C.K. vs Scary? ,TOP ², UNION, FBI*, TOP, Infern !

  • Autor subiect DeletedUser12737
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5712

dute ma tata si vezi-ti de ale tale, sau macar cand vrei sa te bagi in discutie citeste tot...
 

DeletedUser

uite asa s-a mai dus un trib care putea sa aiba succes pe lumea asta(infern)
felicitari conducatorilor pentru recrutari
 

DeletedUser

Red Furry Maniak incearca sa folosesti limba romana.
Limba folosita pe forum este romana.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.
 

DeletedUser12737

care e faza cu infern? de ce v-ati spart in 2? :) noi pe care mai batem amu?
 

DeletedUser

deci pana acum 2 triburi care promiteau s-au dus pe apa sambetei:O.S. & Infern =kaput!
 

DeletedUser

Eu nu ... andreispyes da :D , is chiar curios ce poate pustiu . Si .. oricum au ramas cei care vor sa joace .. nu cei cu impresii si imagini peste ei !
 

DeletedUser

Eu nu ... andreispyes da :D , is chiar curios ce poate pustiu . Si .. oricum au ramas cei care vor sa joace .. nu cei cu impresii si imagini peste ei !

Ce impresii si imagine...si andrei ce poate sa faca....decat acrobatii:))))thundere lasa nasul pe sus si nu jicni frate ca nu ai facut decat sa distrugi 2 triburi...tu si strategia ta....de andrei nici nu am cuvinte....el e creierul actiunii....se duce in triburi de 5 playeri sa destrame acel trib si spune `mama ce strategie am avut`....mult succes in continuare
 

DeletedUser

Bine principalul ii ca si asa decimat cum ii Infern tot nu se compara cu triburi gen C.K.. Parerea mea ii ca nu Red Furry Maniak a avut rolul principal in schimbarile survenite ci aceste schimbari au provenit din faptul ca tribul Infern s-a scindat in categori de prieteni: prima categorie Giany, Waler, etc, a doua Satan, betivul Setzel :D, etc, iar a treia a ramas scriitorul, mesteruuu, etc.
Sunteti de acord ca tribul C.K. nu are nici o sansa in acest razboi? :)
 

DeletedUser4920

Bine principalul ii ca si asa decimat cum ii Infern tot nu se compara cu triburi gen C.K.. Parerea mea ii ca nu Red Furry Maniak a avut rolul principal in schimbarile survenite ci aceste schimbari au provenit din faptul ca tribul Infern s-a scindat in categori de prieteni: prima categorie Giany, Waler, etc, a doua Satan, betivul Setzel :D, etc, iar a treia a ramas scriitorul, mesteruuu, etc.
Sunteti de acord ca tribul C.K. nu are nici o sansa in acest razboi? :)




Stii ca facem topicu asta varza si meritam warn nu ?

Eu nu am vrut sa sparg infernul pur si simplu am vrut sa plec cu prieteni in liniste si asta am facut ....nu am acuzat pe nimeni si nu voi acuza ciocu mic si joc de glezne asta am facut noi... ce a fost a fost....
 

DeletedUser

Stii ca facem topicu asta varza si meritam warn nu ?

Eu nu am vrut sa sparg infernul pur si simplu am vrut sa plec cu prieteni in liniste si asta am facut ....nu am acuzat pe nimeni si nu voi acuza ciocu mic si joc de glezne asta am facut noi... ce a fost a fost....

Da ai dreptate ca intotdeauna ce zici ne bat astia din C.K? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus