~DMC~ vs TRY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

chiar credeti ca adminii nu sunt oameni? au si ei familie, prieteni.... si ma opresc aici, deoarece am fost deja penalizat cu 10 pct si avertizat....
 

DeletedUser12768

ma... facem o miscare impotriva adminilor care sunt partinitori? mie nu-mi convine sa joc asa, imi pierd timpul, si eu si toti membri tribului meu, sunt responsabil de ce se intampla cu ei, si ne blocheaza toti membri cu multe puncte constant, uneori si de 2 ori pe saptamana de ceva timp.

Pe mine cum naiba nu m-a banat ma nici un admin pe 13? :rolleyes:
Poate pentru faptul ca am jucat corect? ;)
 

DeletedUser

Da da cata :D nu-mi amintesc sa fi fost banati membri =nbz=, decat pe alocuri pentru conduita :)))
 

DeletedUser12768

Nu ma...sunt de partea noastra si de aia nu ti-ai dat seama? :))))))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~DMC~
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY*
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 46
Diferență: 5

image.php


:)
 

DeletedUser

mai aici oricum le-a facut-o DMC, aproape le-a scos un jucator destul de mare :))) GG
 

DeletedUser

iar gasiti scuze? nu puteti sa recunoasteti niciodata cand pierdeti?:confused:
 

DeletedUser

iar gasiti scuze? nu puteti sa recunoasteti niciodata cand pierdeti?:confused:

O sa recunoastem cand va fi cazu:) acum nu e .

dmc a profitat de mai multe chestii poate aici noi avem vina :D

trebuie sa recunosti ca nici un trib nu facea ce am facut noi (sa faca 2 razboaie pe acelasi k) poate ca suntem bazati sau poate ca ne inselam.

Dmc are un stalp si acela e chivulet odata cu caderea lui Dmc nu va mai exista ;)
 

DeletedUser

O sa recunoastem cand va fi cazu:) acum nu e .

dmc a profitat de mai multe chestii poate aici noi avem vina :D

trebuie sa recunosti ca nici un trib nu facea ce am facut noi (sa faca 2 razboaie pe acelasi k) poate ca suntem bazati sau poate ca ne inselam.

Dmc are un stalp si acela e chivulet odata cu caderea lui Dmc nu va mai exista ;)

crezi tu asta,dar ma gandeste-te!
 

DeletedUser

Asa cum am mai zis, DMC ne-a luat vreo 20 de sate inainte sa declare razboi ( direct din PNA).
Dupa care chivuletz a adus jucatori de pe international sa tina locul celor din trib - are curaj sa ma contrazica?
DMc a devenit un trib de mercenari- nu stiu daca mai mult de jumatate din primii 10 jucatori mai sunt detinatorii reali ai conturilor...
Dar chestia asta nu va tine pe termen lung.
 

DeletedUser

se plictisesc , isi fac bagajele si pleaca...daca nu ii trimitem noi fara bagaje (sate) :)))
 

DeletedUser

se plictisesc , isi fac bagajele si pleaca...daca nu ii trimitem noi fara bagaje (sate) :)))


Ii trimiteti fara bagaje?Suspecta treaba,dar ce sunteti voi?Hotel,mai exact carausii hotelului care le furati bagajele?:)Pun OPC-ul pe voi:D....( Nu va impacientati TRY-enilor,glumesc);)
 

DeletedUser

colo...radule sa va dau o veste.....tocmai pot scoate LOW de la dusmani,am exterminat tot ce era pe Zona noastra :))
 

DeletedUser

Pai trebuia sa o faci de mult... satele lor sunt la mine.Asa vor pleca si ceilalti.
BZN- ul da vreo 2-3 sate/zi... e bine.
PS: Felicitari Raj , dar cu atac de la 9 ore era culmea sa nu reusesti sa bagi sprijin intre nobili...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus