~ARM~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

diavolo939 a spus:
Lucru socant a fost si fuziunea h@itei cu ARM ..

toti de pe .ro6 se tavalesc in chinuri de la socul fuziunii H@-Mda cu ~ARM~
ce naiba? era firesc ... pana la urma, si asta e un mod de a castiga un razboi!
ce poti face cand tribul preda armele? :)
 

DeletedUser

Nuj ce vi se pare asa de socante fuziunile , normal ca cei mai puternici ii "inghit" pe cei mai slabi , daca TRACIA ar fi condus razboiul cu noi credeti ca mai vroiau fuziune , pur is simplu nu inteleg ce vi se pare asa d mare lucru sincer.daca vreti sa reprosati ** reprosatile celor din tracia ca ei au cerut nu noi .
 

DeletedUser

da nu a reprosat nimeni arm ului nimic ... nici traciei (care a fuzionat sa supravietuiasca dupa ce au pierdut in favoarea blackului 6 mil de pct )
 

DeletedUser

da nu a reprosat nimeni arm ului nimic ... nici traciei (care a fuzionat sa supravietuiasca dupa ce au pierdut in favoarea blackului 6 mil de pct )

mda,dar stii ceva ?

las-o balta :))

lasa-i sa creada ca ~ARM~ a fost tribul care a desfiintat pe Tracia,nimeni altcineva,

imi zicea cineva(nu mie,prietenului meu)

'cum sa castigam un razboi prin innobilarea totala a inamicilor,daca nu ai cu cine'

si eu zic,pai cum sa ai cu cine daca nici tu nu vrei asta ;)
 

DeletedUser13059

ce a fost a fost acum ce va fi va fi ;) asta ii jocul nu se mai poate face nimic unele lucruri se schimba peste noapte fara sa iti dai seama de ele
 

DeletedUser

Rog adminii sa stearga acest topic , este de domeniul trecutului ~!~
 

DeletedUser13059

nu sa stearga sa o inchida doar ca ii buna la arhiva pt istorie .. si pt cei are au luptat aici asai tlw ? sau stai ca u nu ai participat :-j ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus