~DMC~ vs TRY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩


Astazi 14 septembrie 2009 ora 00.00, tribul ~DMC~ impreuna cu academia =DMC= declara razboi triburilor TRY si TRY*

Dupa ce termin de scris acest mail, ei vor fi marcati ca si dusmani pe harta si in lista de diplomatie atat in tribul ~DMC~ cat si in academia noastra =DMC=

Motivele sunt evidente,si nu o sa fac decat sa le enumar fara a le explica. Neseriozitatea si inconstanta in cadrul diplomatiei,aroganta si superioritatea nejustificata pe care o abordeaza precum si alte jigniri personale facute de membrii tribului respectiv ne-au facut sa ajungem la aceasta solutie. Deasemenea, lipsa lor de experienta si naivitatea coroborate cu lipsa de respect au dus la o situatie jenanta pentru conducerea lor.Astfel ei au decalarat razboi impotriva noastra de mai multe zile fara ca macar sa ne aduca la cunostinta, lucru care este total lipsit de diplomatie si ne arata valoarea scazuta atat din punct de vedere moral si etic cat si din punct de vedere militar.Razboiul a devenit unica solutie de a rezolva aceste probleme deoarece bunul simt si cunoasterea jocului ne fac mult mai buni decat ei!!


This time, there is only one real rule - GIVE THEM NOTHING and TAKE FROM THEM EVERYTHING!!!

For we are ~DMC~ and we are here to WIN and make the oponent do the only thing he can - RUUUUUUUUN!!!!!

For ~DMC~ and the victory - ATTACKS AWAY !!

Chivulet & Raj*
Dukes of ~DMC~

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fara statistici nu are nici un farmec :D

Side 1:
Tribes: TRY TRY*
Players:

Side 2:
Tribes: =DMC= ~DMC~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 79
Tabăra 2: 57
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 754,492
Tabăra 2: 486,523
Diferență: 267,969

image.php


Side 1:
Tribes: TRY TRY*
Players:

Side 2:
Tribes: =DMC= ~DMC~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 609
Tabăra 2: 268
Diferență: 341

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 44
Diferență: 33

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,235,019
Tabăra 2: 1,971,262
Diferență: 2,263,757

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 735,786
Tabăra 2: 382,043
Diferență: 353,743

image.php


Side 1:
Tribes: TRY TRY*
Players:

Side 2:
Tribes: =DMC= ~DMC~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 16
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 149,557
Tabăra 2: 128,991
Diferență: 20,566

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩


Astazi 14 septembrie 2009 ora 00.00, tribul ~DMC~ impreuna cu academia =DMC= declara razboi triburilor TRY si TRY*

Dupa ce termin de scris acest mail, ei vor fi marcati ca si dusmani pe harta si in lista de diplomatie atat in tribul ~DMC~ cat si in academia noastra =DMC=

Motivele sunt evidente,si nu o sa fac decat sa le enumar fara a le explica. Neseriozitatea si inconstanta in cadrul diplomatiei,aroganta si superioritatea nejustificata pe care o abordeaza precum si alte jigniri personale facute de membrii tribului respectiv ne-au facut sa ajungem la aceasta solutie. Deasemenea, lipsa lor de experienta si naivitatea coroborate cu lipsa de respect au dus la o situatie jenanta pentru conducerea lor.Astfel ei au decalarat razboi impotriva noastra de mai multe zile fara ca macar sa ne aduca la cunostinta, lucru care este total lipsit de diplomatie si ne arata valoarea scazuta atat din punct de vedere moral si etic cat si din punct de vedere militar.Razboiul a devenit unica solutie de a rezolva aceste probleme deoarece bunul simt si cunoasterea jocului ne fac mult mai buni decat ei!!


This time, there is only one real rule - GIVE THEM NOTHING and TAKE FROM THEM EVERYTHING!!!

For we are ~DMC~ and we are here to WIN and make the oponent do the only thing he can - RUUUUUUUUN!!!!!

For ~DMC~ and the victory - ATTACKS AWAY !!

Chivulet & Raj*
Dukes of ~DMC~

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩


De fiecare data cand scrii acest "MAIL" ne bagi la dusmani? :)) sa inteleg ca suntem trecuti de vreo 2-3 sau n ori deja :))
 

DeletedUser

Toata lumea uita ( sau se face) ca fostul PL - aflat pe PNA cu TRY a atacat imediat cum a trecut in DMC, chiar si inainte de a trece acolo.
Am fost loviti miseleste din prima zi ( cu vreo 3-4 zile inainte de aceasta "declaratie" ) si primele 10 sate au fost luate de DMC in timpul PNA-ului!
Verificati TW STAts ca sa vedeti cu cine avem de-a face- niste misei ( nu toti, dar suficient de multi dintre ei).
Aveti grija la diplomatia cu DMC - ei nu stiu ce-i aia...
 

DeletedUser

Ca tot veni vorba de statistici....

Side 1:
Tribes: ~DMC~ =DMC=
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY*
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 178
Diferență: 57

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 8
Diferență: 53

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,058,787
Tabăra 2: 1,213,858
Diferență: 155,071

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 592,055
Tabăra 2: 79,804
Diferență: 512,251

image.php
 

DeletedUser

salut,prieteni!ma mai uit si eu pe aici si vad ca va 'muscati' in continuare.eu nu mai particip,nici n-am de ce,dar mai urmaresc discutiile pe aici.sa zicem ca sunt depasit de DIPLOMATIE,e mai rapida decat mine.
:D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~DMC~ =DMC=
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY*
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 178
Diferență: 57

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 8
Diferență: 53

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,058,787
Tabăra 2: 1,213,858
Diferență: 155,071

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 592,055
Tabăra 2: 79,804
Diferență: 512,251

image.php

Frumoase statistici... o sa incercam sa recuperam la urmatorul atac :D
 

DeletedUser25046

cum a scapat fostii membri din FP de voi cuma inceput sa creasca chiar bine ca vati dus in PCA sper sa ajungeti ca si FP dupa ce a plecat anubis

Sper sa apuci sa vezi si tu acest lucru pe care il specifici ( dar nu cred ) , doamne ajuta sper sa ti se indeplineasca dorinta :D si bravo ~DMC~ sper sa iesiti triumfatori din acest razboi , eu va tin pumni .
 

DeletedUser28974

ma... facem o miscare impotriva adminilor care sunt partinitori? mie nu-mi convine sa joc asa, imi pierd timpul, si eu si toti membri tribului meu, sunt responsabil de ce se intampla cu ei, si ne blocheaza toti membri cu multe puncte constant, uneori si de 2 ori pe saptamana de ceva timp.
 

DeletedUser

Wow..atunci cred ca ar trebuii sa invete sa joace CORECT, ca noi ceilalti nu crezi?
 

DeletedUser

Vad din ce in ce mai multi frustrati in acest joc, adica in momentul in care pierd sate sunt de vina adminii, daca incearca sa triseze si sunt blocati tot adminii sunt de vina.
 

DeletedUser

bine ca recunosti cam0rra. ... felicitari dmc si din partea mea...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus