Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser32395

Side 1:
Tribes: CIR-C CIR-E CIR-L
Players:

Side 2:
Tribes: Flame
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 35
Diferență: 35

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 249,141
Diferență: 249,141

image.php


Duelul academiilor:X
 

DeletedUser30142

super

-esti analfabet
-ironia ta e subtire
-in viata ta nu vei fi un jucator adevarat (nu stiu daca sunt 3-4 pe l14)
-succes..

plangi nu ? :) nu ma inveti tu ? :))


pune pe unu din CIR care vrei tu sa ma supere sa vezi ce iese dupa :) sau pune 5 jucatori sa fie corect ca daca pui doar 1 nu am ce rupe din el :) dar te rog tu sa nu te bagi ca de tine imi este frica :(
 

DeletedUser11365

ce sa te invat eu pe tine ma baiatule?ca sa poti invata,tre sa fi umil...am plecat la meci..
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: FAME G0D GOD-A Circ TSF ~CIRC~ LegioN Flame
Players:

Side 2:
Tribes: CIR-C C-I-R CIR-E CIR-L
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 636
Tabăra 2: 175
Diferență: 461

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 87
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,840,371
Tabăra 2: 1,650,473
Diferență: 4,189,898

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 923,852
Tabăra 2: 946,265
Diferență: 22,413

image.php



Side 1:
Tribes: FAME G0D GOD-A Circ TSF ~CIRC~ LegioN Flame
Players:

Side 2:
Tribes: CIR-C C-I-R CIR-E CIR-L
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 333
Tabăra 2: 77
Diferență: 256

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 34
Diferență: 23

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,091,420
Tabăra 2: 715,939
Diferență: 2,375,481

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 521,541
Tabăra 2: 374,114
Diferență: 147,427

image.php

:D
 

DeletedUser

cam asta e situatia pe ultimele doua saptamani - sa isi faca o idee si 'observatorii':

Side 1:
Tribes: SH =SH= *SH* ++SH++ +SH+ _SH_ C-I-R CIR-C CIR-E CIR-L L~of~T L~of~G
Players: normalos

Side 2:
Tribes: FAME LegioN TSF G0D GOD-A Circ ~CIRC~ Flame
Players:

Timeframe: 07/04/2010 00:00:00la21/04/2010 10:23:31

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 437
Tabăra 2: 1,244
Diferență: 807

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,533,739
Tabăra 2: 12,347,558
Diferență: 7,813,819

image.php
 

DeletedUser

Brago în data de 19.04. la ora 23:27
mai aveti trupe de atac?

dj.kid în data de 20.04. la ora 12:49
.....(nu se poate reproduce)

Brago în data de 20.04. la ora 16:25
:)))
ba bucur ca te vad fericit

dj.kid astăzi la ora 08:19
Am trecut de faza asta cu bucuria pentru sate, sunt la alt nivel la care tu doar visezi.

-la ce nivel o fi daca stie cineva?probabil ceva de genul Gregorian Bivolaru
 

DeletedUser19202

apropo.....acu teai gasit sa ma ataci pe mine?:)))) eu numai joc de 2-3 luni...:))))viteazule...
 

DeletedUser

apropo.....acu teai gasit sa ma ataci pe mine?:)))) eu numai joc de 2-3 luni...:))))viteazule...

Si tu dai dovada de mare vitejie spunand acest non sens

pai daca nu mai joci cum te ataca? Daca ai lasat contul la altcineva sa joace in numele tau sa fi sanatos si accepta urmarile!

macar tu ai urmasi ca daca citesc printre randuri altii sunt mai nefericiti.........

dj.kid în data de 20.04. la ora 12:49
.....(nu se poate reproduce)

pentru ca este

dj.kid astăzi la ora 08:19
............... la alt nivel la care tu doar visezi.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: C-I-R SH L~of~T MUSK _SH_ L~of~G CIR-C ~SH~ =SH= CIR-E +SH+ CIR-L *SH* ++SH++
Players:

Side 2:
Tribes: Circ G0D TSF FAME LegioN GOD-A DEUS ~CIRC~ GODy
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 59,599
Tabăra 2: 77,221
Diferență: 17,622

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,207
Tabăra 2: 3,953
Diferență: 254

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 432,015,115
Tabăra 2: 623,628,554
Diferență: 191,613,439

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41,477,754
Tabăra 2: 38,522,704
Diferență: 2,955,050

image.php




CINE STIE SA VADA VEDE, TRADATORII SA TACA
 

DeletedUser

bercea

nu te supara dar ce ai postat tu mai sus nu prea e ok din mai multe puncte de vedere:

in primul rand - ai setat 'dintotdeauna' - ceea ce nu prea e ok ca apar si cedarile de sate intre jucatori, incurcaturile
de la rezervari ..... poate si innobilarile interne de pe vremea cand exista diplomatie comuna

Circ G0D TSF FAME LegioN GOD-A DEUS ~CIRC~ GODy - asta ai considerat tu o tabara - si este gresit pentru ca
ai trecut triburi care nu au nici o treaba (dealtfel si la noi , CIRC, nu sunt in diplomatie - cum nici la cei din GOD TSF Legion sau FAME)

vezi ca au mai aparut niste triburi noi pe harta care participa la razboi ........

nu uita si de colegul tau normalos .....trebuie sa aiba si el locul lui in statistica
 

DeletedUser

iulia cu parere de rau iti spun ca trbuie sa te documentezi un pic mai mult despre aceste tabere, si apropo nu ** de ultimile 24 de ore ca nu este bine, ganditi-va ca noi nu am zis nimic cand ati postat astfel de statistici mai mult fabricate cum credeati voi ca este bine pentru voi , eu am zis taberele din punctul meu de vedere si cred eu ca si multi colegi au aceiasi parere ca mine, am trupe nu in satele aliatilor ci in satele colegilor de trib, asa cum TDL pe l1 sa luptat cu toata harta a fost si va fi considerat cel mai bun trib care a existat vreodata in lumea serverului romanesc , dar si marele legende pier, asa se va vorbi si de acest mega razboi dupa parerea mea.

Peste ceva timp se va termina torul, razboaiele incep, se termina dar jucatorii adevarati raman in memoria noilor jucatori dar si a rivalilor.

ITI UREZ SUCCES SI SPOR IN VIATA
 

DeletedUser

IMI PARE RAU CA NU PARTICIP LA ATACURILE FAMILIEI DAR DIN CATE SATE AM DOAR 15 SUNT DE ATAC, SUNT UN JUCATOR PASNIC SI AJUT JUCATORII MAI MICI SA CREASCA IN ARMATA DAR SI IN PUNCTE, SUNT UN JUCATOR CARE NU UITA NICIODATA DE UNDE A PLECAT, SI AM RUGAMINTEA SA MA TRAGETI DE MANA CAND GRESESC, SI PENTRU CEI CARE ATACA TRUPELE MELE LE UREZ SUCCES, MULT SUCCES.

Dute bercea si te ascunde ,dar sa te ascunzi bine sa nu te mai vada nimeni ,Tu vorbesti de razboi si mai pui si statistici :eek:
 

DeletedUser

asa cum TDL pe l1 sa luptat cu toata harta a fost si va fi considerat cel mai bun trib care a existat vreodata in lumea serverului romanesc



mai mult ca sigur este vorba de TLD,nu poate fi considerat cel mai bun trib care a existat vreodata pe serverul romanes din cauza ca pe L1 la vremea respectiva erau 98% incepatori iar in TLD se stie ce fel de jucatori erau si de experienta lor de pe extern
pe L3 exista 2 triburi cu adevarat bune,Scitii si Die. care a vrut sa fie o replica in varianta romaneasca a legendarului Die. de pe L10 wars,considerat cel mai bun trib de pe tribalwars unde ma mandresc ca am avut ocazia sa activez,dar asta-i alta mancare de peste,din pacate conducerea Die. de pe .ro a renuntat la joc iar acum mai mult ca sigur Scitii vor fi tribul etalon pentru .ro
 

DeletedUser5151

In TLD 98% eram incepatori :)

Dar nu e asa greu sa deprinzi taina jocului mai ales daca ai mai jucat si alte browsere..
 

DeletedUser

In TLD 98% eram incepatori :)

Dar nu e asa greu sa deprinzi taina jocului mai ales daca ai mai jucat si alte browsere..

Nu pot spune acelasi lucru despre SH, majoritatea erau veniti din fostul GD, adica rosie toata harta, razboi cu NWO cel mai bun trib la vremea aia, de fapt tribul manipulat de valiusha, care dupa ce am batut cateva triburi in jurul nostru, mi-a trimis un mesaj cu titlu "cu-o naframa in varf de bat" si ma intreba dupa ce terminam cu Avalon de cine ne mai apucam?
Fiecare vorbeste de propria lui experienta pe triburile, dar in viziunea mea, SH de pe lumea 1, un trib care ocupa un continent si ceva cu 40 de membri fiecare avand o medie de 3-5 milioane, un an jumate de zile cat s-a jucat la capacitate maxima nu ne-a stat nimic in cale, ELITE, LEON, AVALON, IM, ROD, RIP, ori se stie ca exagerarea duce la manie, asa ca ne-am lasat toti unu cate unu...dar daca i-as insira dupa nume, toti erau unu si unu, atat in aparare cat si in atac...acum mai nou vad ca se da delete foarte repede si se abandoneaza lupta, de vina este innogames sau cei care coordoneaza jocul asta in romania, apar lumile cate una la o luna, de ce sa te agiti cand poti sa te apuci de lumea urmatoare care are intodeauna ceva setari mai bune sau mai multe, (tabere militare) si tot felul de chestii, atunci era o singura lume, toti tineau cu dintii de ea, acum la ora asta trebuiau sa fie maxim 5 lumi, nu 20, jocul si-a pierdut interesul pentru ca s-a extins prea mult si prea repede, renunti usor pentru ca te poti reapuca usor, cand dispare motivatia...este game over. Sunt la ora asta jucatori care joaca pe cate 10 lumi in acelasi timp, pe absolut toate joaca mediocru din cauza lipsei timpului, unii cred ca daca joaca pe 10 lumi devin mai buni sau mai priceputi sau invata jocul mai repede, din contra, fiecare lume are alte setari, in fiecare lume ai alti colegi, nu vei apuca sa ii cunosti suficient, sau sa ii ajuti suficient cat sa te ajute si ei pe tine...iar problema ce-a mai mare este ca nu prea exista sfarsit, esti limitat din cauza distantei nobilului, sau a talerilor, se joaca lumea 1 de 3-4 ani, e departe de sfarsit, se mai poate duce inca 10 ani lejer, cam cat de dus sa fi cu capul sa joci un joc 15 ani?...as schimba foarte multe la jocul asta pentru a fi mai interesant....la ora asta nu mai dau 2 lei pe el....raman doar un simplu observator.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi aduc aminte ....... prin vara lui 2007 GD acuzau cu spor ca TLD e ajutat de admini ...:)) cred ca juca connect acolo
ca vad ca si aici il acuzati de asa ceva :))

Amintirile astea ...............iti fac foame ............. ma duc sa mananc o pizza emo (am auzit ca se taie singura)
 

DeletedUser

imi aduc aminte ....... prin vara lui 2007 GD acuzau cu spor ca TLD e ajutat de admini ...:)) cred ca juca connect acolo
ca vad ca si aici il acuzati de asa ceva :))

Amintirile astea ...............iti fac foame ............. ma duc sa mananc o pizza emo (am auzit ca se taie singura)

Daca imi arati un singur post al unui singur jucator care a scris ca connect are vre-o legatura sau vre-o pila la admini...inseamna cai ai habar despre ce vorbesti, daca nu, inseamna ca scri fara sa citesti forumul sau ca abia te-ai trezit, asa ca lasa pizza si culca-te la loc.

Ai uitat sa mentionezi un lucru esential... "c0nnect ARE PILE LA ADMINI!!! Noi am castigat cat cuprinde da' c0nnect asta e cu flacara violet... alea alea.... " :p

esti incredibil... :)))))))


EL singur a scris ca noi spunem ca are pile la admini, da el e sarac cu duhul, nu prea bagam in seama ce scrie, el posteaza doar ca sa faca prezenta pe forum, ca in rest bate campii de fiecare data, deci repet, nimeni nu a spus ca TSF sau czeronnect are vre-o legatura sau relatie cu vre-un admin, poate daca aveau nu ii bateam asa rau! GD...eram un simplu membru din cei 500-1000 ca eram multi tare, nu am habar si pe vremea aia nu cunoasteam cuvantul admin sau ce semnifica el, stiu doar ca in GD am stat cateva luni pana pe la 10 sate, pe urma am iesit un grup si am format SH si asa am jucat urmatorii 2 ani si ceva, chiar sunt ceva amintiri...mai ales ca toti aveam cam aceeasi medie de varsta si ne-am si intalnit de cateva ori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dj.kid

stii ce inseamna observator? :)

ti as trimite pe privat dar nu te gasesc .............................
 
Sus