Troan l17

  • Autor subiect DeletedUser28214
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu v-am dat un sfat bun daca nu-l vreti il retrag. :D
Va rog sa nu dati pe mine. :D
 

DeletedUser

Pai daca o sa fim vecini o sa ma cunoasteti cu orice nume as intra. Daca nu o sa fim vecini ma puteti ruga sa va trimit o felicitare. :)
 

DeletedUser

.

da cum se face ca eu nu am auzit de Troan?daca era in top 3 trebuia sa il stiu.verificam zilnic topurile....clar ca ati fost un trib mare,dar dovezi aveti?


si mai usor cu double-posturile ca poate iei warn....foloseste optiunea editare...

papagalul mare,saracia omului :))
Nici noi nu am auzit de tine...poate unii exagereaza cu triburile mari,dar atat timp cat am fost eu in codnucerea 300 sau TROAN am tinut capul sus si nu am permis sa fim calcati in picioare de nimeni.
Trib mare poate e mult spus...sa zicem,trib modest :p
Deci..cand va mai agitati pe forum si va luati de oamenii mei desfintandui..mai intai va uitati in curtea voatsra,la performantele voastre si toate cele.Fi sigur ca daca erai jucator atat de mare incat sa imi critici oamenii poate aveai un mic drept,dar asa ca out sider,ciocul mai micut.

In legatura cu Michel...cu el ma mai pot certa,il mai desfintez eu uneori,el pe mine:)) dar macar ne cunoastem,am confirmat pe triburile.ro si e alta mancare de peste.
bafta la joc
 

DeletedUser2821

Da , aici ai dreptate , macar noi ne-am batut acolo e altceva , cei care nu au legatura nu prea vad de ce s-ar baga...

Oricum s-a cam deviat tare aici !
 

DeletedUser24393

papagalul mare,saracia omului :))
Nici noi nu am auzit de tine...poate unii exagereaza cu triburile mari,dar atat timp cat am fost eu in codnucerea 300 sau TROAN am tinut capul sus si nu am permis sa fim calcati in picioare de nimeni.
Trib mare poate e mult spus...sa zicem,trib modest :p
Deci..cand va mai agitati pe forum si va luati de oamenii mei desfintandui..mai intai va uitati in curtea voatsra,la performantele voastre si toate cele.Fi sigur ca daca erai jucator atat de mare incat sa imi critici oamenii poate aveai un mic drept,dar asa ca out sider,ciocul mai micut.

In legatura cu Michel...cu el ma mai pot certa,il mai desfintez eu uneori,el pe mine:)) dar macar ne cunoastem,am confirmat pe triburile.ro si e alta mancare de peste.
bafta la joc


eu nu am zis ca sunt cn stie cine,dar voi da.....si dupa mine nu sunteti....ai grija la double-post ca iei warn...
 

DeletedUser

ai dreptate cu "caramida de baza ,a cladirii" iadule ,aka nu prea am auzit de tine ,nu stiu de ce intrii in poleimici,aici in legatura cu tribul 300,sau troan,eu am facut parte din ambele dar tu esti pe langa acest subiect.
 

DeletedUser

poi o fi problema ta,dar ne stricam noi ochii pe parabole,apropo invata sa scri mai intai "cn" inseamna cine daca n-ai stiut,daca chiar nu sti sa scri macar prefate sa nu isi de-a seama lumea ca esti noob.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24393

cn are rolul de cine.....am zis ca nu sunt nici eu cn(cine) stie cn(cine),deci cred ca gramatica mea e destul de buna...
 

DeletedUser

ce alintat frate,ala nu stie sa scrie.Eu zic sa iei un dictionar in mana si sami cauti cuvantul "cn"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus