Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser27279
  • Data de început

DeletedUser

Vor fi multe academii cu aceasta limita...si viteza mai bine sa fie 2

Nu cred ca ai vrea sa fie nelimitat . Sa fim seriosi indiferent cat va fi limita , toate triburile "mamut" vor avea "n" academii asa sa lasam deoparte si sa spunem ca asa ar trebui sa fie o lume pentru niste jucatori mai seriosi si mai bunicei .
Iar pentru ca la toti le este gandul ca se baga v1 iar noi vrem v2 ar fi bine sa fie v1.5
 

DeletedUser13224

ce zici tu e L 20 , dc nu intri pe L 20 ? Ce tot ceri lumea cu viteza 1.5 cand deja e una facuta ? Nu va inteleg pe bune, intra pe L20 unde este viteza 1,5 , sa se faca o lume cu viteza 2 , ultima lume cu viteza 2 cred k a fost facut anul trecut , numai cereti lumii care sunt facute cereti si voi ceva nou si de preferinta viteza 2 , restul nu ma intereseaza
 

DeletedUser

Mai dumnule daca vrei speed mare , intra pe speed-uri sau daca nu alege si tu o lume precum Beta , HP sau cum sa spus intra pe Lumea 9 la unguri sau la cine o mai fi .
Eu am zis ceva cu toptul nou pentru noi . Stiu ca lumea vrea viteza 2 dar poate intelegeti si voi odata ca nu e decizia noastra ce viteza sa fie si e doar a admiilor .
 

DeletedUser24244

Viteza server - 2
Viteza trupe - 2
Fara biserica
Bonus de noapte
Paladin fara iteme

Cred ca asta ar fi ideala:D
 

DeletedUser

De fapt e a adminilor nemtilor, ei(romanii) pot modifica undele setari, biserica, limita de membri, taleri...

Oricum daca ne bada speed 2/3 a 2-a zi pica servarul :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13224

Cand jucam eu triburi erau in jur d 170 180 d mii d inregistrati, si cred k erau vreo 10 sau 11 lumii, acuma cand sunt 20 sunt in jur d 110 mii , nu iti da de gandit asta ? Dc atunci cand erau 10 lumii erau atatia inregistrati ? Pt k erau lumii diferite si aveai ce sa joci , acuma se fac numai lumii cu viteza 1 maxim rar cate una cu 1.5, crede-ma am multi prieteni vechi care asteapta de mult timp o lume cu viteza 2 sa se reapuce de joc.. *** tot o tinem cu viteza 1 sau 1.5 se duce draq tot serveru asta
 

DeletedUser

Mai baiete tu crezi ca aceste lucruri sunt datorate numai vitezei ? Crezi ca peste 60.000 playeri ar renuta numai din cauza vitezei ?
Te iseli in aceasta privinta , in acest lucru tu nici nu incluzi timpul jucatorilor , gandul de a renuta indiferent de motive .
Alegeti domnule altceva daca nu iti place acest joc sau cum este administrat el .
Daca tot ai atatea comentarii despre serverul romanesc , iati gasca si ducetiva pe alte servere (de. , net. , beta ) si tot asa , dar numai stati aici si faceti galagie ca aia nu va convine ailanta nici atat . Npi nu putem face nimic decat sa comentam si sa ne dam cu parererea dar admini fac ce cred ei de cuviinta .
 

DeletedUser25287

desi sunt intr-adevar mai multe motive pentru scaderea popularitatii serverului .ro, parerea mea este ca principalul motiv este plictiseala cauzata de repetitia exagerata a vitezei 1, celelalte setari zic eu ca ar conta mai putin decat viteza server, cand vrei nu vrei esti fortat sa astepti aprox 2 saptamani pana iti completezi un full de atac intervine plictiseala rapid.

Alte motive ar mai fi aglomeratia de pustani, lipsa de respect pe mai multe aspecte din ce in ce mai des intalnita, si de ce sa nu recunoastem si jocul nu tocmai corect al unora.
 

DeletedUser2821

Mai baiete tu crezi ca aceste lucruri sunt datorate numai vitezei ? Crezi ca peste 60.000 playeri ar renuta numai din cauza vitezei ?
Te iseli in aceasta privinta , in acest lucru tu nici nu incluzi timpul jucatorilor , gandul de a renuta indiferent de motive .
Alegeti domnule altceva daca nu iti place acest joc sau cum este administrat el .
Daca tot ai atatea comentarii despre serverul romanesc , iati gasca si ducetiva pe alte servere (de. , net. , beta ) si tot asa , dar numai stati aici si faceti galagie ca aia nu va convine ailanta nici atat . Npi nu putem face nimic decat sa comentam si sa ne dam cu parererea dar admini fac ce cred ei de cuviinta .

@Jimmy Page stai calm ca astia sunt noobi nu au treaba uite si tu cum scrie , de altfle cred ca l-am inobilat pe o lume da nu stiu pe care :)) ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa va dea dumnezeu sanatate si fericire,ar ai dracu de admini,ca facura si ei o treaba calumea .

In cinstea germanilor si al lui carmi,fac cinste cu un vin de segarcea.


Aleluiaaaaaaaa
 
Sus