razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

hectoras tata, daca ai argumente de bun simt si civilate este ok.daca incepi sa te ,, cufuresti "la gura este problema ta.sa folosesti hirtie igienica, sa nu te stergi cu mina. ca are miros.la atit se reduce IQ-ul tau.

daca as fi avut din trib defensiva care ai avuto tu in razboiul contra newage, si as fi avut 3000 de nobili ar fi fost alte rezultate. dar eu nu am facut acum rost nici pe jumate din defensiva
-

inseamna ca m-am mobilizat bine si am reusit sa-mi mobilzez si colegii, si am fost in stare sa tin impreuna cu citiva amici o granitza.tu de ce nu poti ?.l iti spun eu -doar gargara,figuri de 2 lei, spume la gura ,si vorbe in balarii.pina acum ai cam luat-o in freza cu toate satele pe care te-am atacat si doar blindajul te-a salvat,cu recuperarile si jocul la nobil ai fost pe alaturi.
nu ma cunosti ca sa te poti pronunta asupra caracterului meu, si sincer nu am nevoie de aprecierea ta.are cine ma aprecia.iar cu innobilatul intern, sunt rezervat, uita-te in ograda ta, de exemplu la scorpio00.:D
esti prea obtuz si prea necopt ca sa-ti da-i seama ce ti-am demonstrat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Apărător: gabytzuc
Sat: 004 motivat sa ucida (195|546) K51

Număr: 311654 21055 860 284096 989 481 0 48311 0 0 0 0


Apărător: gabytzuc
Sat: 008 motivat sa ucida (200|543) K52

Număr: 242770 8431 0 223653 1351 0 0 36330 0 0 0 0


Apărător: gabytzuc
Sat: 002 motivat sa ucida (193|542) K51

Număr: 314309 69966 0 280538 7117 207 0 59541 0 1934 0 0


cam asa are domul pe multe sate. in timp ce granita pica incet - incet, se pare ca e mai important pt unii sa blindeze sate izolate decat sa tina granita. dar poate ca e si asta o strategie pe care eu, cu mintea mea ingusta, nu o inteleg. oricum felicitari gabytzuc, ai reusit sa bagi tot tde-ul acolo :)))
 

DeletedUser15488

ce interesant "pica granita" ....voi nici nu ati ajuns la granita

probabil te referi la granita voastra cu RW :)
 

DeletedUser14300

nici macar nu sti cum joc, deci nu ma mira nimica in privinta ta.


PS: spre deosebire de unii, alti stiu sa si castige sa si piarda.
PPS: cred ca ar trebuii sa va mai spun ca unii nu stau nonstop pe jocu asta.

si cum ziceai ca joci? in afara de de ce se vede din rapoartele baietilor care te ataca;)
care-i strategia ta cu cedat satele de pe granitza?...schimb de sate sa nu se vada amploarea pierderile in statistici?
dai satele din granitza jucatorilor mici sa nu aiba dusmanul moral bun pe ei...
1153 luiggy 3-SLA 154.284 16 9643
sau fugi cu coada intre picioare?

@ titone...nu te mai baga in fatza...stai la coada ca-ti vine si tie randul!
 

DeletedUser

Aia este strategia lui de a juca,cand era in razboi cu WANTED tot asa juca,nu vad nici o diferenta in jokul lui,prin faptul ca aduce un player cu moral mic pe granita mi se pare un lucru bun,mai ales ca Hector e un player foarte inteligent care nu a iesit pe usa din dos niciodata
 

DeletedUser14300

bine ca nu a luat si usa cu el...ca il faceam din HECTOR...PACALA:)
 

DeletedUser

Apărător: gabytzuc
Sat: 004 motivat sa ucida (195|546) K51

Număr: 311654 21055 860 284096 989 481 0 48311 0 0 0 0


Apărător: gabytzuc
Sat: 008 motivat sa ucida (200|543) K52

Număr: 242770 8431 0 223653 1351 0 0 36330 0 0 0 0


Apărător: gabytzuc
Sat: 002 motivat sa ucida (193|542) K51

Număr: 314309 69966 0 280538 7117 207 0 59541 0 1934 0 0


cam asa are domul pe multe sate. in timp ce granita pica incet - incet, se pare ca e mai important pt unii sa blindeze sate izolate decat sa tina granita. dar poate ca e si asta o strategie pe care eu, cu mintea mea ingusta, nu o inteleg. oricum felicitari gabytzuc, ai reusit sa bagi tot tde-ul acolo :)))

Sa mai spunem si de unde sunt trupele alea??? pffff mai bine lasam secret =)):))
 

DeletedUser

Se pare ca nu am cu cine discuta,la mistouri nu va intrece nimeni sau poate ,,este,, voi mai destepti.
glumesc;)
 

DeletedUser14300

pai hai sa vedem ce variante posibile avem:

1.StarcraftBroodwar
2.TDE
3.tributul platit de clasa de mijloc a 3sla-ului pentru a nu fi trecuti la clasa de jos...adica inobilati intern de mai marii tribului:)))
 

DeletedUser

pai hai sa vedem ce variante posibile avem:

1.StarcraftBroodwar
2.TDE
3.tributul platit de clasa de mijloc a 3sla-ului pentru a nu fi trecuti la clasa de jos...adica inobilati intern de mai marii tribului:)))

veriga slaba:))
mai ai o incercare =)):))
 

DeletedUser16415

hectoras tata, daca ai argumente de bun simt si civilate este ok.daca incepi sa te ,, cufuresti "la gura este problema ta.sa folosesti hirtie igienica, sa nu te stergi cu mina. ca are miros.la atit se reduce IQ-ul tau.
inseamna ca m-am mobilizat bine si am reusit sa-mi mobilzez si colegii, si am fost in stare sa tin impreuna cu citiva amici o granitza.tu de ce nu poti ?.l iti spun eu -doar gargara,figuri de 2 lei, spume la gura ,si vorbe in balarii.pina acum ai cam luat-o in freza cu toate satele pe care te-am atacat si doar blindajul te-a salvat,cu recuperarile si jocul la nobil ai fost pe alaturi.
nu ma cunosti ca sa te poti pronunta asupra caracterului meu, si sincer nu am nevoie de aprecierea ta.are cine ma aprecia.iar cu innobilatul intern, sunt rezervat, uita-te in ograda ta, de exemplu la scorpio00.:D
esti prea obtuz si prea necopt ca sa-ti da-i seama ce ti-am demonstrat.

argumente am in tot ceea ce spun, de restu problemelor cu care te confrunti tu si ni le descri aici nu ma privesc, dar ti-as recomanda sa vezi un doctor .
IQ nu cred ca sti nici ce este ala.
de amici tai si imobilizat cred ca confunzi lucrurile... a fost vorba doar de zeci de sute de sate def ce le-ai primit sprijin din actualul 3-sla numai tu , sa nu mai zic de restu fricosilor.
faza de tine am facut in 2 zile mai multe recuperari si evitari de nobili decat ai facut tu in 8 luni de zile, prima se poate si verifica pe tw stats.

iar cu inobilatul intern oricat v-ati dori voi , si oricat voi inobila intern nu am cum sa va intrec niciodata :))) si la fel se vede pe tw stats cat de cat :)))
 

DeletedUser

posibil.o sa tin seama de recomandarea ta cu doctorul.cu IQ, sunt sceptic.poate ca stiu, daca nu ,o sa caut pe google):):):)
dar vad ca tu nu stii sa citesti.una scriu alta raspunzi.eu am spus ca ai fost pe alaturi, nu ca nu ai dat recuperari:D
cu fricosii??? hahha.daca eram fricos eram la loc caldut, nu atacam sla, nu tineam piept newage cind a fost cazul,, nu ieseam din sla sa intru in rw de vreo 2 ori, asa ca si aici esti pe alaturi.de cind ma stiu sunt jucator de granita, si tot timpul am fost la intretaierea marilor triburi.asa ca ....nu ai noroc.cind eu ma luptam cu tiesto, tu ridica-i sate de 100 de puncte.
iar daca am primit sprijin,si din sla, am primit ca sa va apar pe voi, cei cocotati sus in nord, cit innobilati voi intern si minareati conturi.
ai putea sa primesti si tu acelasi sprijin si sa ne tii in loc , sa nu inaintam vreo juma de an:D


am o intrebare:
cu satele de barbari ce ai?
parerea mea-4 variante-
1-tragi putin de timp , sa nu luam sate linga tine , pentru lansari de nobili din scurt.
2-iti mai racoresti din nervi, pentru ca nu-ti place culoarea cenusiu.
3-ai o tendinta distructiva, si in cazul de fata trebuie sa mergem de minuta amindoi la medic.
4-iti plac satele de 120 de puncte, cum sunt la margine pe care le culegi, si acum incerci sa schimbi schimbi decorul ca sa te simti bine:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15488

micinosi mici ce sunteti hai sa lamurim putin publicul

- v-am cerut cand ati intrat la noi in trib sa incheiem pace cu newage (atunci cand nici nu era o granita clara) si sa ne concentram cu totii in nord....voi NU....batman, batman...."suntem buni si ii tocam"
- dupa cateva sptamani cand a disparut tribuletul ala mic dintre voi si newage ati facut scandal mare ca e greu, ca aveti nevoie de ajutor si noi creduli am incheiat pace in nord si am inceput care cum a putut sa ne orientam spre sud
- intre timp voi ati halit o gramada de sate la caldura..........normal........aveati nevoie de aparare
- inainte sa ne organizam cat de cat v-ati facut din nou socotelile si hop ati schimbat macazu

pe toti va aud ca sunte-ti in zona de granita intre nustiu cate triburi cand defapt sunte-ti toti intro mare cardasie, nimeni nu ataca pe nimeni..........inobilati si voi ce mai apare moca p'acolo si aveti tupeul sa le vorbiti altora despre inobilari interne si de barbai

PS cred ca satele alea de barbari de 100 de puncte pe care le luam noi se apara si ataca foarte bine de am crescut asa mult la inamici invinsi..............mah voi chiar nu cititi ce scrieti!!?
 

DeletedUser

..diversionistul de servicu....ai mai primit raspuns de la conducerea newage, in legatura cu "mosulica periculos care o trage pe la spate"???:D

pai intreab-o pe kabyna, pe legendofhector , si pe cei care tipa dupa sprijin daca noi luam ce ,, cade mocca":D
trebuie sa terminam ce am inceput apoi venim si la tine , sa te convingi.:eek:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
Va rog sa il lasati pe mosulica in pace si vorbiti frumos:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

micinosi mici ce sunteti hai sa lamurim putin publicul

- v-am cerut cand ati intrat la noi in trib sa incheiem pace cu newage (atunci cand nici nu era o granita clara) si sa ne concentram cu totii in nord....voi NU....batman, batman...."suntem buni si ii tocam"
- dupa cateva sptamani cand a disparut tribuletul ala mic dintre voi si newage ati facut scandal mare ca e greu, ca aveti nevoie de ajutor si noi creduli am incheiat pace in nord si am inceput care cum a putut sa ne orientam spre sud
- intre timp voi ati halit o gramada de sate la caldura..........normal........aveati nevoie de aparare
- inainte sa ne organizam cat de cat v-ati facut din nou socotelile si hop ati schimbat macazu

pe toti va aud ca sunte-ti in zona de granita intre nustiu cate triburi cand defapt sunte-ti toti intro mare cardasie, nimeni nu ataca pe nimeni..........inobilati si voi ce mai apare moca p'acolo si aveti tupeul sa le vorbiti altora despre inobilari interne si de barbai

PS cred ca satele alea de barbari de 100 de puncte pe care le luam noi se apara si ataca foarte bine de am crescut asa mult la inamici invinsi..............mah voi chiar nu cititi ce scrieti!!?

titone adevarul este altul si voi in nord ati oprit razboiul din alte motive bine cunoscute(daca vrei le putem dezbate aici)iar de inobilat intern sa nu **.ce ati vrut si cum ati vrut ati inobilat fara sa tineti cont de nimeni si nimic.ce rost are sa o tot intoarcem...iar razboiul in sud era inevitabil,diferenta a fost ca voi nu ati vrut sa va implicati in sud asa cum am facut noi in nord(implicarea voastra a fost conditionata de nus ce nr.de sate de tot felul de mofturi venite din partea unora din conducere...)fara sa vrem nus ce si nus cum.noi atunci am cerut unde este nevoie,voi fara sa cunoasteti situatia reala in sud ati impus anumite lucruri care s-au dovedit ineficiente...dar cum sa ascultati voi de playeri de mana 2-a.
 

DeletedUser

cum adica nu au vrut sa se implice in sud ?? ne referim la newage, nu ?
 

DeletedUser

"Razboaiele 3-SLA"... titlu asta suna mai mult a propaganda decat a tema pe forum.


Bafta tuturor si spor la innobilat!
 

DeletedUser15488

titlul forumului: Politică şi propagandă Lumea 5

RĂZBÓI^1, războaie, s.n. Conflict armat (de durată) între două sau mai multe grupuri, categorii sociale sau state, pentru realizarea unor interese economice și politice;

auzi cica politica...deci se incadreaza, iar celalalt cuvant din titlu e propaganda....nu vad care e problema:confused:
 
Sus