C.K. vs Scary? ,TOP ², UNION, FBI*, TOP, Infern !

  • Autor subiect DeletedUser12737
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

Iara ma faci sa spamez drace.....depinde unde ne bat ..dupa ce specifici asta ma mai gandesc la raspuns
 

DeletedUser

Cine ma ??? Sa ne bata ?? Daca ar fi fost regelesatan las conducere poate ..:)) .. sau poate am fi fuzionat cu ei

thundere ciocu mic...cand am facut infernul am spus maxim 30 de playeri...ai fuzionat cu os care faceau trenulet la nobilii lui waler....nu mai fa afirmatii...toata lumea 13 stiei ca ai facut invitatii masive numai cu noobi...de asta a plecat lumea de acolo....acum va bate toti...
 

DeletedUser

thundere ciocu mic...cand am facut infernul am spus maxim 30 de playeri...ai fuzionat cu os care faceau trenulet la nobilii lui waler....nu mai fa afirmatii...toata lumea 13 stiei ca ai facut invitatii masive numai cu noobi...de asta a plecat lumea de acolo....acum va bate toti...
Tu visezi fulgerasi? Sigur nu ai baut nimic azi? Invitatii masive? Etc etc? Post a fost facut de Red Furry Maniak. Si vreau sa-ti raspund cu o intrebare: De ce ati luat din oamenii cu care mi-ati scos ochii ca i-am invitat? Of of numai invitatii de cacao am facut ! :(
 

DeletedUser

Sau dus de buna voie acei oameni :) asta e clar :D
Nu aici bateam. Dar din moment ce esti contra invitarea unor jucatori si dupa-i accepti in trib mi se pare cam aiurea nu? Unde e "mandria" , "imaginea" si alte bazaconii de care sufera multi, mai ales Satanu !
 

DeletedUser

Nu aici bateam. Dar din moment ce esti contra invitarea unor jucatori si dupa-i accepti in trib mi se pare cam aiurea nu? Unde e "mandria" , "imaginea" si alte bazaconii de care sufera multi, mai ales Satanu !


Nu stiu ce sa zic , fiecare greseste , poate si el a gresit atunci cand nu ne-a vrut sau atunci cand nu a mai vrut pe multi , pacat Infern a fost un trib destul de stralucit ( pana am intrat eu :confused: ) am prins o zi mai nasoala sau aduc ghinion nustiu ce sa intamplat , orcine greseste , si o iei de la capat asta este , tot ce are un inceput are si un sfarsit asta e clar :)
 

DeletedUser

Vinovatii pentru ceea ce s-a intamplat in Infern sunt: Eu (pentru ca am fost oarecum idealist), Satan (ingamfare nu aduce nimic bun niciodata) si vedetismele (Se stiu ei care intra in aceasta categorie).

Totusi tribul Infern inca mai exista, razboiul continua si bafta tuturor triburilor din acest razboi !
 

DeletedUser

Vinovatii pentru ceea ce s-a intamplat in Infern sunt: Eu (pentru ca am fost oarecum idealist), Satan (ingamfare nu aduce nimic bun niciodata) si vedetismele (Se stiu ei care intra in aceasta categorie).

Totusi tribul Infern inca mai exista, razboiul continua si bafta tuturor triburilor din acest razboi !

ai evoluat ... altadata orice era de vina numai tu nu...

cat despre vedetisme... ma mir ca poti vorbi in felu asta de waler sau castillo...(eu sunt obisnuit cu asta mam calit) ... doi jucatori care iti dau clasa in orice zi la orice ora
 

DeletedUser7708

O mică paranteză, waler e la margine, RFM e în top20...
Şi cred că vă daţi seama ce offtopici suntem :)
 

DeletedUser5712

dfa e usor sa comentezi dupa statistici, dar pana la urma nu stiu cine, neavand un trib in spate doar niste prieteni reusea sa reziste la cate atacuri ( pe deasupra si su ferme full de atac) a primit, si de la jucatori precum citronel, vis3z, angelyk, crip1... au atacat toti organizat frumos cum se face la 8 dimineata pe toate satele...si nu a pierdut nimik in primele faze...dar au avut mai multe trupe ofensive si au fost si mai multi....si daca te uiti pe statistici in continuare el e pe primul loc si la aparatori si la general...

sa zica cei care au atacat cat au pierdut si cum ne-am aparat... asta e nu puteam face mai mult...suntem slabi

si inca o chestie, tot dupa statistici, vezi de la cine s-au cucerit sate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

dfa e usor sa comentezi dupa statistici, dar pana la urma nu stiu cine, neavand un trib in spate doar niste prieteni reusea sa reziste la cate atacuri ( pe deasupra si su ferme full de atac) a primit, si de la jucatori precum citronel, vis3z, angelyk, crip1... au atacat toti organizat frumos cum se face la 8 dimineata pe toate satele...si nu a pierdut nimik in primele faze...dar au avut mai multe trupe ofensive si au fost si mai multi....si daca te uiti pe statistici in continuare el e pe primul loc si la aparatori si la general...

sa zica cei care au atacat cat au pierdut si cum ne-am aparat... asta e nu puteam face mai mult...suntem slabi

si inca o chestie, tot dupa statistici, vezi de la cine s-au cucerit sate...

ai dreptate cu totul. ferme ful jucatori buni. atac organizat.dar numai vina lui este. nu il victimiza.a crezut ca stie ce face.


Waler în data de 21.05. la ora 01:53
Buna...dimineata, dra...:)))

Farra suparare, in zona asta nu ai ce cauta...daca doream erai ot deja...

Sper sa intelegi...

Desigur, poti lupta...si atunci vom vedea cum e treba...

Cum vei dori...

Cu stima,
[player]Waler[/player]

angelyk în data de 21.05. la ora 01:56
ok ;)

Waler în data de 21.05. la ora 01:59
...:)))

Am studiat exact programul tau...ieri am ezitat sa dau in tine...am vazut ca ai pecat in jos...trebuia sa ramii in zona aceea...:)))

Zona asta e zona mea...desigur, ma poti provoca...si vom vedea ce naiba iese...:)))




n-am vrut sa postez ca iar imi iau ban.scuze de of topic
 

DeletedUser5712

e mai guraliv el asa si se avanta prea tare cateodata, dar acum nici sa-i fie teama de voi nu a ajuns...

noi jucam de placere nu pt performanta, de aia daca nu ruseste sa intre din nou intr-o zona apropiata de mine si eu voi ceda satele pt a incepe amandoi in aceasi zona
 

DeletedUser14336

multi nobili au murit pana sa-l trimitem la margine,deci toata stima...ca jucator e f valoros dar ca si comportament...eu zic ca trebe sa mai lase orgoliul si mandria la o parte si sa invete ca oricat de zeu te crezi fiecare isi are nasul si toti si-o iau in "freza" daca se pun mai multi pe el...stiu si de la cine a primit sprijin cine l-a ajutat ,cati iau fost sitter etc
In fine,nu mai comentez nimic...oricum nu e o rusine sa fi trimis la margine,orice esec e un pas inainte...poate data viitoare se va invata minte sa nu mai ** cu atatea aere de vedeta si isi va lua masurile de precautie
 

DeletedUser

walerica joaca de pe telefon triburile !

va da clasa la toti de aici ! l-ati prins singur acolo intre 2 triburi si va laudati pe extern .
 

DeletedUser7708

Dacă era prins, nu începea să facă purici cu mesaje la vecini...
 

DeletedUser

walerica joaca de pe telefon triburile !

va da clasa la toti de aici ! l-ati prins singur acolo intre 2 triburi si va laudati pe extern .


in momentul in care pierzi.. intotdeauna gasesti cite o scuza. nu pricep insa de ce ai gasit-o tu! ca sa ia satele alea nu a jucat de pe telefon? sau era in concediu? da... ne laudam ca avem cu ce! probleme?
 

DeletedUser

l-ati prins singur acolo intre 2 triburi si va laudati pe extern .

pai de! mai devreme nbz-ii se laudau ce smecheri sunt ca au innobilat 3 aliati....fiecare cu ce poate
macar ei l-au scos la margine cinstit, nu il aveau colorat cu albastru pe harta :cool:

PS: nu vad legatura ck vs. restul cu innobilarea de catre =R= a lui valerica :confused:
Scuze karma si syncro de off topic
 

DeletedUser6681

walerica joaca de pe telefon triburile !

va da clasa la toti de aici ! l-ati prins singur acolo intre 2 triburi si va laudati pe extern .

Sebica, ne cunoastem, dar am o rugaminte, nu lua din merite colegilor mei.

Waler ca de el ati adus vorba, nu a jucat de pe telefon, pt ca era on la 5 dim si imi spune " opreste ***`ul " .. S-a aparat bine la resursele care le-a avut. Dar eu consider ca a ales strategia gresita evitand atacurile de curatare, acest aspect i l-am spus personal. Noi l-am atacat 4, el a fost aparat de mai multi printre care si infern. Nu a fost prins la mijloc a incercat sa isi apere " zona " jucand la snipuiala... nu spun ca nu e frumos ce a facut. Reactia noastra este una normala unui trib, orice membru atacat este aparat iar atacatorul primeste riposta cuvenita, nu si-a calculat miscarile probabil incercand sa joace la intimidare ( uneori merge alteori nu ),

Imi felicit colegi pentru modul in care au reactionat si au colaborat.

Iar pe el il felicit ca si-a jucat cartile cum a stiut mai bine, este un joc si cred ca merita tratat ca atare

Va doresc spor la sate, o noapte magica din partea unui visator !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus