Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser27279
  • Data de început

DeletedUser30746

dasigur, iti dau cand o sa am :))
dar o sa iti dau daca va fi viteza mai mare de 1 ... dar daca va fi viteza 1, imi dai tu 100 pp, ok ?

daca e viteza mai mare de 1 imi dai 100pp si daca nu eu iti dau noroc si recunosc ca ai avut dreptate=))
 

DeletedUser30746

ce naibi mah tu nu ai auzit de magicianul yozefiny:)) daca eu zic ca nu e viteza 1 ;)
 

DeletedUser24244

Mah a-ti luat-o razna cu lumea 21?:))) Asteptati setarile si apoi vedem, vorbiti asa dinainte:)
 

DeletedUser30746

Mah a-ti luat-o razna cu lumea 21?:))) Asteptati setarile si apoi vedem, vorbiti asa dinainte:)

bai vali tiam zis sa nu mai bei ca iti face rau:|

nu e viteza 1 muhuhahahaha:))
ce naibi va da asea cu , :((( nuu ca e viteza 1 ,, da nu e viteza 1!:)) **** ce vreau sa zic descifrati singurei
 

DeletedUser27279

SETARILE ALEA CARE L-ATI VAZUT VOI IS DE LA LUMEA 1 .... mai dati odata pe linck si uitativa in stanga sus ... ( dupa ce dai pe linck se schimba .. nu iti apar setarile de la lumea 21 cum scrie .. ci cele de la lumea 1 )
 

DeletedUser

Lumea 1 scrie pentru ca nu poate fi accesata lumea 21 pentru ca nu este deschisa . Dar daca esti atent mai mult conteaza link-ul decat ce scrie
 

DeletedUser

SETARILE ALEA CARE L-ATI VAZUT VOI IS DE LA LUMEA 1 .... mai dati odata pe linck si uitativa in stanga sus ... ( dupa ce dai pe linck se schimba .. nu iti apar setarile de la lumea 21 cum scrie .. ci cele de la lumea 1 )

lumea 1 are alte setari fii atent la detalii

Setări Lumea 1
Viteză de joc 1
Viteza trupelor 1
Demolarea clădirilor activ
Moral activ (nu depinde de timp)
regula pentru fermă inactiv

Apărarea de bază 20
Limita atacurilor fake inactiv
Sistem de cercetare cercetare simplificată
Biserică inactiv
sate părăsite crescătoare inactiv

Sate bonus nici un sat bonus
Întreruperea atacurilor 10 minute
Întreruperea plecării negustorilor 5 minute
Bonus de noapte activ de la ora 0:00 pâna la ora 8:00
Protecţie de începător 5 zile
max. raport între agresor : apărător inactiv



l.e: cine stie ce e si cu link-ul ala :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Frumoase setarile , doar ca viteza strica dar dupa cum am spus , chiar daca nu apare Lumea 21 unde ar trebui sa fie ... fiti atenti la link .
 

DeletedUser

Nu prea imi place ideea cu biserica si cu bonusul de noapte
In rest totul ii in regula
 

DeletedUser5809

Nu prea vad eu de ce este clar, dar banuiesc ca tu ai mai multe informatii:D
 

DeletedUser

Nu se stie andrei , stai linistit si pastreazati sperantele .
Nu se stie niciodata dar se stie sigur ca acele setari nu sunt reala dupa cum a pronuntat si Jack .
 

DeletedUser

banuiesc,ca maine primim vestea dezamagitoare .

eh,asta e oricum ,dupa lumea 21 nu mai vroiam sa mai joc,se pare ca ma pensionez mai repede :))
 

DeletedUser

Nu prea vad eu de ce este clar, dar banuiesc ca tu ai mai multe informatii:D

De 7 lumi se asteapta o lume 2/1 fara bonus de noapte & biserica..pe bune acum,ai si tu ceva vechime.La precedentele lumi,linku asta cu setarile s-a potrivit 100% cu ce a urmat..daca pica 1/1 sau 1.5/1 fac ticket cu titlul "Fur Lamine oder Carmi" si le scriu "blestemul secolului" (cunoscatorii stiu povestea).
 

DeletedUser5809

De 7 lumi se asteapta o lume 2/1 fara bonus de noapte & biserica..pe bune acum,ai si tu ceva vechime.La precedentele lumi,linku asta cu setarile s-a potrivit 100% cu ce a urmat..daca pica 1/1 sau 1.5/1 fac ticket cu titlul "Fur Lamine oder Carmi" si le scriu "blestemul secolului" (cunoscatorii stiu povestea).

Ce apare acolo in link nu are nimic de a face cu setarile finale, am intrebat, ca si eu mai demult am fost nedumerit cu ele, e pur si simplu un template care se face automat.
 

DeletedUser

Asa este fragzor la ultimele lumi asa a fos setarile sau potrivit aprope perfect , dar ee sunt facute asa automat , deci poate e posibil sa fie asa dar e posibil si sa nu fie .

Pana la urma "vom trai , si vom vedea" .
 
Sus