H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25877

tu, assad, pune mana pe gramatica, invata despre liniuta..dupa care pomeneste de dex :D
iar tu, Carmen, ar trebui sa intelegi ca moral, inseamna aici, sa nu jignesti, sa ai un comportament decent si restul...asta pentru un membru..iar pentru un conducator, inseamna sa ai grija ca si membrii tribului sa faca la fel..
da, stiu..ce fac eu cu maryus, nu ? pentru ce a facut , va plati , in interiorul tribului.
pentru ca un conducator bun, trebuie sa isi apere membri de trib , in afara tribului..si sa ii certe in interior..asa se "spala rufele" .

dacrom, nu ma intereseaza ce faci tu cu Maryus si ti-am zis si pe privat, fiecare e liber sa spuna ce vrea si sa gandeasca ce vrea dar sa-si si asume ceea ce spune si gandeste... pentru ca e usor sa arunci cu noroi , dar mai greu e sa repari ce ai facut... puteam si eu sa postez mesajele lui Maryus care mi le dadea pe mess sa vedeti atunci ce inseamna cuvantul "frustrare" dar imi crapa mie obrazul de rusine si nu pot sa o fac... nu te-am rugat sa iei masuri asupra lui deci nu imi spune ce nu ma intereseaza
 

DeletedUser

assad nu am permis niciodata unui jucator sa ma jigneasca si sa nu ii intorc o vorba la fel de rece ...carmenv ma jignit prima oara pe forum-ul comun ...tocmai de aceea i am raspuns la fel ...eu nu sunt genul de om care sa va ia cu binisoru ....sti sa vorbesti ? iti vorbesc si eu frumos ...consideri ca tu ai 3 .... atunci te inseli ...iti pot da peste nas sa te doara mult mai tare ca eu nu pun la suflet toate aberatiile voastre.
maryus nu are de ce sa fie pedepsit ...e viata si problema ta personala ...daca nu sti sa te controlezi si faci valuri pe aici si le povesteti la toti jucatorii despre viata ta aici numai e vina numanui ....omu sa considerat jignit la felul cum i ai vorbit si mai mult de atat pentru faptul ca i sa depus tichet de catre tine sau assad ...si trebuia sa se razbune pe cineva nu ?
Si cu ocazia asta as ruga toti membrii tribului H.k. si h.k.a. de la comentariile acide care s au spus despre marius ...pana una alta cine trebuia sa intervina era unu din moderatori.
A jigni inseamna si ce ia zis marius lu` carmen dar si cuvantul prost tot o jignire inseamna si cred ca nu aveti nici unu dreptul de a vorbi asa despre 1 jucator care pana acum nu a deranjat pe nimeni ...poate pe carmen dar asta nu ma intereseaza.
Cat despre maraluri si alte alea ...carmen numai va agitati degeaba ...eu personal nu am vrut sa imping rg intr`un razboi cu gvl si nici dacrom nu a vrut asta dar tot voi rupeti pna si atacati si tot ei sunt de vina ?
 

DeletedUser25877

assad nu am permis niciodata unui jucator sa ma jigneasca si sa nu ii intorc o vorba la fel de rece ...carmenv ma jignit prima oara pe forum-ul comun ...tocmai de aceea i am raspuns la fel ...eu nu sunt genul de om care sa va ia cu binisoru ....sti sa vorbesti ? iti vorbesc si eu frumos ...consideri ca tu ai 3 .... atunci te inseli ...iti pot da peste nas sa te doara mult mai tare ca eu nu pun la suflet toate aberatiile voastre.
maryus nu are de ce sa fie pedepsit ...e viata si problema ta personala ...daca nu sti sa te controlezi si faci valuri pe aici si le povesteti la toti jucatorii despre viata ta aici numai e vina numanui ....omu sa considerat jignit la felul cum i ai vorbit si mai mult de atat pentru faptul ca i sa depus tichet de catre tine sau assad ...si trebuia sa se razbune pe cineva nu ?
Si cu ocazia asta as ruga toti membrii tribului H.k. si h.k.a. de la comentariile acide care s au spus despre marius ...pana una alta cine trebuia sa intervina era unu din moderatori.
A jigni inseamna si ce ia zis marius lu` carmen dar si cuvantul prost tot o jignire inseamna si cred ca nu aveti nici unu dreptul de a vorbi asa despre 1 jucator care pana acum nu a deranjat pe nimeni ...poate pe carmen dar asta nu ma intereseaza.
Cat despre maraluri si alte alea ...carmen numai va agitati degeaba ...eu personal nu am vrut sa imping rg intr`un razboi cu gvl si nici dacrom nu a vrut asta dar tot voi rupeti pna si atacati si tot ei sunt de vina ?

Thestranger, viata mea nu o povestesc nimanui, pentru ca nu cred ca intereseaza pe nimeni si ma repet nu am cerut pedepsirea nimanui pentru nici o jignire si nici nu am sa o fac... cat despre un PNA se incheie intre doua triburi, da? eu i-am bagat la PNA tocmai ca sa nu fie atacati pana lamurim situatia, nimeni nu a purtat discutii pentru un PNA intre cele doua triburi
 

DeletedUser

daca u ii iei apararea lui marius pt ce a zis inseamna ca intr adevar nu esti departe de el, cat despre faptul ca u nu ai vrut sa ii impingi intr un razboi cu noi, e usor de zis acum dar, totusi, nu jucam triburile de doua zile, ei devenisera academie hk, era clar ca mai devreme sau mai tarziu vor intra in razboi, noi doar am grabit putin lucrurile
 

DeletedUser

Si se pare ca ai ales sa ii scoti de la pna ...am inteles asta dar acum de ce le scoti ochii ca va ataca ? cand inca va credeati in putere ...gvl ataca rg ...ca oricum la noi va dadeati degeaba ...acum ca numai aveti nici acea putere incepeti sa le strigati despre moral ...intelepciune ...adevar ...minciuna.
Din punctul meu de vedere e simplu ...nu ai stiut sa iti ti aproape jucatorii de baza ai gvl-ului ...mai mult de atat ai hotarat sa ii ataci ca poate asa ii atragi inapoi ...ai vazut ca nu merge si acum te iei de rg ...urat din partea ta.
 

DeletedUser

Assad1 ...nu am spus ca ce a spus marius era normal sa o spuna ...dar acele vorbe pot fi considerate o jignire la fel cum o faceti si voi prin cuvinte gen: prost ...vai capu tau ...sau chestii de genul ...astea tot jigniri sunt si sunt tratate la fel.
Cat despre aveam sa imping rg-ul intr`un razboi cu gvl ...e total eronit si tragi concluzii aiurea ....am specificat clar sa ne lase sa terminam razboiul cu gvl ca nu pot sa le cer lor sa atace gvl....dar in schimb daca voi a`ti ales sa ii atacati ce a`ti fi vrut ...sa va lase satele goale ?
 

DeletedUser

Si cu ocazia asta as ruga toti membrii tribului H.k. si h.k.a. de la comentariile acide care s au spus despre marius ...

imparate..ne lesi?...lipsa de bun simt trebuie sanctionata indiferent de politica virtuala a unui trib sau altul. si tu daca ai sari asa de mult calul, fi sigur ca nu mi-ar fi rusine sa te taxez imediat.
 

DeletedUser25877

Si se pare ca ai ales sa ii scoti de la pna ...am inteles asta dar acum de ce le scoti ochii ca va ataca ? cand inca va credeati in putere ...gvl ataca rg ...ca oricum la noi va dadeati degeaba ...acum ca numai aveti nici acea putere incepeti sa le strigati despre moral ...intelepciune ...adevar ...minciuna.
Din punctul meu de vedere e simplu ...nu ai stiut sa iti ti aproape jucatorii de baza ai gvl-ului ...mai mult de atat ai hotarat sa ii ataci ca poate asa ii atragi inapoi ...ai vazut ca nu merge si acum te iei de rg ...urat din partea ta.

te inseli, jucatorii de baza ai GVL-ului sunt langa mine... pe tine te-am mai intrebat o data ce ai fi facut, le acordai PNA? si mi-ai raspuns asa ca nu ma voi repeta
 

DeletedUser

Assad1 ...nu am spus ca ce a spus marius era normal sa o spuna ...dar acele vorbe pot fi considerate o jignire la fel cum o faceti si voi prin cuvinte gen: prost ...vai capu tau ...sau chestii de genul ...astea tot jigniri sunt si sunt tratate la fel.
Cat despre aveam sa imping rg-ul intr`un razboi cu gvl ...e total eronit si tragi concluzii aiurea ....am specificat clar sa ne lase sa terminam razboiul cu gvl ca nu pot sa le cer lor sa atace gvl....dar in schimb daca voi a`ti ales sa ii atacati ce a`ti fi vrut ...sa va lase satele goale ?

sa inteleg ca daca un player de al tau ar trece in academia TSL u nu l ai baga la dusmani...
 

DeletedUser20873

lipsa de bun simt trebuie sanctionata de fiecare data, dar e doar o parere personala..
in alta ordine de idei :) Stranger, poate vrei sa citesti si thread-ul nostru, e un mesaj acolo care spune ceva de o pace intre HK si GVL..si cum e al doilea deja..poate e ceva serios la mijloc :D
in ce priveste PNA-ul, assad ne-a bagat la dusmani, carmen la pna, dupa care la razboi..cred ca asa e..foarte sigur nu sunt, dar parca asa..
noi i-am avut la PNA si asa cum spui si tu, nu ni s-a cerut nici o secunda sa ne atacam fostii colegi..
au dorit razboiul , l-au avut..dar chiar a fost dorinta lor ( nu a GVL-ului..a lui assad, a lui Carmen si inca 2-3 persoane ) .
@ assad .. tu esti cu idei putine si fixe, nu ? :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

un lucru a fost clar, gvl va disparea, indiferent daca intram in razboi cu rg sau nu, faptul ca v am bagat la dusmani a fost ca sa va arat sentimentele noastre fata de voi
cat despre ideile mele, intr adevar, u ai mai multe decat mine, dar toate imorale.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20873

dar fuziunea pe care o vroiai..nu ducea la disparitia GVL-ului ? doar ca nu te baga nimeni la dusmani...nu ? si se termina si razboiul cu HK..
stii..pana la urma asta e jocul..pacat ca ati ales sa jigniti intai, dupa care sa discutati.
principiile sa fie sanatoase, ideile mai pot fi si imorale...nu oi fi eu nici cel mai curat de pe aici, dar nici cel mai murdar..iar tu de asemenea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25877

dar fuziunea pe care o vroiai..nu ducea la disparitia GVL-ului ? doar ca nu te baga nimeni la dusmani...nu ? si se termina si razboiul cu HK..
stii..pana la urma asta e jocul..pacat ca ati ales sa jigniti intai, dupa acre sa discutati.

dacrom, vorbiti de jigniri, jigniri, jigniri... dar cine jigneste mai urat noi sau voi? si nu doar jigniti ci postati ce ati visat noaptea... vorbesc la general sa priceapa cine trebuie, de la restul imi cer scuze, sa nu se simta
 

DeletedUser20873

vrei sa postez mesajele ? sau ti-a spus assad ca nu m-a intrebat niciodata daca in loc de razboiul cu HK facem o fuziune ?
nu prea stiu eu ce visati voi noaptea, dar jignirile voastre le-au citit o gramada de jucatori.. sa iti aduc aminte cateva cuvinte : "hahalere, lasi, iepuri " si nu de la un membru..de la majoritatea celor din GVL.
injuraturile, nu ti le trec aici..nu e frumos..ca sa nu mai vorbesc de acuzele total nefondate simulte altele..
spune tu aici, ce ti se pare tie, ca visez eu noaptea si postez ..
nu mai e nevoie de scuze..trebuia sa iei masuri, atunci cand te-am rugat sa le iei..dar dorinta de razbunarea te-a facut sa te ascunzi dupa cuvinte de genul : "fiecare e liber sa spuna ce vrea " .. cine seamana vant, culege furtuna, Carmen .
 

DeletedUser25877

vrei sa postez mesajele ? sau ti-a spus assad ca nu m-a intrebat niciodata daca in loc de razboiul cu HK facem o fuziune ?
nu prea stiu eu ce visati voi noaptea, dar jignirile voastre le-au citit o gramada de jucatori.. sa iti aduc aminte cateva cuvinte : "hahalere, lasi, iepuri " si nu de la un membru..de la majoritatea celor din GVL.
injuraturile, nu ti le trec aici..nu e frumos..ca sa nu mai vorbesc de acuzele total nefondate simulte altele..
spune tu aici, ce ti se pare tie, ca visez eu noaptea si postez ..
nu mai e nevoie de scuze..trebuia sa iei masuri, atunci cand te-am rugat sa le iei..dar dorinta de razbunarea te-a facut sa te ascunzi dupa cuvinte de genul : "fiecare e liber sa spuna ce vrea " .. cine seamana vant, culege furtuna, Carmen .

dacrom, ai citit printre randuri dar nu ai inteles... stiu ca voi sunteti tribul pacii, asta va place, asa jucati, aliati cu toata harta, de jur imprejur... ati fi preferat sa luati sate de barbari si sa va innobilati intre voi... ei bine, eu am preferat sa joc si acum chiar joc, chiar daca in curand nu o voi mai face, nu regret nimic , toate au un inceput si un sfarsit, dar te rog, nu va laudati cu "vitejia" voastra si cu satele luate de la inactivi ca asta supara
 

DeletedUser20873

da, un trib al pacii, care nu s-a sfiit sa va ia satele, atunci cand ati intrecut limita bunului simt.
cred ca ceva nu e ok..nu de aia sunt facute thread-urile astea ? sa se posteze o statistica, o poveste despre cum ai luat un sat ? sa razi de un atac sau sa plangi dupa paladinul cazut eroic la datorie ?
da, cred ca m-am inselat eu..aici e zona unde doar anumiti au voie sa posteze..si ce spun ei e lege..
Carmen..tu chiar nu ai luat nici un sat de la un inactiv ? atat de corecta sa fii ?
eu am mai luat..si din cate tin minte , m-ai ajutat si tu , asa cum te-am ajutat si eu..nu mai vorbi ca cineva care nu a facut lucrurile astea..toti de aici fac asta.
 

DeletedUser25877

da, un trib al pacii, care nu s-a sfiit sa va ia satele, atunci cand ati intrecut limita bunului simt.
cred ca ceva nu e ok..nu de aia sunt facute thread-urile astea ? sa se posteze o statistica, o poveste despre cum ai luat un sat ? sa razi de un atac sau sa plangi dupa paladinul cazut eroic la datorie ?
da, cred ca m-am inselat eu..aici e zona unde doar anumiti au voie sa posteze..si ce spun ei e lege..
Carmen..tu chiar nu ai luat nici un sat de la un inactiv ? atat de corecta sa fii ?
eu am mai luat..si din cate tin minte , m-ai ajutat si tu , asa cum te-am ajutat si eu..nu mai vorbi ca cineva care nu a facut lucrurile astea..toti de aici fac asta.

dacrom, stim care erau optiunile si stim ce ati ales voi, te-am judecat si ti-am zis pe privat motivele, le poti spune si pe alea ca vad ca esti pus pe dezvaluiri... asa ca jucati pana veti fuziona, apoi vedem cine imi va da dreptate si cine ma va injura (nu ca asta ar fi o problema, deja m-am obisnuit)
 

DeletedUser20873

strategia GVL in razboiul cu HK, e strategia ta.
in ce ne priveste, ne decidem singurei drumul.
cine stie ce iti aduce ziua de maine ? tu stii ?
lasa partea cu injuraturile..mai injurati , mai jigniti, ca cei din RG nu a fost nimeni..si asta s-a facut in vazul lumii..aici.
 

DeletedUser25877

strategia GVL in razboiul cu HK, e strategia ta.
in ce ne priveste, ne decidem singurei drumul.
cine stie ce iti aduce ziua de maine ? tu stii ?

exact, strategia mea ii a GVL-ului si a ta a RG-ului, suntem off topic... asa ca-mi voi astepta ban-ul in tacere
 

DeletedUser

imparate..ne lesi?...lipsa de bun simt trebuie sanctionata indiferent de politica virtuala a unui trib sau altul. si tu daca ai sari asa de mult calul, fi sigur ca nu mi-ar fi rusine sa te taxez imediat.

Nu pot jaby sa va las :) ca imi place sa enervez lumea si sa ma bag in seama ....discutia dintre marius si carmen ...nu cred ca ma priveste nici pe mine nici pe tine ...nici pe nimeni de pe harta mai mult de atat nu ne intereseaza viata lu` carmen sau a altui jucator ...m am referit la faptul ca decat sa judec un aliat in favoarea unui dusman ...prefer sa tac din gura.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus