~B~B~+Smiling N o o B z= WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Muhamad Ali,vad ca tu te legi de toata lumea pe aici pe forum,cum a postat cineva ceva,hopa si tu cu o replica,care daca ai si gandi inainte sa o scri ai vedea ca vorbesti in mare parte fara rost!Ca sa spun altcumva esti total pe dinafara!Scoti cate o prostie mai mare ca si tine.Si scuza-ma ca te intreb dar esti roman? Sau ce nationalitate ai? Acest lucru nu ti-l spun pentru a te jigni,si imi pare rau daca te simti jignit intr-un fel sau altul!
 

DeletedUser

nu ma iau de nimeni , dmn fereste , doar ca raspund la unii care nu au treaba cu jocul pe lumea 13.Juc in cauza nu vad sa fi jucat pe lumea 13 , si nu inteleg de ce isi da el cu parerea de anumiti juc cand el nu joaca si cand el e CIUDAT rau.

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26449&page=18 cititi si voi putin pe aici si vedeti cine e juc care critica pe UNTARU care asa cum e el.Stie sa respecte.A schimbat triburi ca asa a fost sa fie , frica nu cred ca ii este .
 

DeletedUser

Ba Muhamade ba , sunt eu ma , "curva" aia cu 2 fete , cel putin asa le spuneai prietenilor mei despre mine ... Da eu ma intreb , daca eram o "curva" , de ce mai vorbeai cu mine pe mess aaaa ?

Aaaaa , stai ma sa nu te jignesc cu limba Romana ca am auzit ca esti Vanghelie buticarul :



تعطينا يمارس الجنس مع قبيلة الخاص مع اللاجئين ، ويذهب أكثر ونرى في علم النفس


Aaa , ce zici ?Nu-s eu bun cu tine ?Iti vorbesc si pe limba ta materna :))

Traducerea si adaptarea o gasesti la Zoom Studio Oradea .


Apropo baietzii , stati ca acuma scoate din arhiva niste mesaje in care i-am adresat eu scuze personale , ca nu il credeam asa de "Vanghelie Buticarul" ... da m-am inselat ... doar sunt cu 2 fetze :) (1) :) (2)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inyourheart2010 doar ca sa stii,am schimbat acele triburi nu de frica,ci din cauza ca s-au desfiintat,nu am fugit de frica,si cred ca ce am avut de aratat in zona mea am aratat

Si iti propun sa te uiti la cele 22de triburi schimbate de un "mare" jucator din top 20,anume Alex Kenji si iti garantez eu ca el a fugit de frica ,si doar de frica,si uneori din cauza aerelor de vedeta.

Atat am avut de spus si te rog sa nu mai comentezi nimic asupra mea sau a altor jucatori ,acesta este un topic unde e prezentat un razboi nu jucatori.

Liber!
 

DeletedUser

Va rog sa incetati cu spamu' ca e un topic de razboi asta !


Nu prea ii vad pe eu ALIN / vasy / andreiuntaru si restu "statisticienilor" ...cei care deschid topicurile de razboaie cu anumite triburi.... unde sunt statisticile ? ! Sau o dam pe spam fara statistici ca e dureros?
 

DeletedUser

cavaleryyyyyyyyyyy, tu ** de statistici? bravule conducator mai bine ai baga capu in pamant ca strutu, ca daca am nevoie de cronicari ii cumpar, stiu si eu ce fel de razboinic al lumini esti, sforta fie cu tine
 

DeletedUser

inyourheart2010 doar ca sa stii,am schimbat acele triburi nu de frica,ci din cauza ca s-au desfiintat,nu am fugit de frica,si cred ca ce am avut de aratat in zona mea am aratat

Si iti propun sa te uiti la cele 22de triburi schimbate de un "mare" jucator din top 20,anume Alex Kenji si iti garantez eu ca el a fugit de frica ,si doar de frica,si uneori din cauza aerelor de vedeta.

Atat am avut de spus si te rog sa nu mai comentezi nimic asupra mea sau a altor jucatori ,acesta este un topic unde e prezentat un razboi nu jucatori.

Liber!



ma asteptam sa vorbeasca de mine cineva cu inamici invinsi mai multi si cu sate mai multe,dar cum tu te simti inferior din toate punctele de vedere doar stii ca ti-am zis pe skype ca esti si urat,trebuia sa te bagi in seama,am un cont acum la inceput pe l19 cu 5 sate are mai multi inamici invinsi ca tine,pe L13
 

DeletedUser

ai injurat ca ultimul om ma
Asta esti pt mine si pt tot ~B~B~ ,un om de nimic ,nu stii sa respecti dusmanul si incurci dusmanul cu realitatea.

Cum ti am zis si pe skype,esti un om de nimic,oricat de jucator mare si tare ai fi,in spatele numelui esti doar un cocalar care il pot intalni la orice colt de strada.

Nu ti ar fi rusine sa mai vorbesti,cand ai fost o curva pe tot timpul jocului tau pe l13,ti ai batut joc de oameni si de timpul lor,si acum te dai mare si tare ca ai inamici invinsi si puncte ,pai sa iti spun eu ceva,TOATE ASTEA LE AI FACUT PRIN CURVARIT,si prin inselat

Degeaba iti zic eu sau altcineva,tu tot acelasi om de nimic ramai,si tot acelasi oarecare pe care il intalnesti in fiecare zi.

Poate o sa luam bataie,poate o sa fiu si eu scos de pe harta.

Dar macar o voi mace cu demintate si cu zambetul pe buze,fiindca niciodata nu am curvarit pe jocul asta sau in realitate si mereu mi-am pastrat idile si idealurile oricat de gresite erau.

Inca o data rusine,si sa nu te mai bagi in seama cu mine ,ca e clar ca nu suntem de aceeasi clasa.

Pacat ca sunt oameni ca tine Kenji in NBZ,oameni care nu stiu decat sa injure,si sa tradeze.Asta esti si vei fi tu MARELE JUCATOR.

Si cu asta am terminat,va las sa va bateti pe extern,eu o sa fac asta pe harta,cat ma vor tine puterile si timpul

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23963

ea o fi dulce ,dar infrangerea cu siguranta e acra

Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: =nBz= nbz=:)
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 3
Diferență: 35

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 398,995
Tabăra 2: 30,247
Diferență: 368,748

image.php


asteptam sa va vedem si pe voi
:)

asta e ultima statistica cu care v-ati prezentat 'cu surle si trambite'
ba ca rezistam o luna, ba ca nu gasim butonul de atac, si alte glumite de-astea, dupa care au inceput aberatiile si offtopicul
cu toate ca statisticile pe 48 de ore nu mi se par relevante, o sa postez si eu una, ca sa mai reveniti putin cu picioarele pe pamant

Side 1:
Tribes: =nBz= nbz=:)
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 91
Tabăra 2: 9
Diferență: 82

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 856,655
Tabăra 2: 83,332
Diferență: 773,323

image.php


:cool:

Dupa parerea mea, singura statistica ce conteaza e cea care cuprinde intreg razboiul, si nici la aia nu straluciti, ba dimpotriva :D

Side 1:
Tribes: =nBz= nbz=:)
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 234
Tabăra 2: 141
Diferență: 93

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,267,011
Tabăra 2: 1,405,387
Diferență: 861,624

image.php


q.e.d. ;)
 

DeletedUser

cavaleryyyyyyyyyyy, tu ** de statistici? bravule conducator mai bine ai baga capu in pamant ca strutu, ca daca am nevoie de cronicari ii cumpar, stiu si eu ce fel de razboinic al lumini esti, sforta fie cu tine

Du-te si cumpara-ti niste ochelari, 2 pastile de memorie... dupa aia poti sa vi sa imi spui :)
 

DeletedUser

inyourheart2010 doar ca sa stii,am schimbat acele triburi nu de frica,ci din cauza ca s-au desfiintat,nu am fugit de frica,si cred ca ce am avut de aratat in zona mea am aratat

Si iti propun sa te uiti la cele 22de triburi schimbate de un "mare" jucator din top 20,anume Alex Kenji si iti garantez eu ca el a fugit de frica ,si doar de frica,si uneori din cauza aerelor de vedeta.

Atat am avut de spus si te rog sa nu mai comentezi nimic asupra mea sau a altor jucatori ,acesta este un topic unde e prezentat un razboi nu jucatori.

Liber!

Le-ai schimbat de frica bre , nu mai tot mintii poporu cu aligatoru (adica cu gura aia a ta mincinoasa) .

S-a plictisit lumea de tine ma Untarule , bagator de seama mai mare ca tine nici nu am vazut pe triburile , si vorba moderatorului cu rabdarea ... cu tin cat sa aiba omu rabdare sa te potolesti ?Tu o dai din ce in ce mai rau !
 

DeletedUser23963

nu vorbi de kenji daca nu esti in cunostinta de cauza
de frica? prima data cand a intrat in nbz avea cel mai aproape sat de granita noastra la 4 ore
vazand ca e intr-o mare de rosu nici n-am vrut sa-l iau initial dar cand fara pic de sprijin si sub asediu continuu pierdea 3 sate si lua alte 5 inapoi...cum naiba sa nu-l blindam?
iar din alea 22 de ori, de 10 a iesit si a reintrat in nbz :) mai are el iesiri de-astea, dar ca jucator...jos palaria
de fapt o sa vedeti si voi asta ;)

topicul e despre razboi, nu despre cine si ce a facut prin alte triburi, eu zic ca toata lumea sa-si vada de ograda proprie
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
In primul rand:
Side 1:
Tribes: =nBz=
Players:

Side 2:
Tribes: A~B~B~ ~B~B~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 648
Diferență: 476

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 7
Diferență: 98

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,525,676
Tabăra 2: 6,449,853
Diferență: 4,924,177

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 978,890
Tabăra 2: 61,515
Diferență: 917,375

image.php


In al doilea rand, felicitari colegilor, pentru un prim organizat...le-am cam taiat aripile :D
 

DeletedUser

:D aproape ca il multumeste si pe dacynr1 :))

Adenauer,nu prea ma multumeste:) daca nu erau acele 7 sate pierdute,sau mai bine spus recuperate parca arata mai bine,dar sa spunem ca de inceput e bine...sa ne mai strangem si noi cei care am venit de la departare,pt spectacolul cu BB cateva sate iar atunci......nu vor sti pe care sat sa faca prima data doddge sa nu il piarda.Bafta BB!


@andreiutaru:Tot arunci in stanga si in dreapta vorbe dar fara nici un folos!Inca nu am vazut participarea ta la nici o lupta,dar vad ca tu esti cel mai mare si mai tare de pe aici!Iar in legatura cu alex kenji,am mai spus,asteptati sa cunoasteti un om inainte de a-l face cu apa si cu otet!Abea astept sa te vad andreiutaru cand va ajunge alex langa tine,sunt sigur ca iti va taia radical piuitul.
 

DeletedUser19202

**** ce parere au ei aproape da eu ma gandesc..in k 55 sa sterg contu din cauza asta:)))))))) hai terminati cu prostiile...vedetiva de joc..daca puteti daca nu nu;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus