Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser

e inutil sa lasi impresia ca greutati are doar o singura tabara iar cealalta merge doar pe roze, cu panzele in vant, etc. sa fim seriosi. aveti si voi niste probleme interne de ti se face rau. si nu e cazul sa incepeti o vanatoare de vrajitoare. e suficient sa analizezi si sa intelegi bine ce spune tw-stats-ul.

tw stats ' ul ? sau spionatu' forumului nostru intern prin mijloace mai putin " curate " ????
data viitoare te sfatuiesc sa numai umbli cu mata in buzunar , ci sa spui lucrurilor pe nume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

e inutil sa lasi impresia ca greutati are doar o singura tabara iar cealalta merge doar pe roze, cu panzele in vant, etc. sa fim seriosi. aveti si voi niste probleme interne de ti se face rau. si nu e cazul sa incepeti o vanatoare de vrajitoare. e suficient sa analizezi si sa intelegi bine ce spune tw-stats-ul.
:D

twstats-ul spune ca am iesit invingatori fara prea mari batai de cap in acest razboi! tot acesta m-ai spune si ca a-ti luat niste inactivi si niste noobi in trib...poate va descurcati voi sa ii organizati mai bine sa avem si noi cu cine sa ne batem...ca pana acum nu am prea avut!...
Si da chiar ca tabara noastra merge fara mari batai de cap si cu panzele in vant!
 

DeletedUser

Si da chiar ca tabara noastra merge fara mari batai de cap si cu panzele in vant!

ooops :D

epic-fail-sailing-fail.jpg
 

DeletedUser

gykanes-.poate va descurcati voi sa ii organizati mai bine sa avem si noi cu cine sa ne batem...ca pana acum nu am prea avut!...
adica tu vrei sa-mi spui mie ca ai luat sate goale..??vezi ca inamici aia invinsi nu se pun degeaba... ;) ..e inutil sa lasi impresia ca totul e pe roze si ca dai in sate goale...


e inutil sa lasi impresia ca greutati are doar o singura tabara iar cealalta merge doar pe roze, cu panzele in vant, etc. sa fim seriosi. aveti si voi niste probleme interne de ti se face rau. si nu e cazul sa incepeti o vanatoare de vrajitoare. e suficient sa analizezi si sa intelegi bine ce spune tw-stats-ul.

congres a facut o afirmatie f. adevarata, numai ca probabil puterea voastra de analiza din maruntisuri nu e asa de mare precum o au altii, cum nici a mea probabil nu e.
Totusi, lucrurile marunte conteaza cel mai mult(Pam Brown).

Shamp- iti multumim ca te ingrijoreaza puterea noastra de analiza..sau spionaj..cum vrei tu sa ii spui(oricum nu conteaza) dar spuneai ca nu prea mai e aparare(se vede pe twstats ca pierdeti langa noi + spionajele date )..informatia asta tot de pe forumul vostru luata...dar na...asa se tine un sat in mijlocul vostru(iti dau mai multe daca vrei :) )??

Apărător: ShowMeLove
Ţel(direcţie): R.I.P-120 (745|672) K67

Număr: 33118 31051 0 28603 3840 0 0 4464 30 374 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

E treaba noastra ce facem cu apararea noastra, asa cum este si treaba voastra ce faceti cu apararea voastra.
 

DeletedUser

n00bSt3R
Senior Member

Adaugă data: 20.06.2008
#210 01.04.2010, 17:03:41 Sus


Te rugam din tot sufletul sa bagi pe toate satele(cred ca ai vreo 6) din mijlocul nostru atatea trupe. Te rugam din tot sufletul baga si cate 200 000 din fiecare trupa si inca 40 000 de grei + 10 000 de catapulte + 2 paladini inarmati cu flama.


Fiecare sat pe care il blocheaza maretul conducator(adica tu) inseamna un sat gol pe mareata granita G~E. Atata timp cat maretul conducator are satele full, plebea nu conteaza pentru voi si o lasati descoperita, asa ca pt noi conteaza.


Deci te rugam din tot sufletul, cere plebei aparare, cat mai multa, blocheaz-o pe 6 sate sa dam si noi in gol pe granita.


Iti multumim din tot sufletul...daca ne asculti rugamintile.




PS: Acum cat de noob sa fi sa blochezi atata aparare pe 6 sate ? (ca presupun ca pe toate le ai la fel)...cand colegii tai de pe granita n-au nici macar juma de ferma de aparare
eu aveam atacuri....:rolleyes:
 

DeletedUser3192

adica tu vrei sa-mi spui mie ca ai luat sate goale..??vezi ca inamici aia invinsi nu se pun degeaba... ;) ..e inutil sa lasi impresia ca totul e pe roze si ca dai in sate goale...

pai tocmai de aceea am multi inamici invinsi...pt ca dau in sate slab aparate: daca as da intr-un sat blindat as avea multi mai putini inamici invinsi dar daca adversarii habar nu au sa ceara sau sa trimita sprijin... de exemplu avea sebi77 pe cateva sate si cate 150k lancieri,spade si 100k arcasi plus 15-20k cav grea....iar majoritatea satelor din 4-5 fuluri erau sparte de voie! ce sa mai spun de atacuri date la recuperare ....foarte rar...
 

DeletedUser

lasa-i gascane ca ei sunt maestrii triburilor de aceea au barca in deriva



zanzi daca aia e a noastra inseamna ca a voastra e deja pe fundul oceanului in Groapa Marianelor de unde sigur nu mai aveti scapare :d
 

DeletedUser

altu care vrea sa devina senior member peste noapte ?
v-ati molipsit de la recrutatii din =1= cred
 

DeletedUser

altu care vrea sa devina senior member peste noapte ?
v-ati molipsit de la recrutatii din =1= cred


si a fugit :( ..nu mai vrea sa stea....numai pomy e de vina!!
senior...tu stii mai multe...dar..na...stii ca postarile se sterg cand se sterge tema...nu?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
deci...se spameaza... :)
 

DeletedUser25136

dany ii lasam sa se scufunde asa lent?
hai sa ne vina mila de noi sa ii ajutam cu torpilele cu care se lauda ;)
 

DeletedUser25136

altu care vrea sa devina senior member peste noapte ?
v-ati molipsit de la recrutatii din =1= cred

*** tu esti senior member ma limitez la junior member .
speram sa aiba si ei standarde mai ridicate :(
se pare k tu esti exceptia care confirma regula
 
Sus