Triburi pentru Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser25287

mai daca va ramane faza cu orientare inactiv atunci faceti degeaba planurile astea :))

Mai bine asteptati sa aflati sigur si apoi planificati triburile :D
 

DeletedUser24244

Ce sa mai planificam, lasa ca e mai bine asa...si asa eu nu planificasem nimik. Daram tot ce vad in jur:D
 

DeletedUser

stie careva la ce ora se da startul la lume ?

Ma refer la deschidere ? :D
 

DeletedUser24244

Deocamdata stai sa vedem daca vor fi setarile astea si apoi vorbim si de deschidere...oricum va fi anuntzat un interval orar:D
 

DeletedUser

Ma nu e mai bine sa facem un deal ?

Intru doar eu , inchid lumea si voi va jucati pe altele vreti ? :)
 

DeletedUser

Michelle :d daca pot sa te rog si eu ceva ... laso mai moale cu astia , nu are sens sa te enervezi pentru alti .
Nu le mai dati importanta pentru ca se vor baga mai mult in seama .
 

DeletedUser

Eu am auzit ca ErwinnRommel o sa faca trib.Membri?Cele 99 multiaccount-uri ale sale :D
 

DeletedUser

Termina cu off-topicul . Ceva de spus despre un trib ar trebui sa fie anuntat de catre fondator nu de catre un prieten/coleg sau cine stie ce . :D

Off : Se stie ca Erwin de data asta va intra cu 101 conturi :D
 

DeletedUser

Fac trib pt cei cu bani , cei parliti nu-i primim va avea numele Barosanii cu bani , vom domina lumea ne facem toate cladirile cu pp si ne cumparam 15.000 de puncte premium :)
Ar fi tare sa-ti ia astia de la INNO bani si daca vrei sa demolezi cladirile la jumatate din timp :D
Nu stiu cum nu au introdus sa platesti PP ca sa faci si trupe la jumatate din timp faceau o gramada de bani :)
 

DeletedUser

ciudat, vad jucator cu svastica nemteasca la avatar, insemne naziste, oare cum de nu se sesizeaza moderatorii?

odata mi-am pus si eu la un sat numele waffen ss si imediat m-au "interceptat" adminii.....
poate se va remedia aceasta anomalie...
 
Sus