Razboiul noobilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu doar pe el l-am putut inobila! vom inobila si alti dar el parea mai periculos!
 

DeletedUser

Cod:
stii cum se zice...pericolul vine de unde nu te astepti...

ASa cum ti se pare tie akum si maine numai esti :D Voi cei din DEF va credeti mari ....(buni .. blabla) , Dar sa va spun ceva:D 70% sunteti pustani care aveti noroc la margine ca mai sunteti

Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24393

Cnoobs creste.....rapid....mi-a mile de dusmani....

DJOMEGA si restul de astia care ati intrat acum o zi ca sa vorbiti despre acest razboi,cand veti avea 2 sate sa vorbiti...
 

DeletedUser14000

Va reamintesc iar regulamentul, se pare ca este nevoie:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser14006

Iata si primul meu post pe forumul extern dupa aproape 2 ani de cand am contul pe forum:

Daca amicii nostri din Cnoobs nu au avut curajul sa anunte un razboi oficial pana acum, o voi face eu in acest moment.
Cu toate ca duceam tratative cu conducerea lor pentru un eventual PNA si inca asteptau raspunsul din partea noastra, ei au decis sa declare razboiul intr-un mod mai putin ortodox:


Colegii din Cnoobs asteptau un raspuns din partea DEF13 legat de eventuala relatie diplomatica dintre triburile noastre. Dupa mesajul primit de unul dintre colegii mei de la distinsul Scaldaspiler, iata ca postez eu un anunt oficial legat de relatia noastra diplomatica:

Din acest moment DEF13 declara razboi tribului Cnoobs. Fie ca cei mai buni sa ramana pe harta! :)

cum spunea si colegul meu devil32 fie ca cel mai bun sa ramana pe harta!!!!dar ei au adoptat un stil ofensiv si pana acum lea iesit.....sper sa le dam planurile peste cap......
restul este can can.....
cu stima rencip
 

DeletedUser

Red Warrior
Puncte: 11.002
Rang: 175
Inamici învinşi: 75.682 (14.)
Trib: Cnoobs

Sate Coordonate Puncte
#001# 298|435 3.638
#002# 299|435 2.029
#003# 300|435 2.252
#004# 301|435 1.365
*001* 299|431 1.718

daca ziceti ca jucati corect...de ce nu avem optiunea sa trimitem trupe pe acest juc...unde este corectitudinea...???
 

DeletedUser14006

Tryszpe stai lnisitti si eu am inceracat sa trimit trupe pe satul sau si nu am putut.......de ce oare:confused:
 

DeletedUser17308

re

ca sa te poti folosi de optiunea aia.. e sus la setari.. inceput nou.. parola
 

DeletedUser14006

pai de ce sa fie acolo sus unde ai mentionat ......de ce pe alte sate pot da atacuri:confused: si satul mentionat nu
 

DeletedUser

Protestam!!!
Ce fel de joc mai e si asta daca nu putem ataca deloc? :mad:
 

DeletedUser14006

SINCER este corect sa dau inceput nou pentru k nu pot ataca un jucator ce este ajutat
 

DeletedUser14006

si ink ceva ce este mai grav....cum a putut un jucator sa ajunga cu berbeci la mine in numai ore cand eu sunt la o distanta de 8 ore cu berbeci...si el a ajuns in 4 ore
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus