Razboiul noobilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30374

Nu stiu de unde ma cunosti pe mine.. avand in vedere ca sunt primele postari pe extern...in fine nu stiu pe cine amenint.. e problema ta.. no reply multumesc..
 

DeletedUser

Doamne de ce au deschis astea tema asta?=))

Maine pun comanda sa mearga nobilii ca spioni!:eek:
 

DeletedUser

poate ca daca nu as avea alta viata sau poate daca as fi legata numai de net as incepe o cearta serioasa cu riscul banarii sa mai explic pe fata m-am plictisit ...tine de bun simt deja pe care se pare ca altii nu il mai au ,nu l-au avut si nici nu il vor avea nu mai dau citate poate te simti tu "maria ta inteligentule" ala de stii sa joci jocuri strategice si nu mai posezi macar nu ne mai dovedi ce IQ ai pe extern ...hai v-am pupat batalie placuta sa imi trimiteti nobilii in costiug promit sa le fac eu cruce si sa spun amin...admini sau nu oameni de oameni sunteti :):rolleyes:vorba cocalarilor neuronii sunt faraaaa numaaaaar :);)
 

DeletedUser24393

mdea,trecem mai departe,dar......nu prea inteleg ce vrei sa spui...whatever....
 

DeletedUser8343

Cred ca ati uitat unele reguli:

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Daca aveti impresia ca un jucator/ admin a incalcat regulile depuneti un tichet pentru a se verifica situatia. Niciodata cand a fost vorba de o incalcare de regula nu s-a lasat fara sanctiuni.
Pe viitor orice discutie cu acuzatii nefondate va fi sanctionata!
@ jucatorul banat: pune mana si depune tichet ca in mod sigur ai incalcat regulile .nu te baneaza nimeni ca afara ploua!
 

DeletedUser

da e ca si cum ai pune lupul paznic la oi? pentru ce sa mai facem tichete? de dragul de a le face?:rolleyes:...ultimul post...bafta
 

DeletedUser

Se rezolva acum.. nu e problema! Nu cred ca vrei sa stii ce patesti daca ma bine dispun rau =)) da atunci chiar iau BAN pe merit!
 

DeletedUser

Asta poti intreba la tema "Moderatorii va Raspund" deoarece e un subiect ce nu tine de politica si propaganda lumii 17.
Sa inteleg ca daca cuka e banat definitiv se incheie razboiul?:confused:
 

DeletedUser8343

Postarile si intrebarile ce nu au legatura cu subiectul vor fi considerate OFF TOPIC si se sterg, iar dupa caz se sanctioneaza.
 

DeletedUser30374

Mare dreptate aveai Radule....

Dupa tine am luat bataie? Multi aveti "darul" de a comenta in nestiinta de cauza... Stiti sa vorbiti aiurea.. pacat, acum am inteles de ce spune lumea ca pe extern stau numai copii care n-au cu ce sa-si ocupe timpul si comenteaza aiurea pe marginea fiecarui subiect.. In fine, mult noroc pe viitor, si spam placut.
 

DeletedUser7039

S-a vorbit la subiect.. :) Si faptul ca ati luat si ca in continuare luati bataie e o afirmatie plauzibila..

Si alta afirmatie plauzibila:
Oriunde s-ar duce tribul Cnoobs sub comanda lui Cuka va lua bataie mai devreme sau mai tarziu.. Parca ar fi predestinat :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus