NORTH versus SOUTH

DeletedUser

Tribul BLEACK daca este cum am citit pe forum este cel mai tare echipa;) ,trib :)
 

DeletedUser

Nu faceti va rog discriminare,toti oamenii au drepturile egale,si daca este un pic mai tanar decat voi,nu va credeti superiori,si voi ati fost ca si ei.Poate aveti sa radeti,dar cu jucatori de 11-14 ani am castigat o runda speed...
 

DeletedUser4833

Aici o sa se ajunga Nord Vs. Sud
Sh + Light Vs. Black + M-goth si unii membrii din ~ARM~

in primele luni Sud-ul va pierde in zona Sh si vor avansa[light] pe centru, prin zona vechilor membrii ~ARM~ si prin dreapta prin dreptul tribului ~M~.
Acum nu stiu diplomatia tribului ~M~ insa daca acesta sta alatturi de Black probabil vor pierde repede zona[in orice caz n u pot sa ramana neutri Light-ul trebuie sa urce si Black-ul sa coboare..daca se duc alaturi de Light..ii papa Black,insa cel mai probabil se vor desfiinta si fiecare pleaca unde le este mai bine.]
Asta in primele luni cand se va incerca formarea unei granite stabile,ce va urma.... habar nu am
dar cei cu mai mult timp la dispozitite,vor forta si vor invinge!

Totul se reduce la timp! ,nu mai sunt jucatori slabi in aceasta etapa a jocului~!

Nu dati cu pietre, ca va alerg!
 

DeletedUser

voi uitati de ce s-a infiintat black si uitati ca black este un trib de cuvant cu o alianta alaturi de lisht si sh de cand ne-am infiintat, mai avem traci si tribul M de doborat
 

DeletedUser

ultima data cand am verificat valjan nu facea parte din conducerea tribului black, iar black nu e lex :) intelegi ?
 

DeletedUser

dimpotriva
voi santeti cei cu supozitii ca ar fi, ca asta urmeaza, ca asta e normal si mai stiu eu ce

nu santem toti "tarfe"
 

DeletedUser

namco, lasa-l..
El nu mai are alta treaba decat sa presupuna, sa analizeze cum jcam noi. Lex a fugit la dusmani ca niste refugiati (looseri), acuma el crede ca asa vor proceda si celelalte triburi.
 

DeletedUser

mai usurel cu afirmatiile nu suntem refugiati si nici looseri a fost odata am fost o echipa nu uitati LEX a fost mult timp pe locul 2 in topul inamicilor invinsi deci nici nu se poate spune despre noi ca suntem niste looseri si tot respectul ptr valjan si restul conducerii LEX care dupa parerea mea au facut tot posibilul Sa tina piept dusmanilor cat s-a putut . respectul meu ptr aceeia care au muncit ptr Tribul acesta au depus efort .

bafta tuturor jucatorilor l 6
 

DeletedUser

n am nimic cu lex ci cu 2 persoane din lex care au aratat ca au fost si sant cateii altora :), unul s a lasat si e ** de jimmy
 

DeletedUser

si celalat care este ? eu n-am zis nimic de tine colegu respectele mele da nu pot permite altora sa ne faca looseri ptr ca nu suntem asta este un joc in si trebuie tratat ca atare totusi ar trebui sa avem respect unii fata de altii nu cum procedeaza acest player ( looserii LEX ) am pierdut asta este viata merge mai departe nu este o tragedie ne regrupam in alte triburi si ne continuam jocul . tare sunt curios sa aflu care este celalalt dar daca se poate pe privat . multumesc si o seara buna
 

DeletedUser

de tine si de jimmy era **, cum ati incercat voi in ultimile clipe de viata a lux ului sa ne intoarceti impotriva m gothului,light si sh pt a ne alatura voua arm ului si m ului
 

DeletedUser

valijane. mai ai s tupeul sa iesi in public.
Dupa ce ai facut LEX ului, ar trebuii sa-ti schimbi nick name u si tot, sa nu te mai recunoasca lumea ! Daca ramanea sebi si piticot, te asigur ca nu se intampla ce ati facut voi din trib.
 
Sus