Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma lasi? nu e nici un spam.. doar raspunsuri la intrebari.. si care e problema ta? vezi-ti de treaba...
 

DeletedUser

draga ionut.. permite-mi sa iti spun cu tot respectul..ca... bati campii... nu e over singur vinovat...mai sunt..dar nu algina si meanking....ei au incercat sa faca ceva...si nu sunt singurii... dar sint printre putinii care s-au implicat...stiti?? aici e ca in real life... cum icnearca cineva de la putere sa faca ceva.. ii sariti in cap.. cam as e in Romania noastra...daca vrea cineva sa faca ** bun ii sar toti in cap si il acuza si etc...asa s-a intamplat si aici.. oricum.. acum se va vedea cine a tinut cu adevarat la SAS... cei care au intrat deja in Unique..ufo.. sau alte triburi...au dovedit ca nu le pasa...sper sa se indrepte...si sper ca si noi.. sa ne ridicam..

care e problema ta draga??? da ,sunt in UFO,si?!

te rog sa vorbesti decat de tine,de ce ai facut tu , nu mai generaliza...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Unii poate mai vor sa continue jocul, si fiind jucatori mari, trebuie sa intre in triburi mari. Mi se pare corect.
 

DeletedUser

lasa ionut.. nici cu tine nu mi-e rusine.. acum in ultimul timp intradevar...nu prea ai mai facut spam.. dar cu ceva timp in urma? postarile tale erau peste tot...


cat despre tine deeah...si despre ceilalti care ai intrat in alta parte... si cand a fost conflictu cu over..ai iesit repede si una 1-2 in UFO...acum la fel... ce sa reiese din asta?
 

DeletedUser

mai taci ba din gura. in SAS erai un amarat si aici vad ca te dai mare zmeu. gata, s'a terminat cu SAS, fugi afara la joaca. nu te lua de cei care intr'adevar au facut ceva pentru trib si care merita tot respectul.
 

DeletedUser13364

lasa ionut.. nici cu tine nu mi-e rusine.. acum in ultimul timp intradevar...nu prea ai mai facut spam.. dar cu ceva timp in urma? postarile tale erau peste tot...


cat despre tine deeah...si despre ceilalti care ai intrat in alta parte... si cand a fost conflictu cu over..ai iesit repede si una 1-2 in UFO...acum la fel... ce sa reiese din asta?


tu nu cred ca stii cat timp am pierdut eu pentru sas (si nu'mi pare raw), asa ca abtine'te :)


Aqm fac parte din unique si doar asta conteaza si dupa cum i'am spus lui rain, n'am de gand sa o "tai" :)
 

DeletedUser

eu nu inteleg ce atata cearta...asta e , s`a terminat. Fiecare a intrat unde a considerat el ca trebuie sa intre sau e bine pentru el sa intre acolo. Singurul lucru care mi`l doresc e sa pastrez legatura cu spitza si cu razvan si care mai sunt cei care m`au ajutat cu adevarat cand am avut nevoie. Nu ma intereseaza in ce trib sunt ei acuma...
Cat despre bebeloshu o sa vezi mai tarziu ca o sa`mi dai dreptate :)

OFF: Sky firai tu sa fii... ce trebuia sa imi dai tu mie? ia zi :))
 

DeletedUser6843

sir adx eu zic sa postezi pe ziduri la blocuri,habar nu ai de acest joc.

on-topic

Nu ma astepta sa dea Q dizolvare de trib.
Eu stiam ca +SAS+ era un trib de prieteni,asa s-a spus la inceput.
Un numar N de prieteni au dat inceput nou si ......trebuiau sa ramana aceeasi prieteni fara sa faca invitatii,daca erau asa de smart.
Q nu trebuia sa postezi pe forum ce ai postat,nu trebuia sa dai dizolvare trib,lasai pe cineva random.
Am inteles ca cineva de la voi nu a dorit sa ia intemeietor,dar trebuia sa te mai gandesti,nu a fost "munca" ta 100%.
In alta ordine de idei-PACAT!(ce am putut sa scriu :) ).

Eu nu inteles de ce oameni ca si constantin,ca si spisuletz se mai joaca acest joc-cate sate vreti mai 1.000 de sate,cand sustineati ideea de trib +SAS+,mai este fun jocul? va faceti noi prieteni??

aaa si ca UFO nu da invitatii in fostul +SAS+,dar da invitatii Waroom.
fostii +sas+(nu spis si c-tin-2 oameni...bla)
vor fi mancati de cei mari din waroom,in fine...:))

Inca odata!
Nu ma asteptam!
M-a sunat cineva si mi-a spus,credeam s-a intamplat altceva!

succes Q la ce vrei tu si toti ceilalti fosti membri +SAS+,imi este indiferent.
ai facut o mare greseala Q(asa cred eu) sau poate ca nu,s-a vazut ca unii din +SAS+ se pupau undeva cu cei din Waroom :)).

Felicitari Waroom(ce sa mai zic...va merge)
 

DeletedUser13364

sir adx eu zic sa postezi pe ziduri la blocuri,habar nu ai de acest joc.

on-topic

Nu ma astepta sa dea Q dizolvare de trib.
Eu stiam ca +SAS+ era un trib de prieteni,asa s-a spus la inceput.
Un numar N de prieteni au dat inceput nou si ......trebuiau sa ramana aceeasi prieteni fara sa faca invitatii,daca erau asa de smart.
Q nu trebuia sa postezi pe forum ce ai postat,nu trebuia sa dai dizolvare trib,lasai pe cineva random.
Am inteles ca cineva de la voi nu a dorit sa ia intemeietor,dar trebuia sa te mai gandesti,nu a fost "munca" ta 100%.
In alta ordine de idei-PACAT!(ce am putut sa scriu :) ).

Eu nu inteles de ce oameni ca si constantin,ca si spisuletz se mai joaca acest joc-cate sate vreti mai 1.000 de sate,cand sustineati ideea de trib +SAS+,mai este fun jocul? va faceti noi prieteni??

aaa si ca UFO nu da invitatii in fostul +SAS+,dar da invitatii Waroom.
fostii +sas+(nu spis si c-tin-2 oameni...bla)
vor fi mancati de cei mari din waroom,in fine...:))

Inca odata!
Nu ma asteptam!
M-a sunat cineva si mi-a spus,credeam s-a intamplat altceva!

succes Q la ce vrei tu si toti ceilalti fosti membri +SAS+,imi este indiferent.
ai facut o mare greseala Q(asa cred eu) sau poate ca nu,s-a vazut ca unii din +SAS+ se pupau undeva cu cei din Waroom :)).

Felicitari Waroom(ce sa mai zic...va merge)


si eu te salut, cum a fost prin Londra ? sau n'ai mai ajuns pe acolo ... in alta ordine de idei, ocupa'te de viitor :) nu de joc , no offense


stiu ca si aqm te mai oftici ca am ras de toata granita ta in k77 si cu sittere si cont propriu si cu prieteni :)


Eu nu inteles de ce oameni ca si constantin,ca si spisuletz se mai joaca acest joc-cate sate vreti mai 1.000 de sate,cand sustineati ideea de trib +SAS+,mai este fun jocul? va faceti noi prieteni??

sper sa fac 2000 :) , te deranjeaza ? sper ca nu



Q nu trebuia sa postezi pe forum ce ai postat,nu trebuia sa dai dizolvare trib,lasai pe cineva random.

ca sa te oftici tu , nah :)

Sp1suLeTz în data de 23.07. la ora 12:23
dorule zi'mi si mie ce ai de gand sa faci pana la urma ca sa stiu si eu ce fac

Qiilindory în data de 23.07. la ora 12:41
sa dau si stergere

Qiilindory în data de 23.07. la ora 12:42
sau alege
dami invitatie te las intemeitor si dupa dau stergere

Sp1suLeTz în data de 23.07. la ora 12:48
nu ma ce ai , nu vreau intemeietor
praf , nuj ma ce sa zic, sunt prea multe orgolii la majoritatea

Qiilindory în data de 23.07. la ora 12:49
atunci pot sa dau stergere acuma linistit
pe cine sa las?

Sp1suLeTz în data de 23.07. la ora 12:59
ma eu am mai zis demult ca sas nu exista fara tine si mircea , stii, atunci cand au facut astia trib pe l10 sau ** de genu :) ..


faci cum crezi ca e mai bine, dai dizolvare daca tu dai stergere, eu asa zic






P.S. +SAS+ vs NOI , ati luat bataie clar, impaca'te cu gandu asta
 

DeletedUser

stranutelule iar ai aparut frate....esti precum gripa porcina...apari- dispari...lasa-ne frate sa jucam...iar te bagi in seama aiurea....daca ce jucai tu se numeste triburile,ai dreptate,nu stiu sa joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus