C.K. vs Scary? ,TOP ², UNION, FBI*, TOP, Infern !

  • Autor subiect DeletedUser12737
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

din moment ce aveti academie inseamna ca aveti diplomatie comuna
ia puneti i si pe ei in statistici
si daca nu cer pera mult pe Infern pune-i separat
frumos ar fii sa puneti pe fiecare trib in parte separat sa nu inteleaga lumea altceva
mersi
 

DeletedUser5712

Side 1:
Tribes: C.K. C.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: Infern
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3,378
Diferență: 3,378

image.php
 

DeletedUser12737

:) ce lupta crancena :eek: .... eu zic sa postezi mai incolo numai CK vs Infern
 

DeletedUser5712

pe viata si pe moarte :))

totusi privind harta pe viitor vor aparea statistici frumoase intre cele 2 triburi
 

DeletedUser12737

da suntem asezati strategic... :)) ca 2 curbe una langa cealalta ... cu lord ingus in mijloc ...
 

DeletedUser9837

Incet incet CK de pe L13 incepe sa se comporte ca CK-ul de pe L9 :D

De cand nu ne mai "comportam" asa,L9 a devenit un fel de solitaire cu preludiu :)

IseeVoices cum ramane cu curtea?(cucufoniile parca sunt permise....Doamne ce ametit sunt...)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5712

joaca in echipa, arata ca un trib, eu am simtit-o pe pielea mea... dar asta e mergem innainte

felicitari oricum, dar acum sa nu va unflati in pene, aveti destui care nu participa la unitatea asta..
 

DeletedUser12819

CK =nBz= si =R= mi se par cele mai active triburi de pe lumea asta...CN am observat ca au niste fricosi...ei au crescut dupa razboaiele celor din ASYLUM cu nGen si un trib actual DHA deoarece s-au adapostit la ei.....respect pentru suranu care este cu adevarat un jucator,dar ma mira ca nu a mai infiintat die.(am lipsit...dupa ce a aparut L9 n-am mai jucat triburile....)si stiam ca pe 7 au avut certuri mari si le stiu toata povestea,chiar si filmu de pe trilulilu:))))
 

DeletedUser12737

joaca in echipa, arata ca un trib, eu am simtit-o pe pielea mea... dar asta e mergem innainte

felicitari oricum, dar acum sa nu va unflati in pene, aveti destui care nu participa la unitatea asta..

ne straduim si noi ce sa facem... :) cat despre patania ta .. putea fi usor evitata daca ai mai lasa din incapatanare :p

Suntem mereu in cautarea celor care nu participa la unitatea noastra :) , eu unu pana nu scapam de toti nu ma las
 

DeletedUser

...loool

Salut,
Ce patanie...?!?...** si cu Casi va sleiram de trupe...adika 2 contra tribului vostru...

Citi sintem noi...?!?...2...?!?...si voi...?!?...doar un trib intreg...asa putini...?!?...

...rofl...
 

DeletedUser

Salut,
Ce patanie...?!?...** si cu Casi va sleiram de trupe...adika 2 contra tribului vostru...

Citi sintem noi...?!?...2...?!?...si voi...?!?...doar un trib intreg...asa putini...?!?...

...rofl...

vorbeste de atacu pe care lam ratat eu cand am fost sitter la castillo si apoi a primit balgary sprijin si sia rupt castillo restul de trupe...
 

DeletedUser1959

Salut,
Ce patanie...?!?...** si cu Casi va sleiram de trupe...adika 2 contra tribului vostru...

Citi sintem noi...?!?...2...?!?...si voi...?!?...doar un trib intreg...asa putini...?!?...

...rofl...

ce daca asa e jocul mai echilibrat...are dreptu sa se laude :))

On topic:
Curios e titlul topicului CK vs mamutii nostrii cei de toate zilele si in coada e Infern.Ne bucuram ca va luptati si voi cu mamutii si cu noobi dar nu pune Infern langa insiruirea alea de triburi,macar din respect pentru cateva nume de aici din trib.
Cat despre cei din HL putin mai mult respect.Ati dejucat unu doua atacuri si credeti ca ati vazut tot?Hmmm...nu cred ca puteti apara cat ataca ei...wait and see :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus