Razboiul noobilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17308

re

s-au dus berbecii pe ruta cea mai scurta.. au luat frecia rossa:)))
 

DeletedUser

Kimo se fac multe victime:)) ai fost inspirat cand ai spus ce e corect sa faca:D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
ca sa te poti folosi de optiunea aia.. e sus la setari.. inceput nou.. parola

Mare om .. mare caracter .. mai bine ar dormi in coltul lui acolo, decat sa posteze pe forum .. Oricum .. bine ca esti tu destept. Explica si asta:
redwarrior.jpg


@ErwinRommel: mersi .. stiam de ce l-am pus asa .. numai ca majoritatea de aici nu isi dau seama despre ce e vorba .. ba chiar mai dau si cu parerea .. nu-i asa Kimosabe ? :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
oricum .. stim .. in Cnoobs ferma aprovizioneaza 25.000 de locuitori .. jucatorii lor pot fi atacati cand are chef serverul ... razboiul l-au inceput cu parsivenie la maxim ... dar acest joc este corect si este jucat numai de oameni corecti . Felicitari!!
 

DeletedUser30374

Vremuri grele va astepta Devil... :p Ca tot imi spuneai ca aveti ferme la noi... cum s-a umflat unul in pene ... imediat l-au linistit:)) pacat de el..
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ia zi ma cine nu joaca corect?Noi nu jucam corect ca avem admini in trib :D :p

Hai mergeti la furat toti .. ca sunteti niste parsivi .. rog un super moderator al forumui sa blocheze aceasta tema si sa o arhiveze la gunoi :)
M-am convins ce fel de oameni joaca triburile.
@4glory daca jucati corect .. Rhamiel avea satul acum ... mai bine zii lui Cuka povestea cu jucatul corect.
Acesta a fost postul meu final. De asta nu am postat pana acum pe extern niciodata .. pentru ca sunt satul de prostii si de minciuni din viata reala.
Bafta si spor la "joc"!
 

DeletedUser

Hai mergeti la furat toti .. ca sunteti niste parsivi .. rog un super moderator al forumui sa blocheze aceasta tema si sa o arhiveze la gunoi :)
M-am convins ce fel de oameni joaca triburile.
@4glory daca jucati corect .. Rhamiel avea satul acum ... mai bine zii lui Cuka povestea cu jucatul corect.
Acesta a fost postul meu final. De asta nu am postat pana acum pe extern niciodata .. pentru ca sunt satul de prostii si de minciuni din viata reala.
Bafta si spor la "joc"!

:))asa repede te retragi?:( parsivilor:mad:nu mai intra pe extern din cauza voastra:mad:
 

DeletedUser17308

re

intreabal daca stie ce e aia strategie..sau daca stie ce inseamna munca de echipa.. pentru unii triburile e o joaca.. 1+1=3.. pentru unii e greu si a socoti:)
 

DeletedUser

Nai ce sa le faci Devil voi cred ca chiar nu stiti ce e aia comunicare sau sa fii un jucator care cunoaste din putinul acestui joc barem cititd tutoriale si sa nu le aplici:D
Daca au fost atacuri aprope la secunda tie ti se pare ceva imposibil?desi stiu ca atacurile au fost date la cateva minute...
Nam ce sa va fac va credeti si voi ASII in acest joc dar voi nu stiti nimic ... la fel cand a primit cineva atac de la noi era ataca aprope la secunda ...unul de la rahmiel ... si unu de la altcineva:D a fost verificat si a fost clar ca rahmiel a intrat sa dea atacu la secunda si nu lau dat aceiasi jucatori ... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

nu sunt ass:)) sunt doar un simplu jucator... dar cand aud unele afirmatii ma ia durerea de cap
 

DeletedUser

intreabal daca stie ce e aia strategie..sau daca stie ce inseamna munca de echipa.. pentru unii triburile e o joaca.. 1+1=3.. pentru unii e greu si a socoti:)

mie imi spui?:((Cnoobs raman totusi un trib bun...deci nustiu ce probleme pot avea in aceea zona...
 

DeletedUser

Sa nu exageram totusi cu afirmatii de genul Cnoobs = trib bun. A asculta de sfaturile unui jucator destul de slab cum este cuka si a trimite sprijin si atacuri la comanda nu inseamna un trib bun. Mai ales ca politica tribului este una menita sa insele pe ceilalti cu care ar putea o eventuala colaborare, face ca tribul Cnoobs sa nu fie considerat de celelalte triburi un partener si un aliat de nadejde si nu are deocamdata nici capacitatea sa poata juca pe o lume impotriva tuturor.
 

DeletedUser

Sa nu exageram totusi cu afirmatii de genul Cnoobs = trib bun. A asculta de sfaturile unui jucator destul de slab cum este cuka si a trimite sprijin si atacuri la comanda nu inseamna un trib bun. Mai ales ca politica tribului este una menita sa insele pe ceilalti cu care ar putea o eventuala colaborare, face ca tribul Cnoobs sa nu fie considerat de celelalte triburi un partener si un aliat de nadejde si nu are deocamdata nici capacitatea sa poata juca pe o lume impotriva tuturor.

Nu jucam impotriva tuturor :D
 

DeletedUser

Sa nu exageram totusi cu afirmatii de genul Cnoobs = trib bun. A asculta de sfaturile unui jucator destul de slab cum este cuka si a trimite sprijin si atacuri la comanda nu inseamna un trib bun. Mai ales ca politica tribului este una menita sa insele pe ceilalti cu care ar putea o eventuala colaborare, face ca tribul Cnoobs sa nu fie considerat de celelalte triburi un partener si un aliat de nadejde si nu are deocamdata nici capacitatea sa poata juca pe o lume impotriva tuturor.

mda...eu cunosc cativa din membri Cnoobs ...ca membri individuali sunt destul de buni...totusi zona lor nu are cum sa le puna probleme...in rest nu am fost decat 3 zile in trib si nu pot spune prea multe despre trib...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus