mamuti

DeletedUser

cam cat preconizati existenta acestora la actuala configuratie a hartii clasice si la cat timp a trecut? rog sa nu posteze liderii mamutilor ci doar pers experimentate dinafara
 

DeletedUser

stiu ca vor disparea nau nici o sansa dpdv al logicii.sunt curios in cat timp:)
 

DeletedUser

Depinde cine-i streseaza cu atacuri:) Cel mai rapid ca s-a intamplat intr-o luna jumatate. Dar se poate intampla si intr-o saptamana
 

DeletedUser

Anyway, "legendarul" NOA a fost depasit de WUSHU ca nr. de membri:

12 *NOA* 916.240 5.785.862 826 7.005 1408 4.109
13 WUSHU 910.660 2.571.010 830 3.098 1048 2.453
 

DeletedUser2368

Mamutii pot rezista daca sunt de calitate... :) Nu am nimic cu ei... atac ce prind inafara de aliati... ORICE... :) Oricum daca va uitati in top 40 apare un nou trib mic de 9 membrii... Si un mic trib eu zic ca e in stare sa bata un mamut cu putini organizare... Oricum nu orice trib mic :))
Mai la subiect mamutii pot rezista... eu unul sunt adeptul triburilor de gherila zonale... ;) cu putini putini membri... deja 40-50 sunt multi :)
 

DeletedUser

din cate am vazut NOA e pastrat doar pt recrutare pt membrii NON deci cred ca ala o fost si scopul acestui trib de la bun inceput.triburi care pot rezista zic eu sunt BURN NON si ~PhX~.asta daca sunt uniti.phx e acolo de la inceput non si burn sau format pe parcurs.oricum am fost intrun trib minimamut(daca la 260 jucatori se poate numi asa) si am vazut ce organizare se poate realiza oricat ai incerca:D
 

DeletedUser

din cate am vazut NOA e pastrat doar pt recrutare pt membrii NON deci cred ca ala o fost si scopul acestui trib de la bun inceput.triburi care pot rezista zic eu sunt BURN NON si ~PhX~.asta daca sunt uniti.phx e acolo de la inceput non si burn sau format pe parcurs.oricum am fost intrun trib minimamut(daca la 260 jucatori se poate numi asa) si am vazut ce organizare se poate realiza oricat ai incerca:D

multumim de aprecieri
 

DeletedUser

din cate am vazut NOA e pastrat doar pt recrutare pt membrii NON deci cred ca ala o fost si scopul acestui trib de la bun inceput.triburi care pot rezista zic eu sunt BURN NON si ~PhX~.asta daca sunt uniti.phx e acolo de la inceput non si burn sau format pe parcurs.oricum am fost intrun trib minimamut(daca la 260 jucatori se poate numi asa) si am vazut ce organizare se poate realiza oricat ai incerca:D

dupa spusele tale consideri wrath ca fiind in trib mamut

deja mia mult nu pot spune ca dau informatii secrete
 

DeletedUser2368

din cate am vazut NOA e pastrat doar pt recrutare pt membrii NON deci cred ca ala o fost si scopul acestui trib de la bun inceput.triburi care pot rezista zic eu sunt BURN NON si ~PhX~.asta daca sunt uniti.phx e acolo de la inceput non si burn sau format pe parcurs.oricum am fost intrun trib minimamut(daca la 260 jucatori se poate numi asa) si am vazut ce organizare se poate realiza oricat ai incerca:D
NOA a avut un scop maretz... sa scrie istorie... si sa depaseasca recordul... si au reusit... tribul cu cei mai multi membrii din istoria triburile.ro... :) Totusi si triburile mamut pot rezista si nu numai... nu doar alea 3 triburi sunt bune... poate ca si triburile cu 10-20 de membrii pot rezista sau si cele cu 200... conteaza foarte mult cine organizeaza tribul si calitatea membrilor lui... ;) daca esti conducator bun si ai mult timp mai ales poti organiza ca la carte si un trib de 1.000 de membrii... ;) dar ca si conducator daca nu ai aptitudinile necesare si timpul (mai ales) nu poti organiza un atac la secunda din satele tale deci nu zic de un trib de 20-40 de membrii :) sper ca ati inteles ideea :p
 

DeletedUser

dupa spusele tale consideri wrath ca fiind in trib mamut

deja mia mult nu pot spune ca dau informatii secrete

:eek:man sczma ma abtin sa fac misto:)). pan la urma aud cv preconizari "exacte" in leg cu ceea ce am intrebat?:) sau cel putin credeti ca peste 3 luni vor mai exista mamutii wrath nwo 300 united etc...?
 

DeletedUser2368

Sa-ti zic ceva... Mamutii vor exista mereu... ;) dar se vor ridica si triburi mici... :)
 

DeletedUser3235

dintriburi care pot rezista zic eu sunt BURN NON si ~PhX~.asta daca sunt uniti.phx e acolo de la inceput non si burn sau format pe parcurs.

poate ca te cam inseli din privinta unui trib, in care eu continui sa cred ca nu va rezista prea mult.
 

DeletedUser3235

pai tu oricum nu ai deaface cu nici unu , deci poti sa stai linistit.
 

DeletedUser2368

Acum eu am dizolvat tribul zonal si am intrat intr-un "mamut" si stati voi calmi ca nu e asa cum se zice... am zis mai demult ;) de cand eram in wrath ca mamutii au sanse mari de supravietuire :D
 

DeletedUser3235

totu depinde de conducere , dar si de jucatori.
sunt triburi mari care vor supravetui , cele care au conducerea buna si membri care respecta regulamentu tribului.
si triburi mari care nu vor supravetui. gen NOA , un trib mare dar cu jucatori no0bi, organizare praf. probabil si conducerea nu se ocupa deloc de trib.
triburile depinde in mare parte de conducere ,si modul cum sunt organizate.
 

DeletedUser

:) sunt foarte convins ca te referi la NON ca nu va mai exista :)

personal va urez succes si nu comentez absolut nimic la acest subiect, deoarece fac parte din conducere si parerile erau cerute utilizatorilor obisnuiti.
 

DeletedUser3235

waw , imi pare bine ca ai aparut si tu pe aici.
nu am dat nume pt ca am considerat eu ca nu este nevoie, triburi sigur vor disparea , chiar daca is triburi cu nume, stiu din propria experienta de pe L3 unde am fost in multe triburi de top care s-au destramat peste noapte.
unu lucru ii sigur , o sa fie mare concurenta pe k55 intr ~EC~ si NON, chiar daca in prezent NOA ii pe primu loc pe K55 , NOA o iesit de mult timp din calcule.
 
Sus