Skin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Una peste alta ramosica statisticile sunt in favoarea noastra. Si impotriva voastra si a aliatilor vostri. Ia posteaza si mesajul care mi l`ai trimis mie mai demult. Ala cu ,,fac orice...,,
 

DeletedUser

ma copii ma(fachier & ramos) luati ma o minge si fugiti afara la joaca,ca ne-ati plictisit cu prostiile si minciunile voastre aici pe extern...inca nu v-ati dat seama ca statistica si diplomatia stabilesc cat de valoros e un trib?:confused:


Inamici învinşi (Triburi)
În total
Rang Numele tribului Cucerit

1 Mortii tragandu-se de piele 26,31 Mio.

10 GODlike va rupem capu ! 10,67 Mio.

despre diplomatie nici nu mai vorbesc,ca nu vreau sa fac de rusine un trib din cauza voastra :rolleyes:

am spus acum doua zile si o mai spun si acum,incetati cu reply-urile la posturi ca devin din ce in ce mai stupide..:cool:

ps. sa nu stati mai mult de ora 9 afara,ca va pedepsesc parintii si apoi ciu-ciu net-triburile:eek: :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ahh..buna dimineata dudule!:)) acum m-am frecat un pic la ochi si am vazut ca pierd timpul intr-o discutie cu un pusti(vazui poza de la profil)..:| de asta imi arde mie acum,sa stau la glume cu copiii:rolleyes: v-am salutat,ca nu mi se pare corect,sunteti cu mult in dezavantaj :eek:


Si atunci de ce iti mai pui mintea cu mine ?

De cand a inceput conversatia nu ati avut nimic plauzibil numai aberatii, vorbiti domnle despre skin nu despre GOD care apropo va cam intrecut in clasament.

8 GOD 5.027.475 5.475.642 50 109.513 828 6.613
9 PR. 4.928.314 4.928.314 32 154.010 582 8.468
10 C-I-R 4.908.515 5.204.357 49 106.211 847 6.144
11 PiraT 4.808.577 5.003.144 47 106.450 812 6.162
12 KNIGHT 4.643.942 5.073.759 49 103.546 775 6.547
13 SKIN 4.534.863 4.534.863 33 137.420 547 8.290

Eu ma retrag din discutie
 

DeletedUser

de cate ori sa vi se explice ca un trib nu inseamna ca e valoros daca e pe o pozitie fruntasa, tribut pt martzian de exemplu v-ar fi dat fum la orice ora, oriunde oricand, crezi ca noi nu putem face 8 recrutari si gata am ajuns acolo sus?

ramos stii bine ca ~arm~ (dau exemplu) e un trib extrem de slab desii e pe locul 1, god daca ar fi limita de 500 de membrii precis ati fi atins-o.
La cum recrutati, la cum va faceti diplomatia, la cum va luptati mai mult cu internele si cu barbarele e clar ce fel de trib sunteti.
Sper ca esti constient ca ai un trib destul de slab, daca nu esti convins inseamna ca nu cunosti jocul asta suficient.
skin momentan e pe locu 1 la inamici invinsi iar pr se pozitioneaza pe locul 3, voi pe unde sunteti?
 

DeletedUser

Ne plaseaza la capitolu inteligenti, cu pierderi putine am intrat in top pe cand skin au rupt la armata la greu si au fost intrecuti , hai ca nu mai vreau sa raspund daca mai aveti si altceva de zis exista mesageria privata.
Despre arm discutia ma depaseste nu stiu ce fel de trib e.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am inteles, am sa innobilez si eu de acuma barbare ca sa par inteligent :D, poate mai bag o fuziune si mai cresc in clasament sa ma laud
 

DeletedUser

1

Inamici învinşi (Triburi)
În total
Rang Numele tribului Cucerit

1 Mortii tragandu-se de piele 26,31 Mio.

10 GODlike va rupem capu ! 10,67 Mio.

mai cresc in clasament sa ma laud

Etete te cine se lauda :)



2

am inteles, am sa innobilez si eu de acuma barbare ca sa par inteligent :D, poate mai bag o fuziune si mai cresc in clasament sa ma laud

:D (de fapt toate posturile voastre sunt la fel:eek:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu am inteles reply-ul tau, eu am fost ironic (daca nu te-ai prins) la faza ca tu te-ai laudat ca ai intrecut pr-ul ...printr-o fuziune (imposibil prin valoare) si ca ai spus ca voi aveti loc slab la inamici invinsi ca sunteti inteligenti, a se intelege inteligent ca innobilati barbare ca daca s-ar fi batut barbarele cu voi...asa sunteti voi inteligenti? ca nu stiti sa atacati? de aia sunteti asa inteligenti? de ce eviti comenturile alea importante, ti-am zis si tu eviti, stii bine ca tribul tau e praf, de ce il mai lauzi? eu sincer nu as fi aparut pe extern cu tribul ala...
giovanii iti arata valoarea dpdv al inamicilor invinsi
tu ti-ai arat valoarea printr-o fuziune

pe aici se rezuma tot, voi nu sunteti in stare sa jucati harta cu putin rosu, nu sunteti inteligenti chiar deloc
 

DeletedUser

de cate ori sa vi se explice ca un trib nu inseamna ca e valoros daca e pe o pozitie fruntasa, tribut pt martzian de exemplu v-ar fi dat fum la orice ora, oriunde oricand, crezi ca noi nu putem face 8 recrutari si gata am ajuns acolo sus?

ramos stii bine ca ~arm~ (dau exemplu) e un trib extrem de slab desii e pe locul 1, god daca ar fi limita de 500 de membrii precis ati fi atins-o.
La cum recrutati, la cum va faceti diplomatia, la cum va luptati mai mult cu internele si cu barbarele e clar ce fel de trib sunteti.
Sper ca esti constient ca ai un trib destul de slab, daca nu esti convins inseamna ca nu cunosti jocul asta suficient.
skin momentan e pe locu 1 la inamici invinsi iar pr se pozitioneaza pe locul 3, voi pe unde sunteti?

@giovanni parizer .. nu ar trebui sa imi bat capu` sa-ti raspund.. dar in fine. Nu stiu cine pe cine plictiseste. Skin au creat topicul asta sa anunte ca se lasa de joc. Si de atunci tot posteaza in continuu si ne tot ameninta ca e ultimul post. Daca vor sa se lase.. pai sa se lase odata si sa nu mai comenteze atat.

@madalin manole .. Eu nu am zis ca am fost un trib mai bun decat SKIN pana acum daca e sa ne comparam cap la cap. Dar pe parcursul unui joc cred ca lucrurile se mai pot schimba. Si noi te asigur ca evoluam. Eu doar le-am cerut sa ramana in joc si sa lasam timpul sa hotarasca cine iese invingator din razboiul asta. Pentru ca mi se pare o aberatie sa se bata cu pumnul in piept ca sunt mai buni in conditiile in care au adoptat atitudinea asta de non-combat. Daca nu vor sa mai joace, si e dreptul lor evident, atunci sa se retraga si sa nu mai faca atata spectacol pe tema asta: ca ei sunt mai buni. Razboaiele nu sunt neaparat castigate de aia mai bine plasati in top. Iar atat timp cat noi ne rugam de ei sa ramana in joc si sa vedem cine iese invingator.. iar ei vor sa renunte.. nu inteleg cum se face ca tot noi suntem personajul negativ. Inteleg ca nu aveti la suflet triburile cu o diplomatie generoasa dar totusi, nu vedeti padurea de copaci in cazul asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ramosica ...tu daca ai ceva de zis sa o faci catre mine. Godita tu sa desenezi. Facher, slauro, grasutule...tu sa ne explici cum e cu raia.

totusi mi`a placut de ramosica cum a strans din fese

Eu hotarasc cand se diszolva SKIN. Grasutule te superi daca iti raspund? iau ban
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ca tot venise vorba de inteligenta si bun simt =))

Cu postu` asta m-ai lamurit.. Si daca tu esti conducatorul SKIN m-am lamurit si cu ei :) Chiar incepusem sa am o parere buna despre SKIN.. ca probabil destui altii.. dar noroc cu tine ca te-ai gandit sa-i faci de ras :)

Mi-am pierdut interesul in a mai posta pe aici. Mi se parea amuzant dar constat ca ma amuzam pe seama unor oameni fata de care natura a fost mai putin darnica la capitolul materie cenusie. Si deja mi-e jena.. E ca si cum as rade de un copil cu handicap.. :)

Va urez succes in continuare, pe lumea asta sau pe altele.
 

DeletedUser

eu zic sa terminati tampeniile si sa va vedeti cu totii de treaba .. daca aveti ceva de rezolvat o puteti face pe private nu tre sa citim cu totii orice tampenie care mai rasare la unu sau la altul
 

DeletedUser

scumpi, ai uitat ca mereu trebuie sa fii de acord cu mine? :*
te bagi la un spam? :))

fii atent: SKIN is aia buni ;)
 

DeletedUser7039

Aprob! :D SKIN sunt baietii de pe 10.. misto trib :cool:

Si plouatii care sunt? Eu cu ii tin partea? :rolleyes::D
 

DeletedUser

restul sunt god, tigers, kasta, rai.....mai, nai, sunt aliati impotriva noastra. suntem singurii lor dusmani. :)))) Ei traiesc pt noi.

Apropos ramosica cu STING avem alianta ca am jucat eu cu miguel pe l5(cu alta porecla) da` nu`n WAROOM.
 

DeletedUser

2 stai jos

On topic :
http://ro.twstats.com/ro14/index.php?page=player&mode=conquers&id=843578





ramos4venom în data de 25.08. la ora 18:26
Nu ma asteptam sa te concedieze in special ca ai dat si tu fakeurile alea pe mine la cererea lor , noi cand am avut un coleg ce pierdea sate ([player]5august[/player]) am preferat sa il sprijinim si sa il incurajam decat sa il concediem nah ma rog
bafta

freestyle20007 în data de 25.08. la ora 19:08
mama cata nesimtire pe ei:))...am lasat sitter si m-au concediat

ramos4venom în data de 25.08. la ora 19:09
Ha ? Cum adica ai lasat sitter si te`au concediat ?

freestyle20007 în data de 25.08. la ora 19:12
eu nu am putut sa mai stau sa vad de atacuti trebuia sa plec repede undeva:( si am lasat sitter la bloodyface...si cand m-am intors acuma citesc msg de la u ca ce ai facut te-au concediat:))....mai trimit si eu fakeuri ca sa fiu baiat bun si sa fac ce spun ei.....

ramos4venom în data de 25.08. la ora 19:13
Sincer cred ca esti singuru de care imi pare rau din tot skinu ala ...

freestyle20007 în data de 25.08. la ora 19:15
lasa ca e mai bine asa....sasa cand scriam ceva pe forum toti taceau...

ramos4venom în data de 25.08. la ora 19:16
...

freestyle20007 în data de 25.08. la ora 19:17
bafta




PS: Multumim ca ne faceti reclama
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus