Skin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sa ma anuntati cand va bagati pe alte lumi si aveti nevoie de un dusman sau poate de o oaie neagra in trib care sa va tina tot timpu in reprosuri ca de ce vati lasat de 14 :))
 

DeletedUser

Da pai colelgii tau au deschis un topic despre voi dar vorbesc numai de noi si aliantele noastre , da e de bine ca am inteles ca e gratis
 

DeletedUser

Am si eu cateva mesaje de dat ......

Pentru inteligentii din PR sau SKIN : ba ma lasati cu dumele voastre de 2 bani si cu expresiile luate din carti sau internet. mai ales cand am vazut-o pe aia cu latina ei. Eu in locul vostru m-as apuca de limbi straine. ... oOOo am uitat, ma-m apucat deja.

Doar Pentru Skin : bravo fratilor , ati luat o decizie inteligenta de a va lasa de joc, mai bine acum cand sunteti in avantaj - ca si la poker , iesiti din joc cand aveti destule "chipsuri"(puncte) stranse, ca poate daca mai ramaneati va-ti fi trezit ca le-ati fi pierdut contra adversarului.

Doar Pentru PR : v-ati bagat si voi in seama asa cum se baga musca in ...... , parca am vazut ca topicul se numeste SKIN. nu stiam ca va priveste si pe voi asa de mult diplomatia noastra.

Pentru "inteligentii" care au deschis subiectul cu diplomatia noastra : alt motiv ca sa va da-ti in spectacol nu ati gasit ?? adica da asa e .. cand plecati cu coada intre picioare va trebuie motive...

Mai bine duceti-va bine. si lasati palavrageala si abureala asta despre si cu GOD
 

DeletedUser

andrei vrei sa intru sitter la deenise20 sa ti trimit mesajele care le trimiteau colegii tai ca ai fost tu sitter si le-am luat satele ?

sau vrei sa postez cum se roaga god hades de deenise20 sa vina la voi in trib ? ca este din ploiesti si el si ea si poate-i iese vreo combinatie ? ca saracu de el duce lipsa ca inafara de triburi nu stie alceva ... nu a fost si el cu nici`o fata niciodata

copiii strazii ce sunteti :)) am zis ca ne lasam ca oamenii s-au plictisit de joc , nu m-am expirat ca numai joc eu , ci toti . Dute la scoala ca nici clasa a 8-a nu ai terminat-o , ai scris 20 de propoziti fara sa pui . PUNCT
 

DeletedUser

razvane termina si tu cu prostiile...daca ne vom lasa asta este, nu trebuie sa ne balacarim pe unde apucam.
 

DeletedUser

noi am spus tot ce-am avut de spus :))

succes in continuare baieti ,

o sa va urmaresc sa vad ce faceti cand numai exista sate de barbari
 

DeletedUser

Am si eu cateva mesaje de dat ......

Pentru inteligentii din PR sau SKIN : ba ma lasati cu dumele voastre de 2 bani si cu expresiile luate din carti sau internet. mai ales cand am vazut-o pe aia cu latina ei. Eu in locul vostru m-as apuca de limbi straine. ... oOOo am uitat, ma-m apucat deja.

Doar Pentru Skin : bravo fratilor , ati luat o decizie inteligenta de a va lasa de joc, mai bine acum cand sunteti in avantaj - ca si la poker , iesiti din joc cand aveti destule "chipsuri"(puncte) stranse, ca poate daca mai ramaneati va-ti fi trezit ca le-ati fi pierdut contra adversarului.

Doar Pentru PR : v-ati bagat si voi in seama asa cum se baga musca in ...... , parca am vazut ca topicul se numeste SKIN. nu stiam ca va priveste si pe voi asa de mult diplomatia noastra.

Pentru "inteligentii" care au deschis subiectul cu diplomatia noastra : alt motiv ca sa va da-ti in spectacol nu ati gasit ?? adica da asa e .. cand plecati cu coada intre picioare va trebuie motive...

Mai bine duceti-va bine. si lasati palavrageala si abureala asta despre si cu GOD

ce mult ma bucur cand vad un "afectat" ca tine :))
atata timp cat nu am/avem ban,pot/putem posta unde vrem si ce vrem..eu unul prefer sa oftic niste copiii(ai strazii - vorba lui razacu) si sa ii vad cum se transforma ei in maestrii ai triburilor pe extern..abia astept un reply mai tampit din partea voastra..:D (de fapt toate posturile voastre sunt la fel,doar ca am si altceva mai bun de facut in loc sa va dau satisfactie :eek:)
 

DeletedUser

dute si aruncate in fantana :)) si sigur "afectat" nu sunt de balivernele voastre.
 

DeletedUser

Pentru d-l provider de sms notifications apuca-te de limbi straine, cand stapanesti cu adevarat limba romana...daca iti ceri scuze umil, iti trimit eu un indreptar ortografic/ortoepic
Pentru ca sunt generoasa o sa ai si un ghid de bune maniere ;)

On topic: god sa arunce piatra cand va sta mai bine in clasament/statistica, deocamdata skin e on top :cool:
 

DeletedUser

On topic: god sa arunce piatra cand va sta mai bine in clasament/statistica, deocamdata skin e on top :cool:

13 GOD 4.260.743 4.370.944 43 101.650 672 6.504
14 SKIN 4.192.371 4.192.371 32 131.012 513 8.172

Ai incercat sa dai refres la pagina ?
 

DeletedUser

Cate baliverne pentru un subiect atat de simplu. E un joc de razboi.. bazat intr-o oarecare masura si pe ambitie si pe demnitate. SKIN s-au lasat de joc in mijlocul unui razboi. Poate erau mai buni.. dar poate nu. Ii invit pentru a 2a oara sa ramana in joc si sa lasam timpul sa hotarasca.. ca la spus basme se pricep toti. Daca totusi hotarasc sa se lase.. ii rog sa o faca la modul serios si sa nu mai posteze aberatii pe aici. Nu de alta dar e chiar ciudat.. nu mai jucati jocul dar il comentati.. CE-AR FII FOST DACA :) Mi se pare la mintea cocosului.

Mai slabi sau nu.. noi dorim sa continuam razboiul respectiv. Pana la urma d-aia jucam Triburile.. De dragul razboaielor ;) SKIN se lasa fara sa aibe nici un razboi incheiat la activ.. si toata lumea ii lauda pentru asta ? :) Inteleg ca aveti multi prieteni de pe alte lumi si pe borgora pe post de majoreta.. dar chiar pareti penibili cand vreti sa sustineti o idee atat de tampita.

Ramaneti in joc si demonstrati-ne ca sunteti mai buni... sau lasati vorbaraia si retrageti-va in liniste!
 

DeletedUser

mda, te-a deranjat ca te-am ignorat :))

tu ai scor mai mic decat o majoreta, deci nici copil de mingi nu poti fi :D
recunosc ca nu ma pot abtine sa ies pe extern, dar macar am si ceva activitate pe joc :rolleyes:

25 borgora 768.230
599 Slaurro 159.817
e grea lupta cu barbarii, fir-ar sa fie =))
 

DeletedUser

mda, te-a deranjat ca te-am ignorat :))

tu ai scor mai mic decat o majoreta, deci nici copil de mingi nu poti fi :D
recunosc ca nu ma pot abtine sa ies pe extern, dar macar am si ceva activitate pe joc :rolleyes:

25 borgora 768.230
599 Slaurro 159.817
e grea lupta cu barbarii, fir-ar sa fie =))

Acuma de ce schimbi subiectu ?

On topic: god sa arunce piatra cand va sta mai bine in clasament/statistica, deocamdata skin e on top :cool:


13 GOD 4.260.743 4.370.944 43 101.650 672 6.504
14 SKIN 4.192.371 4.192.371 32 131.012 513 8.172

Ai incercat sa dai refres la pagina ?

:)
 

DeletedUser

mda, te-a deranjat ca te-am ignorat :))

tu ai scor mai mic decat o majoreta, deci nici copil de mingi nu poti fi :D
recunosc ca nu ma pot abtine sa ies pe extern, dar macar am si ceva activitate pe joc :rolleyes:

25 borgora 768.230
599 Slaurro 159.817
e grea lupta cu barbarii, fir-ar sa fie =))

tine-o tot asa.. in curand o sa castigi o pereche de pampoane ;)
 

DeletedUser

.... ce sa zic.... voi sunteti genul de oameni care se strang cate 10-20 sa bata pe unu si apoi va laudati ce tari sunteti. OK... asta va e curajul ...cine suntem noi sa va criticam... borgora,parizer gresesc foarte mult cand se cearta cu voi....
eu va dau dreptate... de ce sa ai curaj si sa joci cu harta rosie si sa te macini in razboaie cand poti sa te aliezi cu toti vecinii si sa va puneti cu totii pe un trib care nu a vrut sa se alieze cu voi. Excelent...... as vrea ca si conducatorul nostru sa aiba o gandire tactica la fel de buna si sa fie un fricos fara pereche ... dar na... el se da BETMEN....

pe acesta cale anunt ca eu voi ignora aceasta rubrica a forumului si ii rog si pe colegii mei de trib sa faca la fel..... insist chiar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

13 GOD 4.260.743 4.370.944 43 101.650 672 6.504
14 SKIN 4.192.371 4.192.371 32 131.012 513 8.172

copil cu cap de lumanare

ia numara incet cati membri suntem , am dat afara niste recrutari , vreo 5 , 6 :)
 

DeletedUser

Mai dar nici cum nui bine cu voi va plangeti ca o fata mare in noaptea nunti , ia hai schimbati subiectu , vorbiti despre voi si lasati GOD in urma
 

DeletedUser

.... ce sa zic.... voi sunteti genul de oameni care se strang cate 10-20 sa bata pe unu si apoi va laudati ce tari sunteti. OK... asta va e curajul ...cine suntem noi sa va criticam... borgora,parizer gresesc foarte mult cand se cearta cu voi....
eu va dau dreptate... de ce sa ai curaj si sa joci cu harta rosie si sa te macini in razboaie cand poti sa te aliezi cu toti vecinii si sa va puneti cu totii pe un trib care nu a vrut sa se alieze cu voi. Excelent...... as vrea ca si conducatorul nostru sa aiba o gandire tactica la fel de buna si sa fie un fricos fara pereche ... dar na... el se da BETMEN....

pe acesta cale anunt ca eu voi ignora aceasta rubrica a forumului si ii rog si pe colegii mei de trib sa faca la fel..... insist chiar.

Incep sa cred ca sunteti putin cam.. lenti. Aici nu comparam un trib cu multe aliantze cu un trib care joaca cu harta roshie. Comparam un trib care joaca (cu multe aliante daca vrei tu) .. cu unul care nu mai joaca.

Aveati 2 optiuni.. Ori va dateati smecheri, nu faceati nici o alianta, si cu toate astea rezistati si chiar invingeati. Ori va cunosteati lungul nasului si faceati si voi o alianta. Voi ati ales varianta a 3a v-ati crezut smecheri cand nu prea era cazul.. ;) Si acum ar trebui sa va aplaudam pentr asta.. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus