Unique vs. M.I.R.

DeletedUser

nu am nevoie de scos in oras, am cu cine iesi...dar nu e cam scurt drumul de la aliat la razboi asa fara motiv peste noapte?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M.I.R.
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 424
Diferență: 372

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 39
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 405,726
Tabăra 2: 4,415,235
Diferență: 4,009,509

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 230,541
Tabăra 2: 399,611
Diferență: 169,070

image.php
 

DeletedUser

nu e rau pentru MIR mai ales ca cei din unique au avut si elementul surpriza...
 

DeletedUser

Pai e o realizare si asta ca au avut noroc, la fel de bine putea lua satele de la acel inactiv celalalt trib, deci asta cu activul, inactivul nu tine. :p Una din strategiile cu care poti castiga un razboi este si gasirea punctelor slabe ale adversarilor bravo lor ca au gasit punctul slab. Sa speram ca si celalalt trib va proceda la fel ca sa fie un razboi frumos.
 

DeletedUser

sunt convins ca nu va fi un razboi usor,dar cu siguranta va fi unul frumos.:)
 

DeletedUser

Pai intotdeauna cei mai buni castiga si culmea au si norocul de partea lor :D
 

DeletedUser

sir adx75 avanda in vedere ca voi pregatiti aceste razboaie de mai bine de 1 luna si pe noi ne-ai prins pe picior gresit asta nu inseamna ca nu avem un cuvant de spus in acest razboi.Este abia la inceput elementul supriza provocat de voi deja a inceput sa dispara oamenii incep sa se miste si in timp vom vedea care va castiga.Intradevar sper sa fie un razboi frumos.Si apropo acel inactiv de la voi pe care il amintesti face parte din tribul vostru va poarta numele si va reprezinta deci nu arunca mata moarta in curtea altuia si prin faptul ca ii inactiv va aduce o bina neagra tie personal cat si tribului pe care il reprezinti.
 

DeletedUser

baietii din mir, sper ca respectati traditia si dati stergere cont sau le dati parolele, sa castige si acest razboi in stilu lor caracteristik.apoi sa vina cu lectiile de vitejie din nou pe extern...asa ca va rugam sa dati stergere cont, sa poata sa va invinga
 

DeletedUser

Eu imi vand greu contu sub XXXX euro nu il vand sau dau stergere cont *** tot pierdem razboiu si contu sa ma aleg cu ceva :)
 

DeletedUser

atunci o sa te momeasca cu ceva conturi si drepturi si te duci la ei...
 

DeletedUser

Eu nu doresc comercializarea de conturi,am unu singur care este numai al meu....raspundeam spuselor lui maryo.Am formulat intradevar sub o forma mai ciudata insa gandul meu a fost pur satiric.
 

DeletedUser

sir adx75 avanda in vedere ca voi pregatiti aceste razboaie de mai bine de 1 luna si pe noi ne-ai prins pe picior gresit asta nu inseamna ca nu avem un cuvant de spus in acest razboi.Este abia la inceput elementul supriza provocat de voi deja a inceput sa dispara oamenii incep sa se miste si in timp vom vedea care va castiga.Intradevar sper sa fie un razboi frumos.Si apropo acel inactiv de la voi pe care il amintesti face parte din tribul vostru va poarta numele si va reprezinta deci nu arunca mata moarta in curtea altuia si prin faptul ca ii inactiv va aduce o bina neagra tie personal cat si tribului pe care il reprezinti.

nu v-am subestimat si nici nu am motive.daca te uiti pe harta suntem numai cativa jucatori care participam la war-ul asta(din cauza pozitiei,normal),deci nu avem niciun motiv sa va luam peste picior.si da,normal,aveti un cuvant de spus si chiar astept opiniile voastre aici.dar daca se poate fara mistouri gratuite sau rautati intentionate cum au inceput ai tai colegi in mesaje directe.
 

DeletedUser

*** voi sunteti putini la granita noi ce sa mai vorbim ca *** ii sa o luam asa cati sunteti voi numai la granita nu suntem noi (activi ) in tot tribul.Mesajele personale si alte chestii urate nu isi au rostul pentru ca este un joc de razboi insa fiecare are un mod de intelegere a actiunilor pe care le fac vecinii , aliatii sau dusmanii lor, noi consideram miseleste inceperea razboiului. iar voi o considerati poate foarte justa.Timpul va demonstra multe cuvinte si actiuni!
 

DeletedUser

*** voi sunteti putini la granita noi ce sa mai vorbim ca *** ii sa o luam asa cati sunteti voi numai la granita nu suntem noi (activi ) in tot tribul.Mesajele personale si alte chestii urate nu isi au rostul pentru ca este un joc de razboi insa fiecare are un mod de intelegere a actiunilor pe care le fac vecinii , aliatii sau dusmanii lor, noi consideram miseleste inceperea razboiului. iar voi o considerati poate foarte justa.Timpul va demonstra multe cuvinte si actiuni!

eh...nu te mai vaita si tu...cu YKZLCN si Nato in spate nu e dracu chiar asa negru...cand am vazut cat sprijin va vine de la ei m-am ingrozit....nici nu stiu unde incapeau atatea trupe intr-un sat :)
 
Sus