Triburi pentru Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser

ciudat, vad jucator cu svastica nemteasca la avatar, insemne naziste, oare cum de nu se sesizeaza moderatorii?

odata mi-am pus si eu la un sat numele waffen ss si imediat m-au "interceptat" adminii.....
poate se va remedia aceasta anomalie...

Poate ca da, poate ca nu. Si aia nu e svastica nemteasca.. informeaza-te inainte sa postezi.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ciudat, vad jucator cu svastica nemteasca la avatar, insemne naziste, oare cum de nu se sesizeaza moderatorii?

odata mi-am pus si eu la un sat numele waffen ss si imediat m-au "interceptat" adminii.....
poate se va remedia aceasta anomalie...

aia e o cruce bre , ceea ce spui tu acolo are alta infatisare :)))
 

DeletedUser

Din lipsa de ocupatie si plictiseala am deschis un nou topic sa aflam si noi ce triburi isi vor face aparitia pe lumea 21. Hai sa va aud...:D

nu cred ca o sa mai fie vrun trib pe 21 :))

poate nici jucatori :(
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ar fi fost cel mai tare... fara limita de jucatori in trib, iar pe toata lumea sa existe un singur trib :)) sa o inchidem imediat cum incepe :)))
 

DeletedUser

vad ca la toti nu va convine setarile, dar abia asteptati sa se deschida lumea...
:))
 

DeletedUser

Mie imi convin, doar setarea cu punctele premium in schimbul reducerii timpului de constructie al cladirilor nu imi place, in rest o lume superba :)
 
Sus