~DMC~ vs TRY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asa cum am mai zis, DMC ne-a luat vreo 20 de sate inainte sa declare razboi ( direct din PNA).
Dupa care chivuletz a adus jucatori de pe international sa tina locul celor din trib - are curaj sa ma contrazica?
DMc a devenit un trib de mercenari- nu stiu daca mai mult de jumatate din primii 10 jucatori mai sunt detinatorii reali ai conturilor...
Dar chestia asta nu va tine pe termen lung.


Te contrazic....nu exista nici un jucator adus de mine in acest trib de pe vreo alta lume!

Nu voi aduce jucatori de pe alta lume deoarece nu am nevoie!!!

Si oricum cel mai bun va castiga!


P.S. - inca astept pe cineva care sa aiba suficient fair-play si sa iasa sa spuna - "Felicitari - sunteti mai buni!!"....nu mai cautati tot felul de scuze si acuze ca sa va ascundeti slabiciunile!!!! Merci Camorra - pentru fair-play...nu am discutat niciodata dar apreciez acel post al tau de aici!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si cafa a fost acelasi jucator ? de ce nu mai cunoaste nimic din ce am discutat anterior? sa-ti dau corespondenta cu el?
taranaga? cati vrei sa-ti mai dau exemplu?
 

DeletedUser

Nu sunt jucatori adusi de mine sau cunostinte de-ale mele....corespondenta cu ei nu ma intereseaza.

Eu te-am contrazis deoarece ai spus ca am adus eu jucatori de pe alte lumi!!! Ceea ce nu este adevarat!


P.S.: Un singur jucator din acest trib mai joaca cu mine pe international(pe singura lume pe care o mai joc sau am jucat-o vreodata) si acela este chivu s princess!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ok, nu i-ai adus tu... au venit singuri.
si au luat sitter de la anunturi publicitare...
 

DeletedUser

Diferenta de valoare fata de voi e chiar atat de mare incat credeti ca toti jucatorii din DMC au fost adusi de pe alte lumi???? :eek:
 

DeletedUser

nu exista aceasta diferenta, insa noi avem prea multe razboaie.
Totusi, facem fata cu succes- crestem mult mai repede ca voi. Ca exemplu:

Side 1:
Tribes: TRY
Players:

Side 2:
Tribes: ~DMC~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 168
Tabăra 2: 101
Diferență: 67

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 12
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,284,781
Tabăra 2: 861,289
Diferență: 423,492

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136,027
Tabăra 2: 114,649
Diferență: 21,378

image.php


Castigam per total vreo 30 sate/zi mai mult ca voi (minim). In ritmul asta, pe termen lung, o sa va sufocam. Asta, daca veti rezista pana atunci.
Esenta : avem mult mai multi jucatori activi (proprii, nu imprumutati)
 

DeletedUser

Pe termen lung un trib format numai din fuziuni cu jucatori refugiati(DF.LS.etc) nu are cum sa castige in fatza nimanui....deoarece o sa va uniti cu toata harta pana la urma si tot o sa pierdeti deoarece nu luati decat pierzatori!

Si statistica....:))) Joci doar de 48 de ore???
 

DeletedUser

Pe termen lung un trib format numai din fuziuni cu jucatori refugiati(DF.LS.etc) nu are cum sa castige in fatza nimanui....deoarece o sa va uniti cu toata harta pana la urma si tot o sa pierdeti deoarece nu luati decat pierzatori!

Si statistica....:))) Joci doar de 48 de ore???

iti mai spun eu : V~I~D ; FUN! ; Best ; Gallia ; FP triburi cazute sub topoarele TRY.....cine va fi urmatorul? sigur nu cade TRY in fata DMC-ului...adica 4-5 membri activi...maxim maximorum :)))

Si da,TRY a luat din toate aceste triburi n jucatori care cu timpul s-au selectat cine e mai bun si mai activ decat altu....multi dintre ei au si renuntat la joc...dar s-au legat multe prietenii intre acesti membrii....eu unul si cred de altfel ca nu e cineva in TRY care sa regrete istoria mare a tribului....dar voi ce istorie aveti mai???? Ce se va spune de voi??? A stai ca stiu....DMC alt trib distrus de TRY :d
 

DeletedUser

rar am vazut triburi cazute.....mai tot timpul vad triburi destramate!!
 

DeletedUser

Doyarule intr-adevar triburi "cazute " dar esti sigur,absolut sigur ca au cazut sub topoarele voastre? FP de exemplu am inteles ca avea multe razboaie,su fot foarte prost pozitionati.Si daca istoaria lor nu e neaparat "colorata" in ochii tai ce?Voi ce istorie aveti? "ASTA E NUB,2 sate eu 2 tu!"?
 

DeletedUser

asta asa e.....dar cei din TRY isi atrag toate meritele. ei sunt miezu' :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28777

hars

Doyarule intr-adevar triburi "cazute " dar esti sigur,absolut sigur ca au cazut sub topoarele voastre? FP de exemplu am inteles ca avea multe razboaie,su fot foarte prost pozitionati.Si daca istoaria lor nu e neaparat "colorata" in ochii tai ce?Voi ce istorie aveti? "ASTA E NUB,2 sate eu 2 tu!"?
tot cei din FP sunt vinovati ca au inrat in multe razboaie...eu am fost in FP si am vazut ca se luau multe decizii proaste si dupa plecarea mea sau bagat in conducere multi jucatori care habar nu aveau cum se conduce un trib si cei mai grav ca erau spoionii altor triburi...de asta s-a destramat FP
 

DeletedUser28543

:D , pacat de FP ... app , munca depusa de-a lungul timpului o vedem la sfarsitul lui L13 ... 1 singur invingator poate sa fie :D .... mai avem mult de asteptat dar asta e :p



Sorry ca nu m-am semnat :D ... ImperialBoys
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28165

:D , pacat de FP ... app , munca depusa de-a lungul timpului o vedem la sfarsitul lui L13 ... 1 singur invingator poate sa fie :D .... mai avem mult de asteptat dar asta e :p



Sorry ca nu m-am semnat :D ... ImperialBoys



iti pare rau de fp dar voi ati condamnat tribul atunci cand ati facut PNA cu TRY.


**** daca erai tu lider pe atunci .
 

DeletedUser

zughyku daca iara ai chef de aberatii mai bine ai face sa te abtii .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus