Exista onoare in acest joc?

Exista onoare in acest joc?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .

DeletedUser

vai deja imi e scarba de ce se ** aici ...dica pupincurist ce esti ma mir ca ai gura sa vorbesti ...si ceilalti care se baga in seama pe aici vorbiti de onoare,dati definitii,medalii,vai vai aveti grija de satele voastre si nu va mai dati toti corecti si ingerasi ....poate vreunu din voi sa dea primu cu piatra ?????

si mie imi este scarba cand ma gandesc ca am fost in acelasi continent cu tine pe joc...dar na...cred ca,cazul tau a fost singurul caz rezolvat cum trebuie de catre admini...:))app...ai mai invatat regulile jocului??cred ca ma pun sa fac un ticket acuma...sa vedem daca esti curat...:))
 

DeletedUser

dica.. nu vrei un cont in CIR sa te razbuni pe ralf ? :)) in ce trib joci pe 12 ? ca am jucat si eu acolo o vreme ... iar de pretenii va rog frumos... cred ca unele persoane nnu pot dormi noapte ca nu mai stiu ce planuri sa faca sa mai bage bete in roate.... de faza cu perioada asta cat ai fost la noi elena ralf nu are cum sa stie sa ai preteni si incredere maxima in cineva pentru ca poate nu stie intelesul cuvantului respect si prietenie.

EXISTA DOAR UN SINGUR LUCRU IMNPORTANT PE RO.14 SI ALA E CIR.. restu e can-can

pe extern faci tu oferte dinastea ma?:))

in tmh joc pe 12...:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

dica.. nu vrei un cont in CIR sa te razbuni pe ralf ? :)) in ce trib joci pe 12 ? ca am jucat si eu acolo o vreme ... iar de pretenii va rog frumos... cred ca unele persoane nnu pot dormi noapte ca nu mai stiu ce planuri sa faca sa mai bage bete in roate.... de faza cu perioada asta cat ai fost la noi elena ralf nu are cum sa stie sa ai preteni si incredere maxima in cineva pentru ca poate nu stie intelesul cuvantului respect si prietenie.

EXISTA DOAR UN SINGUR LUCRU IMNPORTANT PE RO.14 SI ALA E CIR.. restu e can-can

oare a ce suna asta batissta??
 

DeletedUser

exact ce spuneam dica ....esti un fel nu ai mai fii ...sate i le am dat eu lu portile nu mi au luat admini nimic...da la nivelu tau ce sa .................iar tu batista lasa o mai usor k de abia sa facut pacea ...nu mai impunge tu pe nimeni ...ca sa se strice linistea ..vezi de cir tau si nu te mai amesteca ..ca si de e pace si de e razboi pentru mine tot piele de ...esti.
 

DeletedUser18063

macar observam ce planuiesc altii.... :p bestial,cum se dau unii de gol :))
 

DeletedUser

pai vad ca pe unii nu ii duce...batissta a zis la misto ca a vazut ca se ataca ralf :cool:
 

DeletedUser

esti cumva avocat ???sau batista e retrard si nu se poate apara singur???
 

DeletedUser

da nu am voie sa intru ...e externu tau ???unde ai vazut tu ca i am luat apararea lu ralf ???
 

DeletedUser18063

Unde ai vazut tu elena ca mam atacat eu??
Si daca e pana acolo tu teai atacat mai rau ca si mine...
Eu vorbeam doar de postarea lui batissta...a ce suna,asa dupa tine???A invitatie la chef,nu?? :p :D
 

DeletedUser

telefonu' suna:tiri-riri-ri
invitatie la baieram :D:p

Asta era dintr-o reclama :p
 

DeletedUser18063

ai dreptate,pacat ca realizezi prea tarziu ce ai tras...grija mare altadata...poate se lasa cu stropi...si atunci nu e de mirosul din FAME.
 

DeletedUser18063

ai ajuns sa ii si hranesti?? Doamne ce colega buna ai devenit,noua nu ne dadeai de mancare.....
Eh,ce sa ii faci,noi nu aveam asa multe sate in jurul tau :p:D
 
Sus