ce inseamna asta ?

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

zke whatever: Vreau sa va multumesc tuturor pentru ce ati facut... nu aveti idee cat a insemnat pentru mine...cat a insemnat sa vad ca nu joc singura.... stiam ca in fata adminilor jucatorii vor pierde mereu dar cand am vazut ca am sustinere in spate mi-a dat putere sa merg pana in panzele albe pentru o nedreptate fie ea pentru mine sau pentru oricare alt jucator..
Nu le-a convenit numele satelor mele.. ok puteau sa-mi spuna si le schimbam; nu am omorat pe nimeni.... doar am atacat pe cine nu trebuie.. asta sa stiti si voi.. ca altfel nu luam niciun ban..cand am atacat un jocator s-a sinchisit sa intre un domn de pe nu stiu ce lume (ca nu am bagat de seama ) sa-mi spune sa "o las in pace" ca altfel va fi de rau... si a fost.. ultima mea actiune a fost sa-i mai trimit respectivei un spionaj... cand am dat sa citesc raportul..salutare.
zke whatever: Inca o data va multumesc la toti.. si bafta la joc!

ASTA M-A RUGAT ZKE88 SA POSTEZ PENTRU VOI :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tot nu mi`ai raspuns ce mai fac alea 2 >.> . Mai activezi pe 5 sau te`ai pensionat? Da`mi pm cu id`ul tau ca facem aici messenger si nu`i frumos.
 

DeletedUser4833

contul zke88 are o problema nu poate sa intre pe cont si ii apare un mesaj care suna cam absurd si am vrea sa stim ce se intampla aici


jpgm.jpg



deci nu ii banat ca nu are nimic in neregula ... alta explicatie nu gasesc decat ca poate sa fie sters de catre admini si ce se poate face sa revina iar la loc ?






daca apare acel mesaj...te anunt cu stupoare....ca nu te mai poti loga pe nicio lume cu contul si parola care le-ai avut.......dap in 14 zile satele vor deveni de barbari ca si cum ti-ai sters u contul.......

o poti lua de la capat sub un alt nume,insa sincer nu cred ca se merita!


bafta

sper sa fie o eroare de sistem
 

DeletedUser

doar am atacat pe cine nu trebuie.. asta sa stiti si voi.. ca altfel nu luam niciun ban..cand am atacat un jocator s-a sinchisit sa intre un domn de pe nu stiu ce lume (ca nu am bagat de seama ) sa-mi spune sa "o las in pace" ca altfel va fi de rau... si a fost.. ultima mea actiune a fost sa-i mai trimit respectivei un spionaj... cand am dat sa citesc raportul..salutare.

Despre cine este vorba? :D Individa atacata si cel cu amenintarea. :p
 

DeletedUser5809

v a l j a n: daca stie ca nu a facut nimic poate ori sa faca topic nou aici Bug report ori sa trimita mesaj la Suport si sa isi spuna problema, pe forum nu poti fi ajutat decat cu sugestii.

i0gina:daca cineva te ameninta, se da admin sau chiar daca e admin dar te-a amenintat il raportezi. Daca ai vazut ca totusi nu s-a facut nimic, in ultima instanta poti sa ii trimiti mesaj lui lamine si o sa verifice, si in functie de ce gaseste aceea persoana o sa fie sanctionata.


Daca mai vreti ca topicul sa ramana deschis va rog sa vorbiti frumos, unele exprimari au lasat de dorit.
Multumesc.
 

DeletedUser26904

a primit inainte mesaj ca ti se va sterge contul daca nu apesi nu stiu ce link? sau ceva asemanator...unde sa apese pe un link ..mesaj in joc ca din partea unui admin?????????(poate e calculatorul virusat special sau contul spart)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15142

Multumesc pentru warn , daca dumneavoastra vi se pare normal sa cenzurati aceste cuvinte , sa banati aceste cuvinte , inseamna ca mai bine nu ma nasteam intr-o astfel de tara.
 

DeletedUser21652

daca ar fi fost banata definitiv trebuia sa primeasca un mesaj cum ca a fost banata definitiv descrierea infractiunii si daca banarea este pe ip sau doar pe co0ntul respectiv

cred totusi ca este o eroare ceva si ar trebui sa streseze sistemul de suport
 

DeletedUser

Si eu zic sa streseze lumea pe acolo si sa nu ne mai streseze pe noi pe aici. :D
 

DeletedUser

i0gina:daca cineva te ameninta, se da admin sau chiar daca e admin dar te-a amenintat il raportezi. Daca ai vazut ca totusi nu s-a facut nimic, in ultima instanta poti sa ii trimiti mesaj lui lamine si o sa verifice, si in functie de ce gaseste aceea persoana o sa fie sanctionata.

Stai că nu înţeleg ce legătură au cele întrebate de mine cu ce'mi spui tu mai sus. Din câte ştiu ameninţările şi şantajele sunt permise în joc. Dacă se trece la injurii sau alte cuvinte grele de acest gen, abia atunci poţi raporta în speranţa că respectivul jucător va fi sancţionat corespunzător.

Întrebarea mea era alta. Şi stau cuminte până aflu răspunsul de la purtătorul de cuvânt al posesorului de cont închis (dacă mai apucă...).

LE:
Multumesc pentru warn , daca dumneavoastra vi se pare normal sa cenzurati aceste cuvinte , sa banati aceste cuvinte , inseamna ca mai bine nu ma nasteam intr-o astfel de tara.

Da, e foarte mişto să fi copil, însă natura îşi urmează cursul, aşa că ai putea da dovada de puţină maturitate, evitând a 'mulţumi' public pentru avertismentele primite.

Dacă ai ceva să'mi reproşezi, te aştept cu un PM.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai acestia nu va certati pe aici. i0gina orice incercare a cuiva sa se dea drept admin sau mai grav sa fie admin si sa ameninte jucatorii se pedepseste daca este reclamata persoana respectiva. Cam la asta s-a referit Jackass20
 

DeletedUser5809

Stai că nu înţeleg ce legătură au cele întrebate de mine cu ce'mi spui tu mai sus. Din câte ştiu ameninţările şi şantajele sunt permise în joc. Dacă se trece la injurii sau alte cuvinte grele de acest gen, abia atunci poţi raporta în speranţa că respectivul jucător va fi sancţionat corespunzător.

Era mai mult pentru cel care i-a fost inchis contul, dar am zis sa pun numele tau, nu mi-o lua in nume de rau.:D
Si ma refeream la amenintari gen sunt admin iti inchid contul, sau chestii de genul acesta, nu amenintari ca te farmez sau pun sa fii dat afara din trib.:D
Scuze daca nu m-am facut exact intales.:p
 

DeletedUser

Era mai mult pentru cel care i-a fost inchis contul, dar am zis sa pun numele tau, nu mi-o lua in nume de rau.:D
Si ma refeream la amenintari gen sunt admin iti inchid contul, sau chestii de genul acesta, nu amenintari ca te farmez sau pun sa fii dat afara din trib.:D
Scuze daca nu m-am facut exact intales.:p

Nu'i bai, e şi greşeala mea că nu am citit chiar tot. Am prostul obicei de a citi doar ce'mi convine. O să lucrez la asta. :D

Oricum, nu spune nicăieri că cel care a ameninţat ar fi fost admin sau ceva de genul ăsta.
 

DeletedUser

Pentru ca acolo isi pot rezolva jucatorii astfel de probleme, pe forum nu si le pot rezolva. Nu-mi creste mie tensiunea poate doar daca beau 17 cafele pe zi. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus