~DMC~ vs TRY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi cer scuze, neatentia si faptul ca nu cunosc foarte bine situatia si implicit tabara in care ar intra...dar se pare ca L13 poate deveni foarte interesanta:).

SE PARE...dar nu rasare :D:D:D
o sa veden ce v a fi...abia astept actiunea....:D:D:D
 

DeletedUser

scz ca te intreb dar de unde stii de OUT????
eu din cate stiu ne intelegem bine...a zis cineva de razboi????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
am mai zis si zic VORBEEEEEEEEE VORBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE spuse prea usorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....:D:D:D
@adenauer-ai uitat sa pui pe DIE :D:D:D:D

pai eu asa cred ca o sa inceapa ;)
 

DeletedUser12768

Incepe razboi intre BB si OUT SI DMC??? Sa fie oare acesta inceputul unui razboi mondial pe lumea 13??:O

BB si Regal vs OUT, DMC, NBZ si SMILE?

1. Eşti cumva întemeietorul [OUT] de ieşi pe extern să faci asemenea declaraţii?
Băi băiatule vezi-ţi mă de treaba ta şi de colibele tale acolo şi nu te mai băga aiurea în seamă ;)

2. Iar regalul este deja îngenuncheat nu cred că mai rezistă prae mult...jucători din top 10 de la ei deja cer invitaţii la noi :rolleyes:
 

DeletedUser

muhamed , cam pierzi sate , lasa actiunea si aparate :D

pierd sate??? cand o sa vii si imi arati ca pierd sate cat sunt la butoane ** pana atunci VORBE.
cat despre razboaie...o sa aflati tot dar de la intemeietori nu toti papagalii care pe harta sunt praf si pe extern zmei.ziua bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
1. Eşti cumva întemeietorul [OUT] de ieşi pe extern să faci asemenea declaraţii?
Băi băiatule vezi-ţi mă de treaba ta şi de colibele tale acolo şi nu te mai băga aiurea în seamă ;)

2. Iar regalul este deja îngenuncheat nu cred că mai rezistă prae mult...jucători din top 10 de la ei deja cer invitaţii la noi :rolleyes:



1.Am o vaga impresie ca tu nu VEZI SEMNELE DE INTREBARE (???? am pus mai multe dar tot nu le vezi??). Pentru ca cineva sa faca o declaratie trebuie sa construiasca un enunt, nu intrebari...imi pare rau sa te dezamagesc atat de tare dar cred ca ai sarit sau chiulit peste cateva ore de gramatica(sintaxa propozitiei) in clasele primare.

2. Regalul este intr-adevar intr-un punct probabil terminus, stiu asta foarte bine pentru ca acolo am fost o buna perioada de timp...

3.Nu stiu de ce dar cred ca singurul care s-a simtit ofensat de intrebarile mele ai fost tu...am spus ceva atat de jignitor?? Nu uita!! Este un JOC, distractie maxima, cearta minima.


PS: Nu-ti voi mai raspunde la urmatoarele eventuale interpelari, vad foarte bine ca ceilalti colegi tribali au stiut sa inteleaga intrebarile mele si chiar sa raspunda cuviincios.
 

DeletedUser

hai sa inchidem aici, e gata razboiul, dmc out si nbz cistiga .... vine la rind bb, aviz amatorilor :p
 

DeletedUser

Asta asa e. Tema se poate inchide. Mai departe ce va urma nimeni nu va stii. Depinde de buna intelegere si organizare a intemeietorilor/conducatorilor primelor 10 triburi de pe harta. Pana atunci have fun everybody.
 

DeletedUser

BB nu prea va vad bine cu 5 razboaie , cum sunteti trib de refugiati va dau 2 luni , din momentu in care va pica Regal :)))
 

DeletedUser

nu stiu de ce dar mi se pare ca am mai auzit frazele astea...si...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


5 razboaie...deocamdata avem doar 3,si ne descurcam onorabil!:)
 

DeletedUser

BB nu prea va vad bine cu 5 razboaie , cum sunteti trib de refugiati va dau 2 luni , din momentu in care va pica Regal :)))

sebica sebica...visurile astea le avea mereu..dar mai este...BB era crezut cel mai slab de cand e 13 si inca suntem...si am trecut de multi zmei...
daca o sa fie toti contra noastra o sa fie super...ar insemna lumea 13 vs BB..dar pana aici mai este.;);)
@H3ll-cum ai gasit externul????:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

muhamad prea multa suferinta si lauda de sine pentru tribul vostru , nu cred ca realizezi cand spui bb vs lumea 13 e suficient sa aveti granita cu 2 triburi dusmane si nu cred ca o sa rezistati...
 

DeletedUser

muhamad prea multa suferinta si lauda de sine pentru tribul vostru , nu cred ca realizezi cand spui bb vs lumea 13 e suficient sa aveti granita cu 2 triburi dusmane si nu cred ca o sa rezistati...

daca nu stii nimic de tribul BB te rog sa nu comentezi..vezi ti de satele tale si atat.pe extern comentezi cand cunosti situatia.
eu din cate stiu avem GRANITE la SMILE , DIE si DMC. si acuma cu noile recrutari NBZ tu daca stii altceva lumineaza ma.
 

DeletedUser19202

aaa apropo....spune-le la baieti,,.si pe ce cont joci..sebica...daca tot suntem viteji asa...:))))nu de alta da sa nu confunde...;)
 

DeletedUser

sebica19 - N o o B z , astă e Sebică de care ne e foarte frică.Mai nou e pe bancnota de 10 lei.
 

DeletedUser19202

stai tu linistit aline..ca nu e ala.,,,,,eu il las pe el sa spuna...ar cam trebui sa-si asume ** de pe contu lui..de acum...
 

DeletedUser26763

sebica sebica...visurile astea le avea mereu..dar mai este...BB era crezut cel mai slab de cand e 13 si inca suntem...si am trecut de multi zmei...
daca o sa fie toti contra noastra o sa fie super...ar insemna lumea 13 vs BB..dar pana aici mai este.;);)
@H3ll-cum ai gasit externul????:eek::eek::eek:

buna?:)
p.s. va rog inchideti topicul ca nu-si are rostul!
 

DeletedUser

Bla Bla Bla....Razboiul sa sfarsit...1 la mana-Stapane Mohamed uita-te cu cateva pagini in urma unde afirmam ca nu ii prinde vara pe cei din Try ( sa adeverit :eek:).
2 la mana- mi-a sopiti o pasarica cum ca relatile dintre regal si bb nu sunt chiar cele mai bune:D
3 la mana- ROG UN MODERATOR SA INCHIDA TOPICUL- daca sunt doritori se poate deschide unul nou DMC vs BB :)


P.S LEGAT DE H3LL- AI GRIJA CA A AJUNS IN APROPIEREA TA...FA-TI STOCU DE RED BULL SI CAFEA CA NU TI SE PREVEDE UN VIITOR STARLUCIT...te-am pupat pe sate.
 

DeletedUser

Bla Bla Bla....Razboiul sa sfarsit...1 la mana-Stapane Mohamed uita-te cu cateva pagini in urma unde afirmam ca nu ii prinde vara pe cei din Try ( sa adeverit :eek:).
2 la mana- mi-a sopiti o pasarica cum ca relatile dintre regal si bb nu sunt chiar cele mai bune:D
3 la mana- ROG UN MODERATOR SA INCHIDA TOPICUL- daca sunt doritori se poate deschide unul nou DMC vs BB :)


P.S LEGAT DE H3LL- AI GRIJA CA A AJUNS IN APROPIEREA TA...FA-TI STOCU DE RED BULL SI CAFEA CA NU TI SE PREVEDE UN VIITOR STARLUCIT...te-am pupat pe sate.


ma da ce ma mai iubiti...doar ca nu prea vad actiune....numarati va satele de atac si bagati cat mai multe..
H3ll??? cine i asta..nu am auzit de el..dar daca a ajuns langa mine atunci e cooooollllllllllllllllllllll
REGAL???? nu o s avezi asa **...pana la ultima lance o sa fie regal cu mine si eu cu ei...asa ca din pct asta poti sa .......
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus