~ARM~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

nu stiu despre cine ** eu doar intru sa ma uit ce mai ii pe aici ii ceva in neregula ?
 

DeletedUser

...

mda...se pare ca marele razboi tracia-~ARM~ sa terminat,

~ARM~ ia urmele Traciei,lupta dupa puncte,si putere cica,in acest fel tradand aliatii,acelasi pas pe care la gresit si Tracia,dar nu-i nimica,

lumea 6 se schimba,insa impresia ramane
 

DeletedUser

...

eiii,

daca ai stii tu,au venit la noi prima data cu ideea,intreaba-l pe sebyca

doar ca noi i-am refuzat din prima,si au zis hai sa incercam si la ceilalti,si se pare ca ceilalti nu au dat aceasi dovada de loialitate
 

DeletedUser16039

eiii,

daca ai stii tu,au venit la noi prima data cu ideea,intreaba-l pe sebyca

doar ca noi i-am refuzat din prima,si au zis hai sa incercam si la ceilalti,si se pare ca ceilalti nu au dat aceasi dovada de loialitate


Tracia a contactat ~ARM~ in legatura cu "fuziunea"
Trebuia sa se desfiinteze Tracia, si au oferit jucatorii activi ~ARM~`ului
schh, nu stii nimic, mai bine o lasi balta
 

DeletedUser

Bv , va felicit ca voi ati putut sa va abtineti , nu te supara , din ce trib esti , G.A.W?
 

DeletedUser

...

kid tu nici nu mai joci,dar observ ca stii tot,nu te critic,

dar in niciun caz nu stii tu mai multe decat mine,

cel putin despre aceasta fuziune
 

DeletedUser16039

kid tu nici nu mai joci,dar observ ca stii tot,nu te critic,

dar in niciun caz nu stii tu mai multe decat mine,

cel putin despre aceasta fuziune


ba joc ... dar alt nick ...
stiu ce e in ~ARM~ si ce s`a intamplat in Tracia ... tu habar nu ai si vorbesti aiurea ... nu are rost sa ne contrazicem.
 

DeletedUser

...

mda...

vedem ce va fi nu ?

nu prea cred ca aliatii ~ARM~ care aveau razboi cu tracia sunt multumiti de aceasta mutare...

pai cum adica ?...

merg eu la tine,vezi ca fac fuziune cu Tracia,las si la tribul tau cativa jucatori mici si inactivi pt innobilare,eu ma aleg cu cei activi si tu cu 50 de sate

este oke nu ?
 

DeletedUser

A cata fuziune prin care trece ~ARM~ este aceasta?In curand nu cred ca ne vor mai ajunge degetele de la maini sa numaram fuziunile care le-a facut ~ARM~ de-a lungul timpului
 

DeletedUser16386

atat timp cat jucatorii activi ajung la granite nu vad problema.pana una alta jocul asta e un joc de strategie nu un shooter
 

DeletedUser

era de asteptat ca razboiul asta sa se termine in acest fel oricare trib ar fi "castigat"...
 

DeletedUser

Inca un razboi terminat prin fuziune....oare o sa mai vedem vreodata un razboi adevarat in care cel mai puternic sa il inghita pe adversar?
 

DeletedUser4833

pe L6
pai uita-te cat are silent hunters la agresori sau aparatori
si uita-te dupa la ~LEX~


si app
satele celor din tracia apartin acum ~ARM~,,,,daca cumva nu ai vazut
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus