Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser

dj.kid

stii ce inseamna observator? :)

ti as trimite pe privat dar nu te gasesc .............................

stiu e inseamna observator,

mai cauta ca poate ma gasesti,

dj.kid este un cont oarecare, nu este obligatoriu ca eu sa fiu sau sa fi jucat cu acest nick...sau cine stie...
 

DeletedUser

imi aduc aminte ....... prin vara lui 2007 GD acuzau cu spor ca TLD e ajutat de admini ...:)) cred ca juca connect acolo
ca vad ca si aici il acuzati de asa ceva :))

Amintirile astea ...............iti fac foame ............. ma duc sa mananc o pizza emo (am auzit ca se taie singura)


TLD nu aveau nevoie de pile la admini ,il aveau pe valiusha,era suficient,sa vazut dupa ce a renuntat el ca TLD a mers in jos,cat despre GD..multi si "cu vaca"
 

DeletedUser

cauta ma tu ca ori esti ori nu esti .... e complicat ..... eu sunt usor de gasit pe L14
pai incearca si tu sa fi observator si sa nu insulti / apropos ...... hai sa revenim on topic

ti a placut statistica mea de mai sus ? aia pe ultimele doua saptamani? - e cea mai apropiata de realitate sa stii

cam asta e situatia pe ultimele doua saptamani - sa isi faca o idee si 'observatorii':

Side 1:
Tribes: SH =SH= *SH* ++SH++ +SH+ _SH_ C-I-R CIR-C CIR-E CIR-L L~of~T L~of~G
Players: normalos

Side 2:
Tribes: FAME LegioN TSF G0D GOD-A Circ ~CIRC~ Flame
Players:

Timeframe: 07/04/2010 00:00:00la21/04/2010 10:23:31

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 437
Tabăra 2: 1,244
Diferență: 807

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,533,739
Tabăra 2: 12,347,558
Diferență: 7,813,819

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai incearca si tu sa fi observator si sa nu insulti / apropos ...... hai sa revenim on topic

ti a placut statistica mea de mai sus ? aia pe ultimele doua saptamani? - e cea mai apropiata de realitate sa stii

Sunt mai incisiv cu cei care fac pe naivii si arunca cuvinte aiurea lasand sa se inteleaga altceva decat realitatea, diversiunea merge si e buna in lupta pe harta, pe forum nu tine, statisticile in care sunt bagate 14 triburi multe din ele neavand granita intre ele, nu imi spun absolut nimic, statisticile bune sunt acele statistici intre doua maxim 3 familii de triburi care se bat intre ele si se pun de la data inceperii razboiului, nu dintodeauna, sau cum mai pun niste nobi pe aici pe o saptamana pe 48 de ore si dedesubt si pe 24 de ore si pe urma se apuca sa le adune, da nu se uita ca au luat 30 de sate in 48 de ore si acum 2 saptamani au pierdut 300, spun ca erau conturi inactive alea pierdute, da acum satele cucerite de ei ce or fi? (nu fac referire la ceva anume) textul se potriveste cu N statistici si lupte vazute de mine pana acum, cand pierd, spun ca sunt conturi parasite, cand castiga se bat cu pumnii in piept...din punctul meu de vedere atat cat SH a fost un trib activ nu a pierdut nici macar o batalie, nu spun razboi, acum de cand s-au scumpit punctele premium si s-au intamplat unele evenimente intre jucatori si admini, asa cum eu m-am lasat in semn de protest...probabil ca asta vor face si restul membrilor SH unu cate unu...noi ne-am jucat zic eu, suficient...s-a trezit si TSF-istul de brago la spartul targului...el inca mai vede sensuri pe harta lumii 14, desi noi chiar nu mai vedem nici un sens, afara a iesit soarele, ne mai intalnim la toamna sa mai facem o partida de 6 luni cat tine frigul...:)


Noi cu astia ne batem si ne-am batut in ultimile luni, s-au tot permutat intre ei, legioN in TSF, pe urma iarasi in legioN, se pierd sate castigate de la *TSF* caci nu mai exista si nu ii pot prinde in statistici, cu altii nu ne-am batut asa ca pana azi DOAR aceasta statistica ma intereseaza.
PS. Intodeauna am considerat si voi considera sate castigate in razboi atunci cand fac recrutari din randul dusmanilor, jucatori buni, agresivi care isi dau seama ca sunt intr-un trib de rahat si aleg cealalta tabara, in acest caz numarul de sate castigate sunt undeva cam la vre-o 2000 in plus castigate prin recrutari


Side 1:
Tribes: SH +SH+ =SH= *SH* ++SH++ _SH_
Players:

Side 2:
Tribes: TSF LegioN Die.
Players:

Timeframe: 01/11/2009 00:00:00la21/04/2010 23:37:55

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,562
Tabăra 2: 1,847
Diferență: 715

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,652,099
Tabăra 2: 18,465,287
Diferență: 7,186,812

image.php


Edit:

O statistica interesanta de la inceputul razboiului pana in ziua in care m-am lasat eu:


Side 1:
Tribes: SH +SH+ =SH= *SH* ++SH++ _SH_
Players:

Side 2:
Tribes: TSF LegioN Die.
Players:

Timeframe: 01/11/2009 00:00:00la24/02/2010 23:37:55

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,989
Tabăra 2: 790
Diferență: 1,199

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,062,429
Tabăra 2: 7,748,562
Diferență: 12,313,867

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum ti am zis statistica de mai sus este cea mai apropiata de realitate - automat indeplineste toate conditiile
expuse de tine mai devreme!

Bine / daca nu vrei sa o comentezi - Observ o cu atentie !

cat despre jucat suficient / voi stiti cand e suficient .......

un lucru nu inteleg / ce tot vorbiti de trecut - ce a fost ... ce de razboaie am avut .......... ce buni si tari am fost noi.........ce e cu vorbele astea ..............nu de alta , dar parca suna, in cel mai bun caz, a 'Clubul Pensionarilor'!

Stii cine sunt cei ce traiesc din amintiri? Invinsii sau invingatorii?

si nu cauta 'scuze' sau pretexte pentru cei ce se lasa - sunt multe motive / multe pe care le intelegem cu totii ca doar suntem cerebrali.
 

DeletedUser

cum ti am zis statistica de mai sus este cea mai apropiata de realitate - automat indeplineste toate conditiile
expuse de tine mai devreme!

Bine / daca nu vrei sa o comentezi - Observ o cu atentie !

cat despre jucat suficient / voi stiti cand e suficient .......

un lucru nu inteleg / ce tot vorbiti de trecut - ce a fost ... ce de razboaie am avut .......... ce buni si tari am fost noi.........ce e cu vorbele astea ..............nu de alta , dar parca suna, in cel mai bun caz, a 'Clubul Pensionarilor'!

Stii cine sunt cei ce traiesc din amintiri? Invinsii sau invingatorii?

si nu cauta 'scuze' sau pretexte pentru cei ce se lasa - sunt multe motive / multe pe care le intelegem cu totii ca doar suntem cerebrali.

Intre statistica ta si a mea e o diferenta destul de mare, in prima sunt trecute enspe triburi si aveti un plus de 800 de sate, in a doua suntem trecute triburile cu granita directa si avem vre-o 800 pe plus, deci o diferenta de NUMAI 1600 de unitati...deci fi mai atenta un pic sau ia un calculator daca la prima vedere nu iti iese.

Nici scuze, nici pretexte, sunt doar proteste, mai citeste si tu forumul lumii 1, acolo e pace mondiala in semn de protest, sute de jucatori vor da delete din cauza calitatii neraportata la pret, si apropo, eu nu traiesc aici in joc, doar intru cand imi aduc aminte si ma plictisesc si mai bat si eu campii, tu, conform afirmatiei, daca traiesti in joc, e numai treaba ta, de razboaie vorbesc cei care le duc, cei care nu au avut, sunt exact genul care spun "un lucru nu inteleg / ce tot vorbiti de trecut - ce a fost ... ce de razboaie am avut .......... ce buni si tari am fost noi........." desi ai putea si tu sa ne povestesti marea ta lupta cu bravul luptator MARIEU, cred ca ai pierdut ceva nopti si a fost greu.

PS Si promit ca daca vre-un nobil al vre-unui jucator din SH poate ajunge la tine, abia atunci voi include CIRC sau alt trib in acea statistica, pana atunci...unde nu ne ajung nobilii nu ma intereseaza...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai am de innobilat de la Marieu o gramada .......... daca ai avea valeitati de fin observator ai observa ce spor
am la satele lui :) si ai deduce niste aspecte. Dar de cand e rusinos sa faci interne? Acum nu mai te ghidezi dupa numarul de la inamici invinsi ca agresor? vezi ca esti partinitor si nu esti consecvent in modul de a gandii si asta e o mare greseala !

Stiu bine L1. Nu esti in masura sa imi dai lectii despre L1 - sunt si acolo - stiu ce se intampla inaintea multora!

Doar uxini cu cativa din HD au dat stergere pe motivul invocat de tine! In rest sunteti toti care ati declarat ca
o faceti, ca protestati ..........niste farseori! Doar ce ai bagat in fata cel mai las pretext ever ! Si culmea - tocmai
iti spusesem ca suntem cerebrali si intelegem pe unii care au varii motive sa dea stergere sau sa renunte. Trebuia sa lasi asa nu sa insisti cu vrajeala asta care iti face firma luminoasa.

si esti tu in urma cu protestul cu stergerea cu pacea de acolo ............ foarte mult in urma ;) Nu te mai da rotunt !
Nu mai da sfaturi la altii - ce sa faca ! decat dupa ce ai facut tu ce le zici lor ;)

Ma bucur ca recunosti ca bati campii ;) Se spune ca recunoasterea este prima etapa de vindecare ;)


PS la PS - ajung nobilii ajung / nu stii tu .......... dar ajung chiar la mine ..........si asta de ceva timp ........... :(
Nu ai valeitati de observator ......... deloc deloc deloc ..........mai lucram putin sa te dezvoltam si daca nu merge treaba
te concediez / te fac avocat

PS ul meu
I
PS Si promit ca daca vre-un nobil al vre-unui jucator din SH poate ajunge la tine, abia atunci voi include CIRC sau alt trib in acea statistica, pana atunci...unde nu ne ajung nobilii nu ma intereseaza...
Recunosti ca nu te intereseaza de CIR si LofT?
...............offfff mazare ........ cred ca nu ti a pasat de ei niciodata. Sincer asta cred eu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30142

TLD nu aveau nevoie de pile la admini ,il aveau pe valiusha,era suficient,sa vazut dupa ce a renuntat el ca TLD a mers in jos,cat despre GD..multi si "cu vaca"

Fiule risipitor tu sti cine era valiusha ?


si defapt sti ca valiusha sa lasat cu mult timp inainte sa se duca TLD in joc el a venit doar la sfarsit cand a zis ca trebuie sa renunte definitiv ca va da stergere el si mai multi care au fost cu el + doritorii la momentul respectiv si TLD in momentul ala nu sa desfintat a ramas este si acuma la fel ca inainte dar am plecat toti din simplu motiv ca Fara valiusha TLD nu mai are viata si asa sa hotarat atunci asa am facut fiecare a mers unde a putut : SOF , RY , CIRC , REB cam astea ar fi triburile unde se afla membri TLD care inca mai joaca



si faza cu adminii pot sa spun ca ii adevarata aia cu ferma de peste 30 k am fost acolo mult timp am avut la mometu respectiv conturi prin aproape tot top 20 care din pacate erau prin conducere si stiam tot ce misca , la vremea aia proxy era ceva cu care puteai sa zici ca woow asta ii cel mai tare hacker din romania intra cu 10 conturi si nu il prind adminiii hehe mare smecher acuma proxy ii bomboana pe bat ai intrat cu proxy te-a prins imd ai luato in mufa adio sate ... dar si ca ai ferma 30 k tre sa sti manevrezi jocul si nu zic ca aveau neaparat pile eu pe cine am prins live ca avea asa ceva sa te atace trupe exagerate am vazut ca a fost inchis permanent fara pedeapsa fara nimic ... poate ca nu au vazut sau poate nu sa reclamat dar daca se facea reclamatie normal era sa primeasca pedeapsa doar daca sa facut si nu a primit nimic pedepsa atunci zic si eu ca ii adevarat ...
 

DeletedUser

Sunt mai incisiv cu cei care fac pe naivii si arunca cuvinte aiurea lasand sa se inteleaga altceva decat realitatea, diversiunea merge si e buna in lupta pe harta, pe forum nu tine, statisticile in care sunt bagate 14 triburi multe din ele neavand granita intre ele, nu imi spun absolut nimic, statisticile bune sunt acele statistici intre doua maxim 3 familii de triburi care se bat intre ele si se pun de la data inceperii razboiului, nu dintodeauna, sau cum mai pun niste nobi pe aici pe o saptamana pe 48 de ore si dedesubt si pe 24 de ore si pe urma se apuca sa le adune, da nu se uita ca au luat 30 de sate in 48 de ore si acum 2 saptamani au pierdut 300, spun ca erau conturi inactive alea pierdute, da acum satele cucerite de ei ce or fi? (nu fac referire la ceva anume) textul se potriveste cu N statistici si lupte vazute de mine pana acum, cand pierd, spun ca sunt conturi parasite, cand castiga se bat cu pumnii in piept...din punctul meu de vedere atat cat SH a fost un trib activ nu a pierdut nici macar o batalie, nu spun razboi, acum de cand s-au scumpit punctele premium si s-au intamplat unele evenimente intre jucatori si admini, asa cum eu m-am lasat in semn de protest...probabil ca asta vor face si restul membrilor SH unu cate unu...noi ne-am jucat zic eu, suficient...s-a trezit si TSF-istul de brago la spartul targului...el inca mai vede sensuri pe harta lumii 14, desi noi chiar nu mai vedem nici un sens, afara a iesit soarele, ne mai intalnim la toamna sa mai facem o partida de 6 luni cat tine frigul...:)


Noi cu astia ne batem si ne-am batut in ultimile luni, s-au tot permutat intre ei, legioN in TSF, pe urma iarasi in legioN, se pierd sate castigate de la *TSF* caci nu mai exista si nu ii pot prinde in statistici, cu altii nu ne-am batut asa ca pana azi DOAR aceasta statistica ma intereseaza.
PS. Intodeauna am considerat si voi considera sate castigate in razboi atunci cand fac recrutari din randul dusmanilor, jucatori buni, agresivi care isi dau seama ca sunt intr-un trib de rahat si aleg cealalta tabara, in acest caz numarul de sate castigate sunt undeva cam la vre-o 2000 in plus castigate prin recrutari

mazarica abia acum este razboi intre LegioN si SH,mai nou intre imperii,atunci a fost intre SH-imperiul cavalerului,dracula2 si leutu26,3 conturi cu peste 60 de zile sitting de pe care nu se putea ataca,priceput sau nu vrei?
ti-o dam pe cocoasa de nu mai poti duce,si asta este valabil pt toti care au tradat LegioN,avem timp pentru fiecare,au mai ramas vreo2-3,ai revenit tu in SH sa demonstrezi ca fara tine nu exista "ploaie",i-ti duci oamenii cu zaharelul in continuare pana faci ce faci si va mai blocheaza adminii juma' de trib,bani pierduti aiurea si timp ca ei" pleaca urechea la ce le zici tu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu brago esti in stare sa zici ca ne-ati si cedat sate pana acum, evident ca pentru tine razboiul adevarat incepe cand in sfarsit dupa 5 luni de zile ai inceput sa iei si tu niste sate, care apropo, sunt de la conturi in siting cu peste 60 de zile, ca altfel nu mai luai tu nimic ca nu esti in stare, asta s-a vazut, este demomstrat deja, doar daca ai ceva noutati anunta-ne. si stai linistit ca eu pe harta nu mai intru/joc, decat ca sa ii conving sa renunte la jocul asta stupid...

Pentru iulik2 , imi aduci aminte de o jucatoare/moderatoare/admin "ingerasa" la fel ca si ea vorbesti fara sa spui nimic nimic de fapt, un fel de blablabla...o alta jucatoare de simcity care crede ca joaca triburile.

Apropo de CIR si LofT, mazare nu mai joaca, deci nu are nici o treaba cu ce fac ei, aici pe forum e vorba doar de statistici, dar pentru ca intelegi mai greu am sa iti explic detaliat si pe privat iti trimit si desen, SH are alianta cu ambele triburi, dar fiecare se ocupa de granita proprie, care la SH a fost ce-a mai mare pana sa apara tribul Focul, fiecare isi duce luptele proprii si se ajuta reciproc ocazional atunci cand este necesar, jucatorii din ambele triburi stiu mai bine ce si cum, tie sa iti explic detaliat ar fi ca si cum te-as invata triburile de la 0 si stiu ca imi racesc gura de pomana, daca CIR a dus o politica care a facut ca o academie sa iasa si sa lupte impotriva lor, asta este numai treaba lor, iar acea statistica care arata lupta dintre CIR si CIR, crede-ma ca nu ma intereseaza, daca tu iti freci mainile si crezi ca TU ai castigat ceva din acea lupta, da-mi voie sa iti spun ca situatia este peste posibilitatea ta de a intelege, pentru toti care arunca cu acea statistica este acelasi lucru valabil, nici unu nu contribuiti cu absolut nimic si nici nu aveti vre-un merit, acolo se duce un mic razboi "civil" multi dintre voi sunt doar simpli spectatori sau "corbi ce mananca resturi de les" de la jucatori prinsi la mijloc, daca tu te bucuri ca ai luat sate de la normalos, scuza-ma daca iti spun ca esti departe de a putea spune ca ai CASTIGAT ceva (e cam aceeasi lupta ca si cu MARIEU), as vrea sa te vad ce fata ai face daca peste noapte s-ar face rosie harta in jurul tau fara sa fi avut habar ca CIRC au hotarat sa se sparga, cel mai probabil ai da delete... Asa ca lasa-neeee
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

5 luni a durat sa scoateti din joc acele 3 conturi?,un trib de juma' de harta,sper sa fie tot SH pe sitting sa mearga treaba la fel ca la .vorenus.,un alt tradator care a crezut ca face bine sa ne lase la greu, xzibit fugi ca venim cu senilatele
 

DeletedUser17514

mazarica abia acum este razboi intre LegioN si SH,mai nou intre imperii,atunci a fost intre SH-imperiul cavalerului,dracula2 si leutu26,3 conturi cu peste 60 de zile sitting de pe care nu se putea ataca,priceput sau nu vrei?
ti-o dam pe cocoasa de nu mai poti duce,si asta este valabil pt toti care au tradat LegioN,avem timp pentru fiecare,au mai ramas vreo2-3,ai revenit tu in SH sa demonstrezi ca fara tine nu exista "ploaie",i-ti duci oamenii cu zaharelul in continuare pana faci ce faci si va mai blocheaza adminii juma' de trib,bani pierduti aiurea si timp ca ei" pleaca urechea la ce le zici tu

nu stiu de ce te "ataci" ca cineva din tribul dusman pierde bani, cont .. s.a.m.d. , da stiu acum a inceput razboiul pana acum am atacat jucatori care erau in sitter peste 60 zile , culmea ca erau miscari de trupe la asa-zisele "conturi peste 60 zile in sitting" (sa nu crezi ca nu stiu ca tu acvila texflex capsuni si basescu va logati pe cont dupe cum este nevoie , stii tu cum imi spuneai mie de proxy si din alea , pai daca jucam cu proxy tu chiar crezi ca mai erai pe harta la cate conturi am avut / in sitter ) , tu acum spui ca incepi razboiul ca doar acu ti-au dat curaj circarii , stii bine ca esti MULTIMEA VIDA pe harta .

p.s. nu mai fi ofticat ca nu are rost , este doar un joc nu trebuie sa traiesti in el ;)
 

DeletedUser18134

Daca imi arati un singur post al unui singur jucator care a scris ca connect are vre-o legatura sau vre-o pila la admini...inseamna cai ai habar despre ce vorbesti, daca nu, inseamna ca scri fara sa citesti forumul sau ca abia te-ai trezit, asa ca lasa pizza si culca-te la loc.

ces cu statisticile astea c0nnect cu dintotdeauna ? ... de cand intra spionii .. multi - cont .. cedare de sate .. spargeri de cont.. ajutor de la a*mi*i etc

uite un post, chiar nu am timp sa caut mai multe aluzii de genul asta. oricum nu conteaza ce aberati voi
 

DeletedUser

uite un post, chiar nu am timp sa caut mai multe aluzii de genul asta. oricum nu conteaza ce aberati voi

Post al unui jucator din SH, nu imi asum comentariile altor jucatori din alte triburi, nu batissta sau CIR s-au batut cu TSF. Bine ca tu sti ce am vrut sa spun da faci pe naivul... Sau chiar esti?.....
 

DeletedUser

5 luni a durat sa scoateti din joc acele 3 conturi?,un trib de juma' de harta,sper sa fie tot SH pe sitting sa mearga treaba la fel ca la .vorenus.,un alt tradator care a crezut ca face bine sa ne lase la greu, xzibit fugi ca venim cu senilatele

Ti-am mai zis de cateva ori da am sa ma repet, voi legioN erati cantitate neglijabila, 5 jucatori s-au batut cu voi, ti si enumar daca vrei, SH s-a batut prioritar cu TSF, aia 5 jucatori v-au umilit, cu voodoo in frunte, v-au dat 3 luni de nopti albe, v-au terorizat, nonstop erati unu pe conturi la orice ora, faceati planton, astia 5 intrau cate o ora pe zi doar sa lanseze, tu in alea 3 luni nu cred ca ai dormit 3 ore legate vreodata, asta inseamna razboi cu SH!! Acum s-au plictisit de voi, vorenus dupa ce s-a jucat cu voi si va dat lectii de triburile, s-a retras si el, incercam sa nu devenim maniaci ca altii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ti-am mai zis de cateva ori da am sa ma repet, voi legioN erati cantitate neglijabila, 5 jucatori s-au batut cu voi, ti si enumar daca vrei, SH s-a batut prioritar cu TSF, aia 5 jucatori v-au umilit, cu voodoo in frunte, v-au dat 3 luni de nopti albe, v-au terorizat, nonstop erati unu pe conturi la orice ora, faceati planton, astia 5 intrau cate o ora pe zi doar sa lanseze, tu in alea 3 luni nu cred ca ai dormit 3 ore legate vreodata, asta inseamna razboi cu SH!! Acum s-au plictisit de voi, vorenus dupa ce s-a jucat cu voi si va dat lectii de triburile, s-a retras si el, incercam sa nu devenim maniaci ca altii...

5 jucatori de la 120 ore?3 luni de nopti albe?:))oare cine-i maniac?voi nu sunteti in stare sa treceti strada daca nu sunteti dusi de mana iar o lectie dureaza toata ora nu iasa profesorul la mijlocul orei din clasa,ori nu vine deloc ori sta pana la sfarsit..maestrilor
 

DeletedUser

Aia 5 jucatori s-au batut cu tine pe toate conturile pe care le aveai in siting... Tu ai scapat ca erai departe, pai o lectie la noi nu tine mai mult de juma de an, daca la tine dureaza 10 ani sa pricepi... nu are nimeni atata timp disponibil sa te invete, noi majoritatea am jucat lumea asta in medie cam 8-10 luni, din punctul meu de vedere, suficient...
Tu de cand ai inceput lumea asta ai stat la primire, ai incasat-o de la TSf cateva luni, cand am zis sa te scot din rahat te-ai dat cu ei ca na... Erai obisnuit doar sa incasezi si iti lipsea, drept urmare ai stat la primire si de la SH... Ce sa mai zic, stiu ca acum duci lipsa ca nu mai are cine sa ti-o dea... dar asta e situatia...
 

DeletedUser17514

5 jucatori de la 120 ore?3 luni de nopti albe?:))oare cine-i maniac?voi nu sunteti in stare sa treceti strada daca nu sunteti dusi de mana iar o lectie dureaza toata ora nu iasa profesorul la mijlocul orei din clasa,ori nu vine deloc ori sta pana la sfarsit..maestrilor

hhahahaha , maniaci , 120 ore :)))) , atunci deduc ca circari sunt toti obsedati ca ataca de la 150 de ore ??? te rog ia-ti tratament , daca te ataca de la 120 ore crezi ca s-au stresat sa stea pana dimineata sa le trimita ??
apropo , ai sugerat sa jucam 10 ani pana raman 6-8 jucatori pe harta (pentru ca doar atunci este sfarsitul si poate nici atunci) ??? doar tu ai putea fi capabil de asa ceva , noi in orice caz NU
 

DeletedUser

raspunde la context

Aia 5 jucatori s-au batut cu tine pe toate conturile pe care le aveai in siting... Tu ai scapat ca erai departe, pai o lectie la noi nu tine mai mult de juma de an, daca la tine dureaza 10 ani sa pricepi... nu are nimeni atata timp disponibil sa te invete, noi majoritatea am jucat lumea asta in medie cam 8-10 luni, din punctul meu de vedere, suficient...
Tu de cand ai inceput lumea asta ai stat la primire, ai incasat-o de la TSf cateva luni, cand am zis sa te scot din rahat te-ai dat cu ei ca na... Erai obisnuit doar sa incasezi si iti lipsea, drept urmare ai stat la primire si de la SH... Ce sa mai zic, stiu ca acum duci lipsa ca nu mai are cine sa ti-o dea... dar asta e situatia...

nu esti capabil sa te scoti pe tine din rahat,mai mult ii tragi si pe altii dupa tine

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:
Sus