NORTH versus SOUTH

DeletedUser25155

valijane. mai ai s tupeul sa iesi in public.
Dupa ce ai facut LEX ului, ar trebuii sa-ti schimbi nick name u si tot, sa nu te mai recunoasca lumea ! Daca ramanea sebi si piticot, te asigur ca nu se intampla ce ati facut voi din trib.

diavolo939 Fi mai atent la cea ce spui ca esti total inafara !!!!!
Ca sa sti si tu eu Imperiul-Comunist , Valjan , Deadzone , Arise si Costa7506 am facut multe sacrifici sa timen tribul ~LEX~ :mad: foarte multe !!!!!

Insa sa ajuns la un punct in care nu se mai putea continua !!!!! deacea ~LEX~ a cazut erau multe conturi si prea putini jucatori !!!!!
 

DeletedUser

ffff bine bv colegu !!! fiecare membru din cei mentionati mai sus au facut multe ptr League of Gentlemen multe sacrificii si numai ei stiu asta nu mai aruncati cu noroi gata terminati nu suntem looseri si nici refugiati si cu asta am incheiat ! o seara buna tuturor


Forever in my memory ~LEX~
 

DeletedUser

nimeni nu a aruncat cu noroi in lex si stim sacrificiile de acolo, arise si costa sant in black, costa chiar cu drept de conducere

eu am spus doar ce a incercat valjan cu jimmy, cel din urma s-a retras dar valjan vad ca nu inceteaza cu propaganda asta N vs S
 

DeletedUser

fiecare a parasit la randul lui cel putin un trib,asa ca nu putem zice ca este looser sau tradator,acuma depinde si de circumstantele in care paraseste tribul,

fostii membrii ai ~LEX~-ului nu sunt looseri,din contra sunt niste jucatori buni,care au luptat pt tribul lor,problema lor fiind inactivii,namco i-a facut looseri doar pe valjan si pe jimmy avand niste motive intemeiate,

pt cei care nu stiu,cand ~LEX~ era pe punctul de a se destrama ~LEX~ a venit la Black si a cerut ruperea aliantei cu M-goth si sa faca alianta ~ARM~ sperand ca ne vom intoarce impotriva celor din M-goth insa a raspunsul nostru a fost un NU categoric,bineinteles in spatele acestui maret plan au fost puya21,jimmy si valjan daca nu ma insel,
 

DeletedUser

nu eu i am numit looseri :), diavolo939 e cu remarca :)
eu am ce am cu astia care cred ca toti musca la vrajeala lor de 2 bani si ma enerveaza cand le dai peste nas dar ei insista

da jimmy cu valjan au icnercat schema asta, pe contul lui jimmy era puya atunci
 

DeletedUser

da stiu dragi colegi eu nu am atras atentia decat acestui diavolo care nu ca are dovezi la afirmatiile pe care le face dar ma rog ptr asta este externul mai intram si mai aruncam cu noroi mai bagam cate o caracterizare ptr fiecare trib ca asa e normal doar traim in Romania va rog frumos asta este doar un joc trebuie sa avem respect chiar si ptr dusmani chiar daca acestia nu vor proceda la fel dar fara de care nu am mai avea ptr ce juca acest joc .



acum de faza cu acel plan maret chiar nu stiam si nu avem de unde sa aflu s-au intamplat mai multe asta este, nu mi-am imaginat niciodata si nu am stiut problemele LEX-ului ptr ca eu am fost in academie si am intrat in LEX exact cu 2 sau 3 saptamani inainte sa se destrame .

si alta faza cu NORTH vs SOUTH uitativa cine a inceput acest thread si bineinteles ca va veti da seama ptr ce fost facut acesta vedeti marele si inegalabilul cel ce a facut posibila caderea unui Trib foarte important dar mai presus distrugerea unei echpe asa cum a fost ea cu probleme dar totusi a existat si acum playeri acestei echipe au plecat fiecare unde au crezut ei ca este mai bine cu fruntea sus si cu gandul ca au facut tot ce le-a stat in putinta .
 

DeletedUser25155

Nu ma intereseaza chestia asat de nord sud sau invers cea ce ma deranjat a fost faza cu looseri mai ales cand stiu cate zile si noapti am perdut impreuna cu valjan deadzone si costa sa mentinem ~LEX~ insa in cele din urma ianctiviateta din trib ne-a coplesit si a dus la cea ce este astazi insa nici asat nu prea ma dernajeaza deoarece eu sti ca noi am facaut tot ce a fost posibil si sunt mandeu sa spun ca fara ajutorul lui Valjan ~LEX~ nu a fi apucat sa reziste atat de mult !!!!!!
(Valjan nu cred ca ar fi incercat sa intoarca Black inpotriva M-goth si sa mai si creeze o alinta cu ~ARM~ cel putin nu adevaratul valjan care nu mai joaca de ceva timp datorita unor probleme in viata reala {pentru cei ce nu il cunosc pe adevaratul Valjan})

Singurul meu regret e ca nu ne-am adunat cu toti intr-un trib insa vreu sa sti ca sunt mandu si ma mandresd cu colegi pe care i-am avut in ~LEX~ deoarece impreuna asa putini cum eram am reusit sa rezistam pentru mai bine de un an !!!!!
 

DeletedUser4833

Desi nu meritati,o sa va dau replica!

namco

de tine si de jimmy era **, cum ati incercat voi in ultimile clipe de viata a lux ului sa ne intoarceti impotriva m gothului,light si sh pt a ne alatura voua arm ului si m ului
-in unele mesaje erai coerent,trecem peste;
-daca iti este greu sa ti minte un nume asa de simplu[-jimy-],desi jucati amandoi de la inceputul lumii si chiar colegi pentru o perioada de timp...
-ca,conducator am incercat multe strategii ,fiecare din ele au fost pentru binele tribului,ar fi ceva sa-ti dau tie explicatii despre ele,dar nu o voi face!
-pune tu ca dovada un mesaj de la noi,ca v-am cerut sa treceti de partea nostra!
-ati luat peste 30-40 de refugiati dintr-un trib pe care il invinsesem!
-noi nu am avut treaba cu light si sh ![doar Sh-ului i-am cerut odata alianta sau pna si ne-au refuzat]



diavolo939

valijane. mai ai s tupeul sa iesi in public.
Dupa ce ai facut LEX ului, ar trebuii sa-ti schimbi nick name u si tot, sa nu te mai recunoasca lumea ! Daca ramanea sebi si piticot, te asigur ca nu se intampla ce ati facut voi din trib.

-"valijane"...in care carte?
-imi pare rau dar nu am auzit de tine desi ma bucura faptul ca tu sti cine sunt eu![mai rar?] (din ce trib esti tu? din SH cumva?]
-sunt mandru de ce am realizat cu ~LEX~[dezamagit doar ca timpul si unele probleme nu mi-au mai permis sa continuu]
-
Dupa ce ai facut LEX ului, ar trebuii sa-ti schimbi nick name u si tot, sa nu te mai recunoasca lumea !
asa am sa fac =))
 

DeletedUser9032

Valjan, a fost unul din cei mai buni dusmani pe care i-am avut, spun asta din punctul de vedere al M-Goth. A pus mult mai multe probleme decat sebi... sa fim seriosi, sebi era prieten real life cu stil, admin pe lumea 6-a, desi nu am vrut sa o cred, mai tarziu pe alta lume, sebi si stil au intemeiat ei 2 un trib, deci relatia dintre ei de amicitie a fost destul de clara si mi-am dat seama de ce sebi era INTOTDEAUNA cu un pas inaintea mea. Valjan insa, nu a facut decat sa dovedeasca pe joc ce stie sa faca, si ne-a facut multe. De triburi vecine nu s-a pus problema... atata timp cat a existat LEX si cred ca si pentru ei e valabila treaba numai ca cu M-Goth, nu au existat alte triburi vecine pentru razboit. Asadar, ca rezumat, valjan a fost cel mai bun conducator pe care l-a avut lexul in perioada in care a condus [ inainte au fost warmonger si piticot dar nu s-au suprapus! ]. Deci cam degeaba aruncati cu noroi in valjan pentru ca nu l-ati cunoscut ca jucator. Si eu am spus lucruri urate despre el DAR erau ca sa il oftice si sa il agite, stie el bine ce si cum :)
in final, pot spune, cum au spus si ei mai sus, lexul a inceput sa decada in momentul in care erau prea multe conturi si prea putini oameni, si spun treaba asta ca dusman nr. 1 al tribului lex.

O seara buna,

maculets
 

DeletedUser

da stiu dragi colegi eu nu am atras atentia decat acestui diavolo care nu ca are dovezi la afirmatiile pe care le face dar ma rog ptr asta este externul mai intram si mai aruncam cu noroi mai bagam cate o caracterizare ptr fiecare trib ca asa e normal doar traim in Romania va rog frumos asta este doar un joc trebuie sa avem respect chiar si ptr dusmani chiar daca acestia nu vor proceda la fel dar fara de care nu am mai avea ptr ce juca acest joc .



acum de faza cu acel plan maret chiar nu stiam si nu avem de unde sa aflu s-au intamplat mai multe asta este, nu mi-am imaginat niciodata si nu am stiut problemele LEX-ului ptr ca eu am fost in academie si am intrat in LEX exact cu 2 sau 3 saptamani inainte sa se destrame .

si alta faza cu NORTH vs SOUTH uitativa cine a inceput acest thread si bineinteles ca va veti da seama ptr ce fost facut acesta vedeti marele si inegalabilul cel ce a facut posibila caderea unui Trib foarte important dar mai presus distrugerea unei echpe asa cum a fost ea cu probleme dar totusi a existat si acum playeri acestei echipe au plecat fiecare unde au crezut ei ca este mai bine cu fruntea sus si cu gandul ca au facut tot ce le-a stat in putinta .


deci.eu am deschis threadul "razboiul de nordest" si a devenit cel mai mare razboi de pe harta.cu inamici incvinsi reali,si un conflict de nordest.ca am jucat la daiony,nu mai e un secret.ca lumea 6 se va rezuma la cativa jucatori,nu e o surpriza,si cum milioanele incep sa se urce,e normal sa facem speculatii si pronosticuri.totusi,pentru toti colegii din LEX care inca mai arunca pe umerii cuiva decaderea LEX,desi nu imi place sa o spun in public,pentru ca este un secret nestiut de multi...eu trebuia sa nu dorm zile si nopti ca sa incer5c sa tin frontul activ,iar presiunea a devenit peste limita umana,nici sa fi trimis atacuri permanent nu mai reuseam,datorita interferentelor intre sitteri,lasam 24 ore ca sa pot face un alt atac.sa luam ultimele atacuri asupra M-goth,peste 70 % au fost date de mine,si totusi,consider firava tentativa.eu am plecat la alta provocare in viata,si nu ma puteti condamna,am stat pe triburi mai mult decat orcare dintre voi,m-am lipsit de somn si de viata privata,mancam efectiv cu tastatura in fata,si administram mii de sate,si NU IMI PUTEAM PERMITE REZOLVAREA P[ROBLEMELOR PERSONALE.de aceea am renuntat,caci era o capcana si o conjunctura nefasta(valjan nu a jucat el,ci altcineva,si nefericita a fost intamplarea ca el sa nu aibe acces la computer) si apoi arise a fost nu stiu pe unde plecat,eu am fost arise care a jucat asi acolo...cert este ca LEX a fost infrant datorita noua tuturor,si sa nu recunoastem asta ar fi o neacceptare a realitatii.faptul ca veteranii vor reveni in joc,nu stiu daca va fi convenabil multora de pe harta,mai ales ca vrem sa ne luam cu adevarat REVANSA,si de declaratiile voastre publice depinde foarte mult de steagul sub care vom lupta,fie ne vom urma colegii deja prezenti in alte echipe,fie ne vom reanfrunta dusmanii,oriunde se vor afla ei,deci in echipe adverse.dar conflictul personal sau al unui grup restrans prea putin conteaza,mai devreme sau mai tarziu,emisferele se vor ciocni,si cum BLACK nu au nimic de impartit cu M-goth,cu cine se vor lupta?eu despre nord vorbesc,nordul il cunosc,deci automat se vor razboi cu sudistii.
 

DeletedUser

era vorba de threadul NORTH VS SOUTH nicidecum de cel de '' Razboiul de nord est " :))) totusi am o mare nelamurire cum ai de gand sa te intorci tu si ceilalti veterani de care nici macar nu am auzit care sunt aceia si cum aveti de gand sa luptati datorita faptului ca tu ai dat stergere si pe contul hunt324ever si pe daiony ???? asta e o enigma mare ptr mine mai mare decat femeile asa ca te rog cand ai timp sa ne explici noua tuturor cum ai de cand sa faci revenirea asta spectaculoasa pe care o citesc peste tot aici pe extern .sa stim si noi cum aveti voi sa infruntati M-Goth singuri cati sunteti ? de cate sate dispuneti e chiar ciudat stiu ca aveti chef de joc da cu l 6 nimeni nu mai poate reveni daca a fost invins numai daca ar dispune de alt cont ceea ce mie nu prea imi vine sa cred dar na aveti si voi dreptul la replica...
 

DeletedUser

sa joci un joc la extrem este nevoie de timp la maxim,si resurse.deoarece iarna este anotimpul preferat pentru activitati de interior,preferam ca sa ne rezumam la provocarile in acea perioada.cei care puteti,jucati cand doriti.nu poti sa tii piciorul pe acceleratie la nesfarsit,urmeaza si pauze...
 

DeletedUser

asa e eu joc non stop cel putin 12 ore pe zi :D :D :D mi-am cumparat de curand un netbook nu este foarte greu si ma car cu el dupa mine peste tot :)) :)) deci singura pauza o iau atunci cand dorm mananc sau alte activitati in rest on tot timpul pe triburile m-am cam plictisit dar e drog si sunt dependent de el asa ca nu stiu cand as putea lasa totul in urma .....


si noi ne certam si pe joc si pe extern ne enervam degeaba ptr un joc stupid care ne-a facut sa ne pierdem mintile si vietile reale care suntmult mai importante .

multi dintre noi prefera sa stea sclavi in fata monitorului ptr niste atacuri sau mai stiu eu ce si sa piarda vremea .

inainte stateam pe triburile dar de o vreme incoace nu mai ratez nicio domnisoara sau o partida de tennis de masa in favoarea acestui joc . am ajuns la o limita si triburile te cam distruge incet incet mental iti faci nervi degeaba . mult nu mai este si ma las iar cei care ganditi la fel veti ajunge la concluzia ca acest joc nu merita sa ii dedici atata timp pentru ce ??? nu v-ati pus niciodata intrebarea asta . incercati sa petreceti cat mai mult timp cu familia si cei dragi eu asa am inceput sa fac de o vreme incoace .
 

DeletedUser

nimic nu se obtine fara sacrificiu.si eu am luptat in zadar sa resuscitez LEX ba mi-am luat exact inversul...adica critici extrem de dure.de acum nu voi lupta decat sub stindardul Rvansa.faptul ca sunt aici,este un mod vadit ca nu am renuntat la aspiratii si la dorinta de a invinge.nici nu vreau sa impresionez,vreau doar sa ii asigur pe cei care doresc o revansa reala,sa ii conving sa vina alaturi de noi
 

DeletedUser6580

si noi ne certam si pe joc si pe extern ne enervam degeaba ptr un joc stupid care ne-a facut sa ne pierdem mintile si vietile reale care suntmult mai importante .

multi dintre noi prefera sa stea sclavi in fata monitorului ptr niste atacuri sau mai stiu eu ce si sa piarda vremea .

inainte stateam pe triburile dar de o vreme incoace nu mai ratez nicio domnisoara sau o partida de tennis de masa in favoarea acestui joc . am ajuns la o limita si triburile te cam distruge incet incet mental iti faci nervi degeaba . mult nu mai este si ma las iar cei care ganditi la fel veti ajunge la concluzia ca acest joc nu merita sa ii dedici atata timp pentru ce ??? nu v-ati pus niciodata intrebarea asta . incercati sa petreceti cat mai mult timp cu familia si cei dragi eu asa am inceput sa fac de o vreme incoace .


asa e omule ! ! respect !
 

DeletedUser

nimic nu se obtine fara sacrificiu.si eu am luptat in zadar sa resuscitez LEX ba mi-am luat exact inversul...adica critici extrem de dure.de acum nu voi lupta decat sub stindardul Rvansa.faptul ca sunt aici,este un mod vadit ca nu am renuntat la aspiratii si la dorinta de a invinge.nici nu vreau sa impresionez,vreau doar sa ii asigur pe cei care doresc o revansa reala,sa ii conving sa vina alaturi de noi




Sacrificiu ptr ce daiony ??? ce primesti in schmbul asta pe care il faci mii de ore petrecute in fata calculatorului ptr ce ??? in afara faptului ca scoti niste playeri din joc uraaaaaaa ce tare sunt i-am zburat de pe harta oare a meritat mai gandeste-te sclav in fata monitorului eu nu mai sunt vine vara ce dracu altceva mai bun de atat chiar nu am sa gasesc ??? Ba eu sunt sigur ca da si iarna plec la munte sau mai stiu eu unde da nu stau in fata calculatorului sa ma imbolnavesc de nervi si mai stiu eu ce !!!

va veni o vreme in care cu totii va veti aduce aminte de cuvintele mele si veti spune prostu ala nu si-a tocit degetele de pomana pe extern a spus un adevar .
 
Sus