God of ... bleah!

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser7039

hai sa n-o mai dam aiurea in vrajeala, cred ca tu radule ai toate satele de atac intesate cu defensiva, nu? Acu vreo 2-3 zile erai exasperat de mizeriile de pe forum si acum ce faci ...il murdaresti si tu cu bazaconii.

rules asta e un copilas ramas corigent si ulterior repetent si acum l-a pedepsit mamica sa renunte la tribuuri!

Danvera, nu vorbesc prostii si nici nu fac referire la VIETILE VOASTRE REALE!
Ma refer strict la joc si da, raportul acela seama cu un raport de-al meu de pe tracis ..

traciscelnub.png
 

DeletedUser28707

haha
e vacanta nene
pana in 15 nici nu stiu cei aia scoala )
apoi mai vedem

Uhaaa ...ca maine ma vad pe autobuz spre liceu :((
doamneeee ...mai dami o luna vacanta :X


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stie i s-a mai spus. :D
Pacat ca in G.W. nu sunt oameni macar la jumatate din ce tare e el. :D
 

DeletedUser7039

Prin raportul ala nu am vrut sa arat cat de tare sunt eu :p
Am vrut sa arat cat de praf sunt altii :D

Nu e o mandrie sa ii dai umilinta lui Tracis .. :(
 

DeletedUser7039

Avem acelasi dusman, iar Xblaandy are motive intemeiate sa nu va simpatizeze:

tracis în data de 18.05. la ora 16:01
Vezi ca si mie mi-au sters de pe forum
ia lasat numai la c*****l ala de XXX postarea:))))
mi-a dat 5 puncte penalizare:)))

tracis în data de 18.05. la ora 16:12
si moderaturul ala mi-a sters postarea mea
ca l-am intepat pe forum-ul mare
sa-i f*t pe toti de retardati
si pe xxx si pe moderatorul ala:))

tracis în data de 18.05. la ora 16:19
scuze
da m-au enervat ca nu poti sa ai o discutie cu ei
ca-ti taie macaroana repede
ii astept pe K 54
si atunci nu mai pot sa-mi stearga postarile pe forum

Asta este tracis al vostru si uite ce vorbea despre Xblaandy.. Hal de conducator!
Nu am publicat mesajele astea pana acum ca mi-a jost rusine de penibilul lui! :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Avem acelasi dusman, iar Xblaandy are motive intemeiate sa nu va simpatizeze:



Asta este tracis al vostru si uite ce vorbea despre Xblaandy.. Hal de conducator!
Nu am publicat mesajele astea pana acum ca mi-a jost rusine de penibilul lui! :(

asta ne injura radule cu mult inainte sa intram in razboi!
 

DeletedUser22378

Prin raportul ala nu am vrut sa arat cat de tare sunt eu :p
Am vrut sa arat cat de praf sunt altii :D

Nu e o mandrie sa ii dai umilinta lui Tracis .. :(



a da..am uitat..esti super tare...:rolleyes: asta e nu are sprijin pe un sat de atac care e smecheria...dc e el asa slab si tu asa bun?? pot sa postez si eu o gramada de rapoarte...sau gen..oricum :eek:esti tare:eek:
 

DeletedUser

ne timitea mesaje pe PM el si cu rules!!

Ia da si la noi mesajele ca vad ca esti si mincinos. Un singur mesaj in care am injurat eu pe cineva sa vad daca si ai. Iti spun eu ca nu ai deoarece nu am injurat pe nimeni niciodata ca nu imi sta in obicei. In schimb nu stiu ce castigi daca denigrezi oamenii. Ti-as arata si cazierul din joc sa vezi daca am incalcat vreodata vreo regula in joc daca as putea. Sunt sigur ca la cat de iubit am fost de conducatorul vostru tracis era imposibil sa nu depuna tichet daca injuram pe careva. Asa ca termina cu minciunile la adresa mea pentru ca nu-ti face cinste un astfel de comportament.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

titirezu - fata de tine este un zeu radu stai linistit :) .
Smecheria e ca e noob , si nici nu stia daca ala e fake sau nu .
Si mai e o " smecherie " daca nu e asta , faptul ca e inactiv ... :)) .
De ce e el asa slab si radu asa bun ?
Pai sa vedem , radu conduce tribul de pe primul loc , si are realizari mult mai mari decat tracis , ce zici de asta :) ?
Posteaza si tu niste rapoarte :) .
 

DeletedUser7039

titirezu - fata de tine este un zeu radu stai linistit :) .
Smecheria e ca e noob , si nici nu stia daca ala e fake sau nu .
Si mai e o " smecherie " daca nu e asta , faptul ca e inactiv ... :)) .
De ce e el asa slab si radu asa bun ?
Pai sa vedem , radu conduce tribul de pe primul loc , si are realizari mult mai mari decat tracis , ce zici de asta :) ?
Posteaza si tu niste rapoarte :) .

Michelle mandria nu este ca stam pe primul loc de la inceputul lumii, ci faptul ca reusim sa castigam razboaiele alaturi de aliati.. Pana sa joc pe lumea 10 - si tu stii prea bine - eu nu stiam ce inseamna sa poti sa te bazezi pe un aliat.. Aici toata treaba o facem impreuna si sincronizat..
Asta e una dintre diferentele dintre noi si MAREA FAMILIE..

Iar acum sa fim seriosi.. Oricine este un zeu daca il luam ca punct de referinta pe Tracis..
 

DeletedUser22378

titirezu - fata de tine este un zeu radu stai linistit :) .
Smecheria e ca e noob , si nici nu stia daca ala e fake sau nu .
Si mai e o " smecherie " daca nu e asta , faptul ca e inactiv ... :)) .
De ce e el asa slab si radu asa bun ?
Pai sa vedem , radu conduce tribul de pe primul loc , si are realizari mult mai mari decat tracis , ce zici de asta :) ?
Posteaza si tu niste rapoarte :) .


asta e avem conducatori nobi si membri nobi...voi sunteti cei mai tari felicitari...iar raducu e si mai tare...tracis si mai slab....altceva?:rolleyes:
 

DeletedUser

sa inteleg ca esti cam disperat??:confused:
in fiecare postare de a ta ,spui ca "noi suntem cei mai tari" "raducu e cel mai tare" si voi suntetii noobi,altceva nu mai stii???
 

DeletedUser22378

sa inteleg ca esti cam disperat??:confused:
in fiecare postare de a ta ,spui ca "noi suntem cei mai tari" "raducu e cel mai tare" si voi suntetii noobi,altceva nu mai stii???

nu stiu doar asta imi pare rau...o sa incerc sa invat lucruri noi cum ar fi ca si tu esti zeu :rolleyes:
 

DeletedUser

In primul rand e fata si in al doilea rand nu prea se afla in pozitia de a lua sate de la dusmani. Totusi eu o apreciez ca nu se comporta ca si conducatorul tribului din care face parte.
 
Sus