Exista onoare in acest joc?

Exista onoare in acest joc?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .

DeletedUser

topicul asta are ca tema onoarea daca exista sau nu pe serverul asta si vad ca tribul cir e in mijlocu la toate si de data asta... ma rog

am o propunere de nerefuzat pentru tine

tu chiar nu ma cunosti pe mine deloc ? nu mis genul tau de persoana care umbla numa cu prostii .. asa ca vedeti de treburile si de afacerile tale in ploiesti si nu vorbi in numele meu nici de atat in numele tribului CIR pe carel urasti mai mult decat pe propria persoana.
 

DeletedUser18063

te inseli batissta,nimeni nu a adus in discutie tribul tau inafara de tine...se vorbea de cu totul altceva aici...
pana aiinceput tu cu mistourile tale de prost gust,iar daca ai vanturi prea multe,dute si trateazate baietas.
 

DeletedUser

topicul asta are ca tema onoarea daca exista sau nu pe serverul asta si vad ca tribul cir e in mijlocu la toate si de data asta... ma rog



tu chiar nu ma cunosti pe mine deloc ? nu mis genul tau de persoana care umbla numa cu prostii .. asa ca vedeti de treburile si de afacerile tale in ploiesti si nu vorbi in numele meu nici de atat in numele tribului CIR pe carel urasti mai mult decat pe propria persoana.

bah cat porst poti sa fi de incat sa spui ca ma urasc singur ..:))))))))))))Doamne ce ai vrut sa spui si ce ai spus ...(ce vrei tu sa spui sa refera la un om care iubeste pe alticineva mai mult decat pe propia persona :))))nooobule ti sa incurcat limba ...cum sa te urasti mah pe tine singur??pfaiiii
 

DeletedUser

ca sa nu mai zic ca nu am vorbit in numele cir :))dar asta deja e minora fata de tampenia pe care ai spsu o ....
 

DeletedUser18063

eu ma gandesc la un singur lucru,daca atunci cand batissta are vanturi miroase in FAME,ma gandesc cat de urat pute atunci in Cir ... :):D :p
 

DeletedUser

hai noapte buna tuturor,continuam discutia maine ,cu ocazia asta mai facem rating lui plesuv28 pe extern ca si asa era plictisitor pe aici :D:p
 

DeletedUser

cu alte cuvinte sa revenim on topic
-Exista onoare in acest joc?
-Exista dar, ori are nasul in fun' dat ori suntem obisnuiti cu ea :D
 
Sus