ce inseamna asta ?

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru ca acolo isi pot rezolva jucatorii astfel de probleme, pe forum nu si le pot rezolva. Nu-mi creste mie tensiunea poate doar daca beau 17 cafele pe zi. :D

Iti fac eu cinste cu a 18 cafea...sa vedem ..cum e :D

...ps si nu e vorba de "rezolvat" probleme...ci de a aduce la cunostiinta comunitatii de jucatori de triburi ( ca asta suntem) ...ce se mai intampla prin ... jocul asta ( sau varianta mai colorata...-- ce vraji a mai facut nevasta ( adminul) mea -- :D

http://www.cinemagia.ro/filme/bewitched-ce-vraji-a-mai-facut-nevasta-mea-7839/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se pare ca am calcat vreun admin pe coditza cu postarile mele..acuma sunt si eu blocat...astept raspuns la ticket...
 

DeletedUser

Esti pe atacabil? Ca imi trebuie niste resurse sa mai bat niste taleri :)).
 

DeletedUser

=)) Deci nu pot sa cred pentru ce am fost blocat..din cate se chinuia "domnul" acela sa-mi explice , se pare ca am fost blocat din cauza ca sunt prea activ si din asta rezulta ca nu am voie sa am un cont la impartirea legaturii de internet.
Mare-i gradina Domnului...
 

DeletedUser

=)) Deci nu pot sa cred pentru ce am fost blocat..din cate se chinuia "domnul" acela sa-mi explice , se pare ca am fost blocat din cauza ca sunt prea activ si din asta rezulta ca nu am voie sa am un cont la impartirea legaturii de internet.
Mare-i gradina Domnului...
precis... că eşti activ ))

poate ai fost "rapid" cînd ai te-ai logat de pe un cont pe altul
sarcastichand.gif
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Va reamintesc ca :

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat din anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Sunt doar doua dintre articolele incalcate de multi care au postat aici.
Va rog sa va ganditi bine inainte de a posta, nu vom tolera incalcarea regulamentului.

Tema se inchide, ideal ar fi sa evitati astfel de discutii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus