Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser27279
  • Data de început

DeletedUser2821

De 7 lumi se asteapta o lume 2/1 fara bonus de noapte & biserica..pe bune acum,ai si tu ceva vechime.La precedentele lumi,linku asta cu setarile s-a potrivit 100% cu ce a urmat..daca pica 1/1 sau 1.5/1 fac ticket cu titlul "Fur Lamine oder Carmi" si le scriu "blestemul secolului" (cunoscatorii stiu povestea).

La unguri se deschide L9 !!! atentie deabea L9 si e si cu viteza 2 , fara biserica fara bonus de noapte are setari geniale si la noi un cacat.

Pentru cineva !
 

DeletedUser1198

La unguri se deschide L9 !!! atentie deabea L9 si e si cu viteza 2 , fara biserica fara bonus de noapte are setari geniale si la noi un cacat.

Pentru cineva !

si ce legatura are? "deabia L9"? pai cand s-a deschis L1 la unguri si cand s-a deschis la noi? asa si la noi au fost L7 si L8 cu viteza 2, L8 chiar fara bonus de noapte.. au fost si la noi lumi cu setari misto.
 

DeletedUser2821

Da stai ca ei ziceau ca e din cauza " vremurilor pe care le traim " , adica ca e criza , etc , si de asta nu se mai deschid lumi cu speed 2 , ba chiar cineva zicea ca nu se mai deschid pe niciun server si eu am adus un contra-argument .

Deci daca au bani sa tina server un Ungaria cu speed 2 , de ce nu ar avea si pentru Romania .
 

DeletedUser30746

Da stai ca ei ziceau ca e din cauza " vremurilor pe care le traim " , adica ca e criza , etc , si de asta nu se mai deschid lumi cu speed 2 , ba chiar cineva zicea ca nu se mai deschid pe niciun server si eu am adus un contra-argument .

Deci daca au bani sa tina server un Ungaria cu speed 2 , de ce nu ar avea si pentru Romania .

nu cred ca criza are treaba cu servarele de speed 2:))
 

DeletedUser25287

Sper sincer sa nu fie acelea setarile finale, practic ar fi o copie a lumii 19, si asta ar fi dupa cum zice mine, booring :))

oare ai nostrii admini au uitat ca mai exista si viteza 2 pentru joc? serverele din afara nu ezita sa o stabileasca iar la noi asteptam asta se pare in zadar..:(

PS: Mie mi-ar placea f mult o copie a lumii 13 :D
 

DeletedUser2821

nu adminii , cei de la Inno .

Yozefiny - inafara de spam stii si altceva ? nu cred , asa ca te rog , ignora-ma .
 

DeletedUser25287

Ba da are ceva legatura
Cica nu au admini bani sa deschida un server cu viteza mai mare

Daca asta este in adevar motivul atunci ar trebui totusi sa faca rost deoarece insistand pe viteza 1 e reteta sigura pentru esec, sincer nu vad cata rabdare sa mai ai cu aceasta viteza in reluare :))

Probabil multi vor migra pe serverele externe, se vor pierde multi jucatori importanti, si probabil va ramane doar un joc de pustani
 

DeletedUser

pacat de aceste setari care se cam repeta in ultimul timp ... mai bine puneau o lume cu viteza 0,5:(
 

DeletedUser25287

Desi la fel ca altii si eu mi-as dori ceva nou, ceva cu totul diferit, la viteza aia in nici un caz nu m-am gandit, e muuuuult prea mica :))
 

DeletedUser

Cred ca toata lumea isi doreste ceva nou si diferit de ceea ce a fost pana acum , dar daca stam si ne gandim aeste lucruri ar fi cam imposibile pentru noi , dar noi traim cu sperante .
In fine , noi nu prea putem influenta nimic din ceea ce fac admini , dar poate ne asculta si ei cerintele noastre si poate baga si ei o viteza de 1.5-2 .
 

DeletedUser25287

@Led.Zeppelin de acord, ultimul cuvatn intr-adevar adminii il au, totusi ar trebui sa se tina cont si de parerile noastre, si uite o lume oarecum ideala pentru mine:

-viteza server 2
-viteza trupe 1,5
-moral inactiv
-limita fake inactiv
-biserica inactiv
-sate parasite crescatoare pana la 3000 ( eventual sa nu poata fi innobilate, dar stiu ca-i o utopie :D )
-protectie de noapte activ
-paladin activ, poate gasi obiecte

In rest nu prea ar conta ce alte setari ar mai fi :D
 

DeletedUser

Pe mine ma ia somnu cand farmez la viteza 1 :(

2-3 mai bine daca nu asta e...ne mutam in alta parte
 

DeletedUser

asa e many nu cred ca are rost sa ne pierdem timpu la viteza 1 , maai ales la membri care sunt foarte activi . Ne trebuie ceva mai rapid .
Iar in legatura cu setarile , ceva preferabil ar fi :
-Viteza : 1.5
-Viteza trupe : 1
-Moral : Activ
-Biserica : Inactiv
-Sate bonus : Nu
-Sate crescatoare : Nu
-Protectie noapte : inactiv
-Cu paladin si fara iteme
-Directia satului nu poate fi alesa
-Limita de membri intr-un trib este de 20

O lume asa ar fi perfecta din punctul meu de vedere , ar fi ceva nou si frumos. :d
 
Sus