Cum vedeti lumea 12 peste 4 luni ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

Iubita noastra lume 12 are deja 5 luni de existenta.

Cum vedeti lumea 12 peste 4 luni, in 31 decembrie? Ce triburi vor creste, care se vor mentine, ce familii se vor infiinta, cine va pica, ce razboaie care sunt inevitabile vor incepe, etc ?

Care sunt parerile voastre?
 

DeletedUser

Mancky nu da de gol planurile conducatorilor ca se duce totu pe...
 

DeletedUser

diplomatzie joint si -rr-
Aliaţi
U.S.
BTV
-RR-
FearUs
TMH-A
TMH-B
TMH-N

Pact de neatacare (PNA)
~W.A~
KD-1
K-D
HTA-PG
KD-2
HAYTA

Duşmani
R)o(R
~VN-A~
[C.C]
~V-N~
V.X.L.
VXL-3
VXL-2
VXL-1
~V-N-A
VXL
VXL-4



Sincer ma asteptam la un razboi -RR- si TMH daca o sa fim eliminatzi de pe harta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

-RR- vs. All suna mai bine ;)

si poti sa pui diplomatia Joint cat vrei tu daca nu te-ai prins inca ca e la deruta : ))
 

DeletedUser

Eu nam spus nimic,liviu daca tu presupui asta poate o pui in aplicare desi nu stiu de unde sa te iau :p,crazy asta nu tio spun :),oricum o idee buna cu topicu asta
 

DeletedUser

diplomatzie joint si -rr-
Aliaţi
U.S.
BTV
-RR-
FearUs
TMH-A
TMH-B
TMH-N

Pact de neatacare (PNA)
~W.A~
KD-1
K-D
HTA-PG
KD-2
HAYTA

Duşmani
R)o(R
~VN-A~
[C.C]
~V-N~
V.X.L.
VXL-3
VXL-2
VXL-1
~V-N-A
VXL
VXL-4



Sincer ma asteptam la un razboi -RR- si TMH daca o sa fim eliminatzi de pe harta

woooow :eek: bravo!!! :):):):D:D:D
 

DeletedUser

peste 4 luni...hmm..-RR- impotriva tuturor.
si peste alte 4 luni -RR- peste tot :D
 

DeletedUser22883

mdea...inainte de lumea 12 numa pe lumea 2 mai jucasem...nu stiu *** sa o vad ca acolo...dar ceva in genu...acolo la inceput wrath erau cei mai buni(primele luni)...aici peste 4 luni o sa se schimbe jumate din top 20 triburi,toate familiile intre ele raboi...si cam atat:))
 

DeletedUser

E o prostie sa faci 100000 de familii ... mai spunea cineva ... ca nu degeaba s a pus limita de 50 pe trib... dar pe cei uniti si priceputi ii avantajeaza acest aspect intr-un razboi...
Cat mai multe academii , familii , neamuri, rude, frati , surori.. cu atat o sa le fie mai greu sa faca ceva organizat... e infinit mai greu sa pui in miscare atatia membrii ... plus ca jumatate din "marile triburi" cu 2..3..5 academii le au doar pentru inobilari interne dar na... sunt jucatori valorosi...

Fac parte din RR si sunt mandru ca am luptat pentru fiecare satuc ... asta e spiritul jocului nu la pomana... ca daca dai pe K-D la TWstats sunt.. 9..10 pagini numai cu inobilari interne... (probelema lor cum joaca .. a fost doar o remarca)

Si inca un mic detaliu privitor la familii.. si academiii... oricum academiile vor disparea... si eventual tribul mare o sa ii "inghita" pentru ca deja multe triburi sunt sufocate... oare cum e intr-o mare albastra???

M am garabit sa postez asa ca scuze pt eventualele greseli :)
 

DeletedUser

Sunt foarte multi "jucatori" care cred ca esenta jocului e sa preiei sate. Acesti "jucatori" uita ca de fapt este un joc de strategie si de razboisi ca victoriile care dau satisfactie vin de pe campul de lupta.
Nu am nimic cu cei care preiau sate, doar ca respectul meu pentru ei este ZERO!
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
pai lumea nuva avea sfarsit..ce crezi ca se poate intapla peste 4 luni. fiecare isi vede treaba.cu exceptia tmh ca nu ai au treaba..si trebuie sa aleaga o directie..sunt curios care va fi
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Cu multumirile de rigoare pentru harta oferita lui Say Yes Smoke

mapro12smoke.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus