Teoria conspiratiei- Sfarsitul etoons

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Corect si asta. Doar ca nu inteleg un aspect : sunt blocat, scriu in sub 1 minut contestatia si inca nu am raspuns. Hmmmmm ..... m-o fi blocat respectivul repede ...si apoi a plecat la bere direct. Trecui de 18 ani sa inghit asemenea bullshituri



Edit : am uitat sa precizez ca azi pe la ora 12 am avut un schimb de replici cu ei deoarece tot asa mi-au blocat un coleg FARA SA DEA o motivatie ! Ceva de genul : da ai impartire de net setata cu nevasta , nu ai schimbat resurse sau sustinut cu armate ...DAR TE BLOCAM ...FOOOARTE TARE!
 

DeletedUser

Asa zic si eu. Am scris mai sus, ma bloca si brusc il apuca lesinu ....sau lo fi scapat la toaleta cine stie:)) ! Mi se pare absolut normal ca un hopa-mitica cu 12 clase sa-si bata joc de timpul, banii si munca jucatorilor ..... vorba aia doar sunt ZEi
 

DeletedUser

droopyxx (!!!! It is so sweeeeeeeeet) atacă 147 e-toons (377|437)
11.05.09 20:17:37
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-5.4% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: droopyxx
Sat: !!!! It is so sweeeeeeeeet (384|452) K43

Număr: 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: oq13
Sat: 147 e-toons (377|437) K43

Ascuns de proprietarul raportului.


ca sa nu zici ca-s baiat rau si nu te ajut pe perioada de detentie :p
 

DeletedUser

hihihihii super tare! Mersi :)))) Daca reprimesc contul am sa incerc cu 51 :)))
 

DeletedUser

am fost si eu blocat odata,dar nu au trecut nici 24 de ore si am fost deblocat:D...droop tu ce facusi iara te prinsara in pat cu nevestele lor ?:))....

parca vad acum cand intru si la mine cont blocat:))
 

DeletedUser

eu ti-am zis ca te-au iertat cand te-au prins cu fetele lor..dar acum cu nevestele nu stiu cum scapi :D
 

DeletedUser

droop, ti-am zis sa o lasi mai moale, plm........nu asculti niciodata.......nu puteai sa te abtii si tu?
 

DeletedUser

Defectele omului ce draq sa-i faci. Am si eu 3 vicii alcool, tigari si nevestele.....ce sa le fac darling. Sa-mi dea bani de primele doua si sa-mi faca rost de nevasta si atunci nu mai sta uasa de mult pe joc =))
 

DeletedUser

sigurrrrrr,atunci creca numai iesi deloc din casa:)) dar nici pe triburi nu stai
 

DeletedUser

stii cum se zice..........prietenul la nevoie se cunoaste :)))
daca tot e banat pe cont.........de ce sa nu fie si pe extern :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus