Tocmai cand va pierdeati sperantele....

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început

DeletedUser

ma sa fiu al draqu tot tipu on...
D-le te rog frumos nu exagera in ce scrii.;)
Inseamna ca (1) ori este urat si n-are de gand sa mai iasa pe strada ori este pleava socetati? (2) Si este platit de team triburile.Aruncati cu vorbele ca de sunteti in spatele la calculator.

eu in locul tau nu as mai face asemenea afirmatii.

(1) se cheama atac la persoana si total pe langa joc, deci risti o sanctiune
(2) asta e si mai groasa si iti risti un ban

in caz ca te intrebi de ce nu te-am miluit eu... nu pot, ca deh... i'm the si(s)tter :rolleyes:. si in plus, astia care va tot mirati cand prindeti jucatorii online... sunteti tare simpatici :D

ps: incearca si un genitiv din cand in cand ;)

semnat: on by default.
 

DeletedUser

1.Tribul Insane este fondat de Nienna nu de mine.Daca ai sti sa citesti te-ar ajuta mult...profilul tribului;)

2.Tribul TGH nu s-a stins nici usor nici altfel.
Tribul TGH era clasat pe LOCUL 3 inainte sa fie desfiintat.
A fost desfiintat de mine pe un singur motiv.Prea multe certuri interne si lipsa mea de chef sa impaciuiesc pe toata lumea.Toti membrii tribului TGH cand s-a desfiintat au intrat impreuna cu mine in Scitii,trib clasat dupa intrarea noastra pe locul 1 pe care a si ramas.Deci eu zic ca le-am asigurat fostilor mei membrii o soarta destul de buna inainte ca eu sa ma mut din K55.:rolleyes:.

3.Daca nu stii nu-ti mai da cu parerea.Nu cred ca intereseaza pe nimeni.:confused:

asa e nu intereseaza pe nimeni ai dreptate
 

DeletedUser37

da recunosc au fost si acele atacuri mici dar au fost numai k sa rotnjesc armata si avem nevoie de nobili in alta parte deci cum sa-i pierd mai usor si poate cine stie luam si satul =))) oricum sa ma mire un lucru cum reusiesti in 5min sa adununi pe 2 sate cate 50k din fiecare armata de aparare

Insane te-au penalizat cu doua sate nobilate pentru ca ai postat pe topicul asta;)

Aviz si ceilalti.Fiecare postare aici va costa un sat:p


PS:Exceptie fac talibanii ,nu vrem sate pline de sinucigasi=))
 

DeletedUser4058

accept penalizarea, dar doar daca dai o sticla de Absinth de 90 de grade la schimb:p
 

DeletedUser

da recunosc au fost si acele atacuri mici dar au fost numai k sa rotnjesc armata si avem nevoie de nobili in alta parte deci cum sa-i pierd mai usor si poate cine stie luam si satul =))) oricum sa ma mire un lucru cum reusiesti in 5min sa adununi pe 2 sate cate 50k din fiecare armata de aparare

Hai ca esti amuzant : ))

Dragi colegi forumisti, haideti sa va explic eu ce s-a intamplat acolo, ca doar eu eram sitter cand a trimis Uraganul atacurile :D

1. Intru si eu dimineata pe cont sa-mi admir frumoasele sate, ma uit si pe la djboboc si surpriza...n-shpe mii de atacuri de la Mr Furtuna, pe un singur sat. Imi storc creierii sa vad care ar putea fi nobilii pentru ca respectivele atacuri pareau trimise completely random, calculez sprijinul de pe satele vecine sa ajunga inainte de ultimul atac, scot trupele din sat si astept. Evident, atacurile chiar au fost completely random...1 singur nobil, trimis cu penultimul atac. Stau cateva minute contempland mareata actiune si intrebandu-ma ce naiba a fost in capul temerarului atacator...:eek:...:eek:...si apoi imi revin si cer sprijin de la trib.
Inainte sa ajunga sprijinul, TayFun ma spioneaza...vede satul gol si trimite trenulet de nobili. Trimite si vreo 2 curatari. Pierde tot, spioneaza iar, vede zecile de mii de trupe. :)
2. In nesfarsita lui intelepciune, se gandeste ca daca un sat e blindat, celelate sunt fara aparare. Trimite spioni pe un alt sat. Trimit sprijin din toate celelalte sate sa ajunga dupa spionaj si golesc satul de trupe...cum venea si bonusul de noapte pt aparatori, ma duc linistita la somnic. Rezultatul: 5 atacuri nocturne soldate cu rapoarte amuzante, numai bune de postat pe forum, si un TayFun transformat in briza. :D
 

DeletedUser

doar in briza?:)) eu care ma gandeam ca e ceva vant placut care iti zboara palaria in drum spre serviciu printre frunzele caramizii de toamna cazute din copacii ramasi in paragina dupa plecarea pasarilor

pS: scuzati ideea artistica ... se mai intampla:)
 

DeletedUser

doar in briza?:)) eu care ma gandeam ca e ceva vant placut care iti zboara palaria in drum spre serviciu printre frunzele caramizii de toamna cazute din copacii ramasi in paragina dupa plecarea pasarilor

pS: scuzati ideea artistica ... se mai intampla:)

Hmm...din cate stiam...inca mai avem un pasaroi care populeaza minunatul nostru forum, deci sa nu devenim prea melancolici :D

@TayFun...mda, 10 abandoane innobilate pe rim. ;)
 

DeletedUser37

cele 2 sate vot fi inlocuite cu 10 :)))

30.gif
 

DeletedUser

a?:confused: am fost pomenit?:D

:D:D:D
Pai mai avem si alti pasaroi pe aici? :rolleyes:
Te mai asteptam pe aici, numai sa nu-mi faci prea mult off-topic, ca ne muta :( si s-au dus dracului doua saptamani de propaganda Insane.:eek:
Ia zi, ce parere ai de umilul nostru tribulet? :D
 

DeletedUser

:D:D:D
Pai mai avem si alti pasaroi pe aici? :rolleyes:
Te mai asteptam pe aici, numai sa nu-mi faci prea mult off-topic, ca ne muta :( si s-au dus dracului doua saptamani de propaganda Insane.:eek:
Ia zi, ce parere ai de umilul nostru tribulet? :D

eu unul nu vad alt pasaroi :D:D:D
fal, fal, fal.

pe lumea 3 am luato de la capat, desi vroiam sa ma las...suntem si noi un tribulet de margine (mai mult o familie)...poate facem o legatura diplomatica sau ne vizitam unul pe celalalt :D
 

DeletedUser

pai daca tot m-ai intrebat: cred k e un trib bun...de marginea lumii;)va sta bine asa mai la margine sa va uitati la adevaratii cunoscatori de pi shentru:p

Nu te-a intrebat nimeni nimic, ca de obicei :) In cazul in care n-ai observat, parerea ta este total neimportanta pt noi. Eu discutasem cu aquilla, sa ca te rog sa-ti vezi de treaba ta...cunoscatorule:rolleyes:.

eu unul nu vad alt pasaroi :D:D:D
fal, fal, fal.

pe lumea 3 am luato de la capat, desi vroiam sa ma las...suntem si noi un tribulet de margine (mai mult o familie)...poate facem o legatura diplomatica sau ne vizitam unul pe celalalt :D

Basarabia Pamant Romanesc - il observasem. :) Frumos profil! Da, Basarabia ar merita o vizita tribala (si nu numai). >:D<
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu unul nu vad alt pasaroi :D:D:D
fal, fal, fal.

pe lumea 3 am luato de la capat, desi vroiam sa ma las...suntem si noi un tribulet de margine (mai mult o familie)...poate facem o legatura diplomatica sau ne vizitam unul pe celalalt :D

esti invitata mea sa intri daca doresti, avem vinuri din cele mai alese, mai ales cele din zona basarabiei :D
 
Sus