de glezne
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus